provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rub...
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja
|
23,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 23,99€ -40%Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||
| Tava za kestene s drvenom ručkom |
Nema promjera 27 cm
|
27 cm | 5,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Tava za kestene s drvenom ručkom 27 cm 5,99€ -40%Nema promjera 27 cm |
||||||||||||
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici ...
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja
|
21,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 21,99€ -40%Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||
| Omekšivač rublja | Ornel |
Super prilika razne vrste
|
1,5L ili 1,6L | 2,79 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Omekšivač rublja Ornel, 1,5L ili 1,6L 2,79€ -40%Super prilika razne vrste |
|||||||||||
| UPALJAČ PUNJIVI | Sistema Casa |
Nema
|
3 kom | 0,59 |
-40% | eurospin | 21.10. - 27.10. |
UPALJAČ PUNJIVI Sistema Casa, 3 kom 0,59€ -40%Nema |
|||||||||||
| Daske za rezanje ili posluživanje | KESPER |
Nema za rezanje i posluživanje
|
odabrani proizvodi | 0,00 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Daske za rezanje ili posluživanje KESPER, odabrani proizvodi 0,00€ -40%Nema za rezanje i posluživanje |
|||||||||||
| Šalica |
porculan
|
380 ml | 2,39 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Šalica 380 ml 2,39€ -40%porculan |
||||||||||||
| Šalice za čaj 4/1 | Tognana |
Nema
|
4/1, set | 11,99 |
-40% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Šalice za čaj 4/1 Tognana, 4/1, set 11,99€ -40%Nema |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Nila |
Nema za pranje rublja
|
2,7 L | 4,49 |
-40% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Deterdžent za pranje rublja Nila, 2,7 L 4,49€ -40%Nema za pranje rublja |
|||||||||||
| Friteza na vrući zrak NA130/00 | Philips |
Nema za kuhanje
|
kom | 78,99 |
-39% | konzum | 2.9. - 3.11. |
Friteza na vrući zrak NA130/00 Philips, kom 78,99€ -39%Nema za kuhanje |
|||||||||||
| Friteza na vrući zrak NA130/00 | Philips |
Nema za kuhanje
|
kom | 78,99 |
-39% | konzum | 9.9. - 3.11. |
Friteza na vrući zrak NA130/00 Philips, kom 78,99€ -39%Nema za kuhanje |
|||||||||||
| Friteza na vrući zrak NA130/00 | Philips |
Nema za pripremu hrane bez ulja
|
kom | 78,99 |
-39% | konzum | 7.10. - 3.11. |
Friteza na vrući zrak NA130/00 Philips, kom 78,99€ -39%Nema za pripremu hrane bez ulja |
|||||||||||
| Set magičnih krpa | Fino |
Nema za čišćenje svih površina; materijal: poliester
|
5x, 40x40 cm | 2,59 |
-39% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Set magičnih krpa Fino, 5x, 40x40 cm 2,59€ -39%Nema za čišćenje svih površina; materijal: poliester |
|||||||||||
| ŠTAPNI MIKSER set | Delimano |
Nema 2 brzine, razni nastavci
|
kom | 15,00 |
-39% | konzum | 9.10. - 31.10. |
ŠTAPNI MIKSER set Delimano, kom 15,00€ -39%Nema 2 brzine, razni nastavci |
|||||||||||
| GRILL TOSTER | Delimano |
Nema
|
kom | 15,00 |
-39% | konzum | 9.10. - 31.10. |
GRILL TOSTER Delimano, kom 15,00€ -39%Nema |
|||||||||||
| FINISH TABLETE | Finish |
Nema za strojno pranje posuđa
|
54/1 pak | 14,99 |
-38% | konzum | 1.10. - 31.10. |
FINISH TABLETE Finish, 54/1 pak 14,99€ -38%Nema za strojno pranje posuđa |
|||||||||||
| Steamer STH1010/10 | Philips |
Nema za glačanje
|
kom | 29,99 |
-37% | konzum | 2.9. - 3.11. |
Steamer STH1010/10 Philips, kom 29,99€ -37%Nema za glačanje |
|||||||||||
| Steamer STH1010/10 | Philips |
Nema za glačanje odjeće
|
kom | 29,99 |
-37% | konzum | 9.9. - 3.11. |
Steamer STH1010/10 Philips, kom 29,99€ -37%Nema za glačanje odjeće |
|||||||||||
| Steamer STH1010/10 | Philips |
Nema za glačanje odjeće na paru
|
kom | 29,99 |
-37% | konzum | 7.10. - 3.11. |
Steamer STH1010/10 Philips, kom 29,99€ -37%Nema za glačanje odjeće na paru |
|||||||||||
| Mikser ručni Bosch MFQ22100 | Bosch |
Nema snaga 375 W, 4 brzina plus funkcija turbo
|
1 kom | 21,99 |
-37% | spar | 7.10. - 15.12. |
Mikser ručni Bosch MFQ22100 Bosch, 1 kom 21,99€ -37%Nema snaga 375 W, 4 brzina plus funkcija turbo |
|||||||||||