provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROSE | Vina Erdut | 0,75L | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ROSE Vina Erdut, 0,75L 4,99€ -28% |
||||||||||||
| Graševina | Iločki podrumi |
Nema bijelo kvalitetno vino
|
5 l | 9,95 |
-28% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Graševina Iločki podrumi, 5 l 9,95€ -28%Nema bijelo kvalitetno vino |
|||||||||||
| Voćni čaj u piramida vrećicama | Lord Nelson |
Nema Razne vrste
|
40 g ili 50 g | 0,99 |
-28% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Voćni čaj u piramida vrećicama Lord Nelson, 40 g ili 50 g 0,99€ -28%Nema Razne vrste |
|||||||||||
| La Dolce Italia Prosecco | La Dolce Italia |
prosecco
|
0,75l | 6,79 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
La Dolce Italia Prosecco La Dolce Italia, 0,75l 6,79€ -29%prosecco |
|||||||||||
| Hugo pjenušavo vino | Gracioso |
Nema odabrane vrste
|
0,75l | 2,59 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Hugo pjenušavo vino Gracioso, 0,75l 2,59€ -29%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Merlot, Cabernet Sauvignon crno vino | Santa Lucia |
Nema crno vino
|
0,75l | 3,99 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Merlot, Cabernet Sauvignon crno vino Santa Lucia, 0,75l 3,99€ -29%Nema crno vino |
|||||||||||
| Sauvignon Blanc bijelo vino | Santa Lucia |
bijelo vino
|
0,75l | 3,99 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sauvignon Blanc bijelo vino Santa Lucia, 0,75l 3,99€ -29%bijelo vino |
|||||||||||
| Rose vino | Vina Koper |
rose vino
|
0,75l | 6,59 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -29%rose vino |
|||||||||||
| Voćni sok jabuka | Favourites |
Nema mutni
|
5 L | 5,99 |
-29% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Voćni sok jabuka Favourites, 5 L 5,99€ -29%Nema mutni |
|||||||||||
| Roku Gin | Roku |
Nema gin
|
0,7 L | 24,18 |
-29% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Roku Gin Roku, 0,7 L 24,18€ -29%Nema gin |
|||||||||||
| VINO VRANAC, VENUS | Venus |
Nema crno vino
|
1l | 3,35 |
-29% | konzum | 21.10. - 27.10. |
VINO VRANAC, VENUS Venus, 1l 3,35€ -29%Nema crno vino |
|||||||||||
| Bacardi Rum | Bacardi |
Nema original, spiced
|
0,7l | 12,99 |
-29% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Bacardi Rum Bacardi, 0,7l 12,99€ -29%Nema original, spiced |
|||||||||||
| Merlot crno vino, Milatić | Milatić |
Nema crno vino
|
0,75l | 6,49 |
-30% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Merlot crno vino, Milatić Milatić, 0,75l 6,49€ -30%Nema crno vino |
|||||||||||
| POŠIP bijelo vino | Milatić |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 6,49 |
-30% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP bijelo vino Milatić, 0,75l 6,49€ -30%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Bezalkoholno gazirano piće razne vrste | Fentimans |
Nema
|
0,75 L | 4,19 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bezalkoholno gazirano piće razne vrste Fentimans, 0,75 L 4,19€ -30%Nema |
|||||||||||
| Pelinkovac | Pelinova |
Nema biljni liker
|
0,7 L | 10,52 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pelinkovac Pelinova, 0,7 L 10,52€ -30%Nema biljni liker |
|||||||||||
| The Botanist Gin | The Botanist |
Nema gin
|
0,7 l | 29,09 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
The Botanist Gin The Botanist, 0,7 l 29,09€ -30%Nema gin |
|||||||||||
| Haku Vodka | Haku |
Nema vodka
|
0,7 L | 23,82 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Haku Vodka Haku, 0,7 L 23,82€ -30%Nema vodka |
|||||||||||
| Rakija | Šimić |
do -30% popusta razne vrste
|
0,00 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Rakija Šimić 0,00€ -30%do -30% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Malvazija bijelo vino | Vina Koper |
bijelo vino
|
0,75l | 6,59 |
-31% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Malvazija bijelo vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -31%bijelo vino |
|||||||||||