provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dingač crno vino, Madirazza | Madirazza |
Nema crno vino
|
0,75l | 15,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino, Madirazza Madirazza, 0,75l 15,99€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| Dingač crno vino | Matuško |
Nema crno vino
|
0,75l | 15,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dingač crno vino Matuško, 0,75l 15,99€ -24%Nema crno vino |
|||||||||||
| SILVANAC ZELENI | Orahovica |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
SILVANAC ZELENI Orahovica, 0,75l 4,99€ -24%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| TERRA VINEA MALVAZIJA, CHARDONNAY | Terra Vinea |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,89 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
TERRA VINEA MALVAZIJA, CHARDONNAY Terra Vinea, 0,75l 4,89€ -24%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Pošip bijelo vino | Madirazza |
Nema bijelo suho vino
|
0,75l | 11,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pošip bijelo vino Madirazza, 0,75l 11,99€ -24%Nema bijelo suho vino |
|||||||||||
| Rukatac bijelo vino | Palihnić |
Nema
|
0,75 l | 3,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rukatac bijelo vino Palihnić, 0,75 l 3,99€ -24%Nema |
|||||||||||
| Pinot Grigio bijelo vino | La Cacciatora |
bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-24% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pinot Grigio bijelo vino La Cacciatora, 0,75l 5,99€ -24%bijelo vino |
|||||||||||
| Prosecco | Martini | 0,75L | 12,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Martini, 0,75L 12,99€ -23% |
||||||||||||
| Plavac crno vino | Lectus |
crno vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac crno vino Lectus, 0,75l 9,99€ -23%crno vino |
|||||||||||
| Sivi pinot bijelo vino | Krauthaker |
Nema
|
0,75 l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sivi pinot bijelo vino Krauthaker, 0,75 l 9,99€ -23%Nema |
|||||||||||
| Graševina bijelo vino | Krauthaker |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina bijelo vino Krauthaker, 0,75l 9,99€ -23%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina, Malvazija bijelo vino | Lectus |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina, Malvazija bijelo vino Lectus, 0,75l 9,99€ -23%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Prosecco | Mionetto |
Nema
|
0,2 l | 4,59 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Mionetto, 0,2 l 4,59€ -22%Nema |
|||||||||||
| POŠIP | Blato |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,79 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP Blato, 0,75l 10,79€ -22%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Plavac, Merlot crno vino, Blato | Blato |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,49 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac, Merlot crno vino, Blato Blato, 0,75l 4,49€ -21%Nema crno vino |
|||||||||||
| Plavac Mali crno vino | Madirazza |
crno vino
|
0,75l | 8,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Madirazza, 0,75l 8,99€ -21%crno vino |
|||||||||||
| Plavac Mali crno vino | Matuško |
crno vino
|
0,75l | 3,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Matuško, 0,75l 3,99€ -21%crno vino |
|||||||||||
| MUŠKAT OTTONEL bijelo vino | Jeruzalem Ormož |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
MUŠKAT OTTONEL bijelo vino Jeruzalem Ormož, 0,75l 5,99€ -21%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Embassy Club Viski | Embassy Club |
Nema
|
0,7l | 8,99 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Embassy Club Viski Embassy Club, 0,7l 8,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Bailey's Liker | Bailey's |
Nema
|
0,7l | 17,99 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Bailey's Liker Bailey's, 0,7l 17,99€ -21%Nema |
|||||||||||