provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| POŠIP | Vina Skaramuča |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 11,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP Vina Skaramuča, 0,75l 11,99€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina Crna Svinja bijelo vino | Markota |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,49 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina Crna Svinja bijelo vino Markota, 0,75l 4,49€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Biokovo bijelo vino | Delmati |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Biokovo bijelo vino Delmati, 0,75l 5,99€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Muscat Temijanka bijelo vino | Bovin |
bijelo vino
|
0,75l | 10,79 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Muscat Temijanka bijelo vino Bovin, 0,75l 10,79€ -25%bijelo vino |
|||||||||||
| Jack Daniels Liker Honey | Jack Daniels |
Nema liker
|
0,7 L | 19,32 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Jack Daniels Liker Honey Jack Daniels, 0,7 L 19,32€ -25%Nema liker |
|||||||||||
| Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher | Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher |
odabrane vrste
|
1,18 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher 1,18€ -25%odabrane vrste |
||||||||||||
| Liker Teranino | Teranina |
do -25% popusta razne vrste
|
0,00 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Liker Teranino Teranina 0,00€ -25%do -25% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Kakao instant napitak | Nesquik |
Nema kakao ili vanilija
|
350 - 400 g | 3,89 |
-25% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Kakao instant napitak Nesquik, 350 - 400 g 3,89€ -25%Nema kakao ili vanilija |
|||||||||||
| Prosecco DOC rosé | Astrale |
Nema Extra Dry
|
0,75 l | 5,99 |
-25% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Prosecco DOC rosé Astrale, 0,75 l 5,99€ -25%Nema Extra Dry |
|||||||||||
| Pelješac crno vino | Vinarija Dingač |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,15 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pelješac crno vino Vinarija Dingač, 0,75l 5,15€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Terra Vinea Teran crno vino | Terra Vinea |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,89 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Terra Vinea Teran crno vino Terra Vinea, 0,75l 4,89€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Dingač crno vino, Madirazza | Madirazza |
Nema crno vino
|
0,75l | 15,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino, Madirazza Madirazza, 0,75l 15,99€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Dingač crno vino | Matuško |
Nema crno vino
|
0,75l | 15,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino Matuško, 0,75l 15,99€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| SILVANAC ZELENI | Orahovica |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
SILVANAC ZELENI Orahovica, 0,75l 4,99€ -24%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| TERRA VINEA MALVAZIJA, CHARDONNAY | Terra Vinea |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,89 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
TERRA VINEA MALVAZIJA, CHARDONNAY Terra Vinea, 0,75l 4,89€ -24%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Pošip bijelo vino | Madirazza |
Nema bijelo suho vino
|
0,75l | 11,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pošip bijelo vino Madirazza, 0,75l 11,99€ -24%Nema bijelo suho vino |
|||||||||||
| Rukatac bijelo vino | Palihnić |
Nema
|
0,75 l | 3,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rukatac bijelo vino Palihnić, 0,75 l 3,99€ -24%Nema |
|||||||||||
| Pinot Grigio bijelo vino | La Cacciatora |
bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pinot Grigio bijelo vino La Cacciatora, 0,75l 5,99€ -24%bijelo vino |
|||||||||||
| Prosecco | Martini | 0,75L | 12,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Martini, 0,75L 12,99€ -23% |
||||||||||||
| Plavac crno vino | Lectus |
crno vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac crno vino Lectus, 0,75l 9,99€ -23%crno vino |
|||||||||||