provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cuvee Crna Svinja crno vino | Markota |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,49 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Cuvee Crna Svinja crno vino Markota, 0,75l 4,49€ -25%Nema crno vino |
|||||||||||
| Malvazija Istarska bijelo vino | Rossi |
Nema
|
0,75l | 12,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Malvazija Istarska bijelo vino Rossi, 0,75l 12,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| POŠIP | Vina Skaramuča |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 11,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP Vina Skaramuča, 0,75l 11,99€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina Crna Svinja bijelo vino | Markota |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,49 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina Crna Svinja bijelo vino Markota, 0,75l 4,49€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Biokovo bijelo vino | Delmati |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Biokovo bijelo vino Delmati, 0,75l 5,99€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Muscat Temijanka bijelo vino | Bovin |
bijelo vino
|
0,75l | 10,79 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Muscat Temijanka bijelo vino Bovin, 0,75l 10,79€ -25%bijelo vino |
|||||||||||
| Jack Daniels Liker Honey | Jack Daniels |
Nema liker
|
0,7 L | 19,32 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Jack Daniels Liker Honey Jack Daniels, 0,7 L 19,32€ -25%Nema liker |
|||||||||||
| Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher | Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher |
odabrane vrste
|
1,18 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher 1,18€ -25%odabrane vrste |
||||||||||||
| Liker Teranino | Teranina |
do -25% popusta razne vrste
|
0,00 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Liker Teranino Teranina 0,00€ -25%do -25% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Kakao instant napitak | Nesquik |
Nema kakao ili vanilija
|
350 - 400 g | 3,89 |
-25% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Kakao instant napitak Nesquik, 350 - 400 g 3,89€ -25%Nema kakao ili vanilija |
|||||||||||
| Prosecco DOC rosé | Astrale |
Nema Extra Dry
|
0,75 l | 5,99 |
-25% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Prosecco DOC rosé Astrale, 0,75 l 5,99€ -25%Nema Extra Dry |
|||||||||||
| Dingač crno vino, Vina Skaramuča | Vina Skaramuča |
Nema crno vino
|
0,75l | 11,49 |
-26% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino, Vina Skaramuča Vina Skaramuča, 0,75l 11,49€ -26%Nema crno vino |
|||||||||||
| Refošk crno vino | Vina Koper |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,99 |
-27% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Refošk crno vino Vina Koper, 0,75l 5,99€ -27%Nema crno vino |
|||||||||||
| ŽILAVKA bijelo vino | Vinarija Čitluk |
Nema bijelo vino, vrhunsko suho vino
|
0,75l | 6,49 |
-27% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ŽILAVKA bijelo vino Vinarija Čitluk, 0,75l 6,49€ -27%Nema bijelo vino, vrhunsko suho vino |
|||||||||||
| Malvazija | VINARIJA PRODAN |
Nema bijelo vino kvalitetno
|
0,75 L | 3,99 |
-27% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Malvazija VINARIJA PRODAN, 0,75 L 3,99€ -27%Nema bijelo vino kvalitetno |
|||||||||||
| Rose Valdo Doc Brut Prosecco | Valdo | 0,75L | 9,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose Valdo Doc Brut Prosecco Valdo, 0,75L 9,99€ -28% |
||||||||||||
| Zweigelt crno vino | Vina Erdut |
crno vino
|
0,75l | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Zweigelt crno vino Vina Erdut, 0,75l 4,99€ -28%crno vino |
|||||||||||
| RAJNSKI RIZLING, CHARDONNAY, SAUVIGNON | Orahovica |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,49 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
RAJNSKI RIZLING, CHARDONNAY, SAUVIGNON Orahovica, 0,75l 4,49€ -28%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina bijelo vino | Vina Erdut |
Nema kvalitno bijelo vino
|
0,75 l | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina bijelo vino Vina Erdut, 0,75 l 4,99€ -28%Nema kvalitno bijelo vino |
|||||||||||
| Pošip bijelo vino | Madirazza |
Nema
|
0,75 l | 8,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pošip bijelo vino Madirazza, 0,75 l 8,99€ -28%Nema |
|||||||||||