provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primitivo Puglia crno vino | Lucarelli |
Nema crno vino
|
0,75l | 6,89 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Primitivo Puglia crno vino Lucarelli, 0,75l 6,89€ -20%Nema crno vino |
|||||||||||
| La Fiole Cotes Du Rhone Rouge crno vino | La Fiole |
Nema crno vino
|
0,75l | 7,99 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
La Fiole Cotes Du Rhone Rouge crno vino La Fiole, 0,75l 7,99€ -20%Nema crno vino |
|||||||||||
| Pinot Grigio bijelo vino | Purcari |
bijelo vino
|
0,75l | 8,39 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pinot Grigio bijelo vino Purcari, 0,75l 8,39€ -20%bijelo vino |
|||||||||||
| Rose vino | Purcari |
rose vino
|
0,75l | 8,39 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose vino Purcari, 0,75l 8,39€ -20%rose vino |
|||||||||||
| Rumeni muškat bijelo vino | Jeruzalem Ormož |
bijelo vino
|
0,75l | 6,39 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rumeni muškat bijelo vino Jeruzalem Ormož, 0,75l 6,39€ -20%bijelo vino |
|||||||||||
| Vino | Iločki podrumi |
do -20% popusta razne vrste
|
0,00 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vino Iločki podrumi 0,00€ -20%do -20% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Ballantines Finest Whisky | Ballantines |
Nema 40% alkohola
|
0,7 l | 12,95 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Ballantines Finest Whisky Ballantines, 0,7 l 12,95€ -20%Nema 40% alkohola |
|||||||||||
| VINDI NEKTAR | Vindi |
Nema odabrane vrste
|
1l | 1,59 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
VINDI NEKTAR Vindi, 1l 1,59€ -20%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Jameson Viski | Jameson |
Nema
|
0,7l | 18,99 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Jameson Viski Jameson, 0,7l 18,99€ -20%Nema |
|||||||||||
| Kapsule za kavu | Franck |
Nema stretto, nota espresso
|
Nije navedeno | 0,00 |
-20% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Kapsule za kavu Franck, Nije navedeno 0,00€ -20%Nema stretto, nota espresso |
|||||||||||
| Graševina | Winegreetings |
Nema kvalitetno bijelo vino, bag in box
|
3 l | 7,99 |
-20% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Graševina Winegreetings, 3 l 7,99€ -20%Nema kvalitetno bijelo vino, bag in box |
|||||||||||
| Plavac, Merlot crno vino, Blato | Blato |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,49 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac, Merlot crno vino, Blato Blato, 0,75l 4,49€ -21%Nema crno vino |
|||||||||||
| Plavac Mali crno vino | Madirazza |
crno vino
|
0,75l | 8,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Madirazza, 0,75l 8,99€ -21%crno vino |
|||||||||||
| Plavac Mali crno vino | Matuško |
crno vino
|
0,75l | 3,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Matuško, 0,75l 3,99€ -21%crno vino |
|||||||||||
| MUŠKAT OTTONEL bijelo vino | Jeruzalem Ormož |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
MUŠKAT OTTONEL bijelo vino Jeruzalem Ormož, 0,75l 5,99€ -21%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Teachers Whisky | Teachers |
Nema whisky
|
0,7 l | 11,86 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Teachers Whisky Teachers, 0,7 l 11,86€ -21%Nema whisky |
|||||||||||
| Embassy Club Viski | Embassy Club |
Nema
|
0,7l | 8,99 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Embassy Club Viski Embassy Club, 0,7l 8,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Bailey's Liker | Bailey's |
Nema
|
0,7l | 17,99 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Bailey's Liker Bailey's, 0,7l 17,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Cola | Freeway |
Nema Gazirano bezalkoholno piće
|
0.5 l | 0,59 |
-21% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Cola Freeway, 0.5 l 0,59€ -21%Nema Gazirano bezalkoholno piće |
|||||||||||
| Prosecco | Mionetto |
Nema
|
0,2 l | 4,59 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Mionetto, 0,2 l 4,59€ -22%Nema |
|||||||||||