provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plavac Mali crno vino | Milatić |
Nema crno vino
|
0,75l | 8,99 |
-32% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Milatić, 0,75l 8,99€ -32%Nema crno vino |
|||||||||||
| Vranac crno vino | Plantaže |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,49 |
-32% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Vranac crno vino Plantaže, 0,75l 4,49€ -32%Nema crno vino |
|||||||||||
| Sok od prešanih jabuka mutni | Okusi zavičaja |
Nema
|
3 l | 3,39 |
-32% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Sok od prešanih jabuka mutni Okusi zavičaja, 3 l 3,39€ -32%Nema |
|||||||||||
| Vino Nero D'Avola Sicilia | Nivaloro |
Nema
|
1,5 l | 2,69 |
-32% | eurospin | 21.10. - 27.10. |
Vino Nero D'Avola Sicilia Nivaloro, 1,5 l 2,69€ -32%Nema |
|||||||||||
| Sok od jabuke | Okusi zavičaja |
Nema Sok od prešanih jabuka, mutni
|
3 l | 3,39 |
-32% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Sok od jabuke Okusi zavičaja, 3 l 3,39€ -32%Nema Sok od prešanih jabuka, mutni |
|||||||||||
| Malvazija bijelo vino | Vina Koper |
bijelo vino
|
0,75l | 6,59 |
-31% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Malvazija bijelo vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -31%bijelo vino |
|||||||||||
| Merlot crno vino, Milatić | Milatić |
Nema crno vino
|
0,75l | 6,49 |
-30% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Merlot crno vino, Milatić Milatić, 0,75l 6,49€ -30%Nema crno vino |
|||||||||||
| POŠIP bijelo vino | Milatić |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 6,49 |
-30% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP bijelo vino Milatić, 0,75l 6,49€ -30%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Bezalkoholno gazirano piće razne vrste | Fentimans |
Nema
|
0,75 L | 4,19 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bezalkoholno gazirano piće razne vrste Fentimans, 0,75 L 4,19€ -30%Nema |
|||||||||||
| Pelinkovac | Pelinova |
Nema biljni liker
|
0,7 L | 10,52 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pelinkovac Pelinova, 0,7 L 10,52€ -30%Nema biljni liker |
|||||||||||
| The Botanist Gin | The Botanist |
Nema gin
|
0,7 l | 29,09 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
The Botanist Gin The Botanist, 0,7 l 29,09€ -30%Nema gin |
|||||||||||
| Haku Vodka | Haku |
Nema vodka
|
0,7 L | 23,82 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Haku Vodka Haku, 0,7 L 23,82€ -30%Nema vodka |
|||||||||||
| Rakija | Šimić |
do -30% popusta razne vrste
|
0,00 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Rakija Šimić 0,00€ -30%do -30% popusta razne vrste |
||||||||||||
| La Dolce Italia Prosecco | La Dolce Italia |
prosecco
|
0,75l | 6,79 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
La Dolce Italia Prosecco La Dolce Italia, 0,75l 6,79€ -29%prosecco |
|||||||||||
| Hugo pjenušavo vino | Gracioso |
Nema odabrane vrste
|
0,75l | 2,59 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Hugo pjenušavo vino Gracioso, 0,75l 2,59€ -29%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Merlot, Cabernet Sauvignon crno vino | Santa Lucia |
Nema crno vino
|
0,75l | 3,99 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Merlot, Cabernet Sauvignon crno vino Santa Lucia, 0,75l 3,99€ -29%Nema crno vino |
|||||||||||
| Sauvignon Blanc bijelo vino | Santa Lucia |
bijelo vino
|
0,75l | 3,99 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sauvignon Blanc bijelo vino Santa Lucia, 0,75l 3,99€ -29%bijelo vino |
|||||||||||
| Rose vino | Vina Koper |
rose vino
|
0,75l | 6,59 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -29%rose vino |
|||||||||||
| Voćni sok jabuka | Favourites |
Nema mutni
|
5 L | 5,99 |
-29% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Voćni sok jabuka Favourites, 5 L 5,99€ -29%Nema mutni |
|||||||||||
| Roku Gin | Roku |
Nema gin
|
0,7 L | 24,18 |
-29% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Roku Gin Roku, 0,7 L 24,18€ -29%Nema gin |
|||||||||||