provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zweigelt crno vino | Vina Erdut |
crno vino
|
0,75l | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Zweigelt crno vino Vina Erdut, 0,75l 4,99€ -28%crno vino |
|||||||||||
| RAJNSKI RIZLING, CHARDONNAY, SAUVIGNON | Orahovica |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,49 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
RAJNSKI RIZLING, CHARDONNAY, SAUVIGNON Orahovica, 0,75l 4,49€ -28%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina bijelo vino | Vina Erdut |
Nema kvalitno bijelo vino
|
0,75 l | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina bijelo vino Vina Erdut, 0,75 l 4,99€ -28%Nema kvalitno bijelo vino |
|||||||||||
| Pošip bijelo vino | Madirazza |
Nema
|
0,75 l | 8,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pošip bijelo vino Madirazza, 0,75 l 8,99€ -28%Nema |
|||||||||||
| ROSE | Vina Erdut | 0,75L | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ROSE Vina Erdut, 0,75L 4,99€ -28% |
||||||||||||
| Refošk crno vino | Vina Koper |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,99 |
-27% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Refošk crno vino Vina Koper, 0,75l 5,99€ -27%Nema crno vino |
|||||||||||
| ŽILAVKA bijelo vino | Vinarija Čitluk |
Nema bijelo vino, vrhunsko suho vino
|
0,75l | 6,49 |
-27% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ŽILAVKA bijelo vino Vinarija Čitluk, 0,75l 6,49€ -27%Nema bijelo vino, vrhunsko suho vino |
|||||||||||
| Dingač crno vino, Vina Skaramuča | Vina Skaramuča |
Nema crno vino
|
0,75l | 11,49 |
-26% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino, Vina Skaramuča Vina Skaramuča, 0,75l 11,49€ -26%Nema crno vino |
|||||||||||
| Cuvee Valdo DOC Extra Dry Prosecco | Valdo |
prosecco
|
0,75l | 8,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Cuvee Valdo DOC Extra Dry Prosecco Valdo, 0,75l 8,99€ -25%prosecco |
|||||||||||
| Freixenet Cordon Negro Brut | Freixenet |
pjenušac
|
0,75l | 8,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Freixenet Cordon Negro Brut Freixenet, 0,75l 8,99€ -25%pjenušac |
|||||||||||
| Villa Braida Brut prosecco | Villa Braida |
Nema
|
0,2 l | 2,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Villa Braida Brut prosecco Villa Braida, 0,2 l 2,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| Biokovo crno vino | Delmati |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Biokovo crno vino Delmati, 0,75l 5,99€ -25%Nema crno vino |
|||||||||||
| Cuvee Crna Svinja crno vino | Markota |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,49 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Cuvee Crna Svinja crno vino Markota, 0,75l 4,49€ -25%Nema crno vino |
|||||||||||
| Malvazija Istarska bijelo vino | Rossi |
Nema
|
0,75l | 12,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Malvazija Istarska bijelo vino Rossi, 0,75l 12,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| POŠIP | Vina Skaramuča |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 11,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP Vina Skaramuča, 0,75l 11,99€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina Crna Svinja bijelo vino | Markota |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,49 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina Crna Svinja bijelo vino Markota, 0,75l 4,49€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Biokovo bijelo vino | Delmati |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Biokovo bijelo vino Delmati, 0,75l 5,99€ -25%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Muscat Temijanka bijelo vino | Bovin |
bijelo vino
|
0,75l | 10,79 |
-25% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Muscat Temijanka bijelo vino Bovin, 0,75l 10,79€ -25%bijelo vino |
|||||||||||
| Pelješac crno vino | Vinarija Dingač |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,15 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pelješac crno vino Vinarija Dingač, 0,75l 5,15€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Terra Vinea Teran crno vino | Terra Vinea |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,89 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Terra Vinea Teran crno vino Terra Vinea, 0,75l 4,89€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||