provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROSE | Dika |
Polusuhi rosé iz Feričanaca, prepoznatljiv po aromama jagode, maline i crvenog šumskog voća.
|
0,75L | 5,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ROSE Dika, 0,75L 5,99€ -16%Polusuhi rosé iz Feričanaca, prepoznatljiv po aromama jagode, maline i crvenog šumskog voća. |
|||||||||||
| MALVAZIJA bijelo vino |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
MALVAZIJA bijelo vino 0,75l 4,99€ -16%Nema bijelo vino |
||||||||||||
| Whiskey | Moonshine Runners |
Nema
|
0,7 l | 9,99 |
-16% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Whiskey Moonshine Runners, 0,7 l 9,99€ -16%Nema |
|||||||||||
| Vigor Vodka | Vigor |
Nema original
|
0,7l | 7,59 |
-16% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Vigor Vodka Vigor, 0,7l 7,59€ -16%Nema original |
|||||||||||
| Pjenušac Piena Brut | Piena |
Nema
|
0,75l | 10,99 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pjenušac Piena Brut Piena, 0,75l 10,99€ -15%Nema |
|||||||||||
| Festigia Castello crno vino | Festigia |
Nema crno vino
|
0,75l | 13,49 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Festigia Castello crno vino Festigia, 0,75l 13,49€ -15%Nema crno vino |
|||||||||||
| MALVAZIJA ISTARSKA | Deklić |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 12,99 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
MALVAZIJA ISTARSKA Deklić, 0,75l 12,99€ -15%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Traminac bijelo vino | Iločki Podrumi |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,99 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Traminac bijelo vino Iločki Podrumi, 0,75l 10,99€ -15%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| CHARDONNAY MYSTIQUE bijelo vino | Jakovac |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,99 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
CHARDONNAY MYSTIQUE bijelo vino Jakovac, 0,75l 10,99€ -15%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina bijelo vino | Adžić |
Nema
|
0,75 l | 13,99 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina bijelo vino Adžić, 0,75 l 13,99€ -15%Nema |
|||||||||||
| ROSE | Kutjevo | 0,75L | 6,49 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ROSE Kutjevo, 0,75L 6,49€ -15% |
||||||||||||
| ROSE ZLATAN | Plenković | 0,75L | 6,39 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ROSE ZLATAN Plenković, 0,75L 6,39€ -15% |
||||||||||||
| Rose Mediterranee | Favori |
rose vino
|
0,75l | 6,79 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose Mediterranee Favori, 0,75l 6,79€ -15%rose vino |
|||||||||||
| Pivo radler | Edelmeister |
Nema grejp
|
0,5 l | 0,89 |
-15% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pivo radler Edelmeister, 0,5 l 0,89€ -15%Nema grejp |
|||||||||||
| MOJ DAN 100% SOK | Moj Dan |
Nema Jabuka
|
1l | 1,35 |
-15% | konzum | 21.10. - 27.10. |
MOJ DAN 100% SOK Moj Dan, 1l 1,35€ -15%Nema Jabuka |
|||||||||||
| Carta Nevada pjenušac | Freixenet |
Nema
|
0,2 l | 3,99 |
-14% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Carta Nevada pjenušac Freixenet, 0,2 l 3,99€ -14%Nema |
|||||||||||
| Graševina Hrnjevac bijelo vino | Adžić |
Nema
|
0,75 l | 15,99 |
-14% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina Hrnjevac bijelo vino Adžić, 0,75 l 15,99€ -14%Nema |
|||||||||||
| Zlatna Vrbnička Žlahtina bijelo vino | Zlatna Vrbnička Žlahtina |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 8,99 |
-14% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Zlatna Vrbnička Žlahtina bijelo vino Zlatna Vrbnička Žlahtina, 0,75l 8,99€ -14%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Instant napitak | Cedevita |
Nema razne vrste
|
900 g | 5,69 |
-14% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Instant napitak Cedevita, 900 g 5,69€ -14%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Gazirana mineralna voda | RADENSKA |
Nema
|
1,5 l | 0,89 |
-14% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Gazirana mineralna voda RADENSKA, 1,5 l 0,89€ -14%Nema |
|||||||||||