provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| POŠIP | Blato |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,79 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP Blato, 0,75l 10,79€ -22%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Prosecco | Martini | 0,75L | 12,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Martini, 0,75L 12,99€ -23% |
||||||||||||
| Plavac crno vino | Lectus |
crno vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac crno vino Lectus, 0,75l 9,99€ -23%crno vino |
|||||||||||
| Sivi pinot bijelo vino | Krauthaker |
Nema
|
0,75 l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sivi pinot bijelo vino Krauthaker, 0,75 l 9,99€ -23%Nema |
|||||||||||
| Graševina bijelo vino | Krauthaker |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina bijelo vino Krauthaker, 0,75l 9,99€ -23%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina, Malvazija bijelo vino | Lectus |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina, Malvazija bijelo vino Lectus, 0,75l 9,99€ -23%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Gin & Tonic | Castelgy |
Nema Alk. 5% vol.
|
0.33 l | 0,99 |
-23% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Gin & Tonic Castelgy, 0.33 l 0,99€ -23%Nema Alk. 5% vol. |
|||||||||||
| Pelješac crno vino | Vinarija Dingač |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,15 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pelješac crno vino Vinarija Dingač, 0,75l 5,15€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Terra Vinea Teran crno vino | Terra Vinea |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,89 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Terra Vinea Teran crno vino Terra Vinea, 0,75l 4,89€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Dingač crno vino, Madirazza | Madirazza |
Nema crno vino
|
0,75l | 15,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino, Madirazza Madirazza, 0,75l 15,99€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Dingač crno vino | Matuško |
Nema crno vino
|
0,75l | 15,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino Matuško, 0,75l 15,99€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| SILVANAC ZELENI | Orahovica |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
SILVANAC ZELENI Orahovica, 0,75l 4,99€ -24%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| TERRA VINEA MALVAZIJA, CHARDONNAY | Terra Vinea |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,89 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
TERRA VINEA MALVAZIJA, CHARDONNAY Terra Vinea, 0,75l 4,89€ -24%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Pošip bijelo vino | Madirazza |
Nema bijelo suho vino
|
0,75l | 11,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pošip bijelo vino Madirazza, 0,75l 11,99€ -24%Nema bijelo suho vino |
|||||||||||
| Rukatac bijelo vino | Palihnić |
Nema
|
0,75 l | 3,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rukatac bijelo vino Palihnić, 0,75 l 3,99€ -24%Nema |
|||||||||||
| Pinot Grigio bijelo vino | La Cacciatora |
bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pinot Grigio bijelo vino La Cacciatora, 0,75l 5,99€ -24%bijelo vino |
|||||||||||
| Cuvee Valdo DOC Extra Dry Prosecco | Valdo |
prosecco
|
0,75l | 8,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Cuvee Valdo DOC Extra Dry Prosecco Valdo, 0,75l 8,99€ -25%prosecco |
|||||||||||
| Freixenet Cordon Negro Brut | Freixenet |
pjenušac
|
0,75l | 8,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Freixenet Cordon Negro Brut Freixenet, 0,75l 8,99€ -25%pjenušac |
|||||||||||
| Villa Braida Brut prosecco | Villa Braida |
Nema
|
0,2 l | 2,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Villa Braida Brut prosecco Villa Braida, 0,2 l 2,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| Biokovo crno vino | Delmati |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Biokovo crno vino Delmati, 0,75l 5,99€ -25%Nema crno vino |
|||||||||||