provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Muškat, Srebrna, Rose Radgonska Penina | Radgonska Penina |
pjenušac
|
0,75l | 7,99 |
-18% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Muškat, Srebrna, Rose Radgonska Penina Radgonska Penina, 0,75l 7,99€ -18%pjenušac |
|||||||||||
| Grande Vento Prosecco | Grande Vento |
prosecco
|
0,75l | 8,99 |
-18% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Grande Vento Prosecco Grande Vento, 0,75l 8,99€ -18%prosecco |
|||||||||||
| Žlahtina bijelo vino | Toljanić |
Nema
|
0,75l | 8,99 |
-18% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Žlahtina bijelo vino Toljanić, 0,75l 8,99€ -18%Nema |
|||||||||||
| Graševina bijelo vino | Vina Belje |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 8,99 |
-18% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina bijelo vino Vina Belje, 0,75l 8,99€ -18%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| KRUŠOVICE PIVO | Krušovice |
Nema svijetlo
|
0,5l | 1,35 |
-18% | konzum | 21.10. - 27.10. |
KRUŠOVICE PIVO Krušovice, 0,5l 1,35€ -18%Nema svijetlo |
|||||||||||
| Prosecco | Civa Villa Folini | 0,75L | 6,99 |
-17% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Civa Villa Folini, 0,75L 6,99€ -17% |
||||||||||||
| Prosecco Il Fresco | Villa Sandi | 0,75L | 9,99 |
-17% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Il Fresco Villa Sandi, 0,75L 9,99€ -17% |
||||||||||||
| Trocken pjenušac | Henkell |
Nema
|
0,2 l | 3,29 |
-17% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Trocken pjenušac Henkell, 0,2 l 3,29€ -17%Nema |
|||||||||||
| Pharos Reserva crno vino | Plančić |
Nema crno vino
|
0,75l | 18,99 |
-17% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pharos Reserva crno vino Plančić, 0,75l 18,99€ -17%Nema crno vino |
|||||||||||
| Graševina, Chardonnay bijelo vino | Iločki Podrumi |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 9,99 |
-17% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina, Chardonnay bijelo vino Iločki Podrumi, 0,75l 9,99€ -17%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Rose Benkovački | Badel |
Nema
|
0,75 l | 6,29 |
-17% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose Benkovački Badel, 0,75 l 6,29€ -17%Nema |
|||||||||||
| Beefeater Gin | Beefeater |
Nema
|
0,7l | 16,99 |
-17% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Beefeater Gin Beefeater, 0,7l 16,99€ -17%Nema |
|||||||||||
| Šampanjac Moet & Chandon Imperial | Moët & Chandon |
Nema
|
0,75l | 48,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Šampanjac Moet & Chandon Imperial Moët & Chandon, 0,75l 48,99€ -16%Nema |
|||||||||||
| Cabernet Sauvignon crno vino | Dika |
crno vino
|
0,75l | 5,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Cabernet Sauvignon crno vino Dika, 0,75l 5,99€ -16%crno vino |
|||||||||||
| Sauvignon Blanc bijelo vino | Dika |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sauvignon Blanc bijelo vino Dika, 0,75l 5,99€ -16%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Sauvignon Blanc bijelo vino | K55 |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,49 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sauvignon Blanc bijelo vino K55, 0,75l 10,49€ -16%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina K55 bijelo vino | K55 |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,49 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina K55 bijelo vino K55, 0,75l 10,49€ -16%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| ROSE | Dika |
Polusuhi rosé iz Feričanaca, prepoznatljiv po aromama jagode, maline i crvenog šumskog voća.
|
0,75L | 5,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ROSE Dika, 0,75L 5,99€ -16%Polusuhi rosé iz Feričanaca, prepoznatljiv po aromama jagode, maline i crvenog šumskog voća. |
|||||||||||
| MALVAZIJA bijelo vino |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
MALVAZIJA bijelo vino 0,75l 4,99€ -16%Nema bijelo vino |
||||||||||||
| Vigor Vodka | Vigor |
Nema original
|
0,7l | 7,59 |
-16% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Vigor Vodka Vigor, 0,7l 7,59€ -16%Nema original |
|||||||||||