provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prosecco Brut | Villa Braida | 0,75L | 5,99 |
-50% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Brut Villa Braida, 0,75L 5,99€ -50% |
||||||||||||
| Matas Tinto crno vino | Matas |
Nema crno vino
|
0,75l | 2,39 |
-40% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Matas Tinto crno vino Matas, 0,75l 2,39€ -40%Nema crno vino |
|||||||||||
| MATAS BLANCO bijelo vino | Matas |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 2,39 |
-40% | konzum | 12.10. - 25.10. |
MATAS BLANCO bijelo vino Matas, 0,75l 2,39€ -40%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| SLATKI MUŠKAT bijelo vino | Vina Koper |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 6,59 |
-38% | konzum | 12.10. - 25.10. |
SLATKI MUŠKAT bijelo vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -38%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Slatki Refošk crno vino | Vina Koper |
Nema crno vino
|
0,75l | 6,59 |
-35% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Slatki Refošk crno vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -35%Nema crno vino |
|||||||||||
| Rose Vina Belje | Vina Belje |
Nema
|
0,75 l | 5,99 |
-33% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose Vina Belje Vina Belje, 0,75 l 5,99€ -33%Nema |
|||||||||||
| Stock 84 | Stock |
Nema
|
0,7l | 9,99 |
-33% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Stock 84 Stock, 0,7l 9,99€ -33%Nema |
|||||||||||
| Plavac Mali crno vino | Milatić |
Nema crno vino
|
0,75l | 8,99 |
-32% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Milatić, 0,75l 8,99€ -32%Nema crno vino |
|||||||||||
| Vranac crno vino | Plantaže |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,49 |
-32% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Vranac crno vino Plantaže, 0,75l 4,49€ -32%Nema crno vino |
|||||||||||
| Malvazija bijelo vino | Vina Koper |
bijelo vino
|
0,75l | 6,59 |
-31% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Malvazija bijelo vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -31%bijelo vino |
|||||||||||
| Merlot crno vino, Milatić | Milatić |
Nema crno vino
|
0,75l | 6,49 |
-30% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Merlot crno vino, Milatić Milatić, 0,75l 6,49€ -30%Nema crno vino |
|||||||||||
| POŠIP bijelo vino | Milatić |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 6,49 |
-30% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP bijelo vino Milatić, 0,75l 6,49€ -30%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| La Dolce Italia Prosecco | La Dolce Italia |
prosecco
|
0,75l | 6,79 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
La Dolce Italia Prosecco La Dolce Italia, 0,75l 6,79€ -29%prosecco |
|||||||||||
| Hugo pjenušavo vino | Gracioso |
Nema odabrane vrste
|
0,75l | 2,59 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Hugo pjenušavo vino Gracioso, 0,75l 2,59€ -29%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Merlot, Cabernet Sauvignon crno vino | Santa Lucia |
Nema crno vino
|
0,75l | 3,99 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Merlot, Cabernet Sauvignon crno vino Santa Lucia, 0,75l 3,99€ -29%Nema crno vino |
|||||||||||
| Sauvignon Blanc bijelo vino | Santa Lucia |
bijelo vino
|
0,75l | 3,99 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sauvignon Blanc bijelo vino Santa Lucia, 0,75l 3,99€ -29%bijelo vino |
|||||||||||
| Rose vino | Vina Koper |
rose vino
|
0,75l | 6,59 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose vino Vina Koper, 0,75l 6,59€ -29%rose vino |
|||||||||||
| VINO VRANAC, VENUS | Venus |
Nema crno vino
|
1l | 3,35 |
-29% | konzum | 21.10. - 27.10. |
VINO VRANAC, VENUS Venus, 1l 3,35€ -29%Nema crno vino |
|||||||||||
| Bacardi Rum | Bacardi |
Nema original, spiced
|
0,7l | 12,99 |
-29% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Bacardi Rum Bacardi, 0,7l 12,99€ -29%Nema original, spiced |
|||||||||||
| Rose Valdo Doc Brut Prosecco | Valdo | 0,75L | 9,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose Valdo Doc Brut Prosecco Valdo, 0,75L 9,99€ -28% |
||||||||||||