provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tablete za strojno pranje posuđa | Finish |
Nema All in one Lemon
|
110 komada | 14,99 |
-57% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Tablete za strojno pranje posuđa Finish, 110 komada 14,99€ -57%Nema All in one Lemon |
|||||||||||
| Dodatno punjenje Air Max | Bison |
sakupljač vlage, lavanda ili neutralan miris
|
2,39 |
-56% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Dodatno punjenje Air Max Bison 2,39€ -56%sakupljač vlage, lavanda ili neutralan miris |
||||||||||||
| Toster | MAISON |
Nema za pripremu hrane
|
9,99 |
-54% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Toster MAISON 9,99€ -54%Nema za pripremu hrane |
||||||||||||
| Sakupljač vlage | Bison |
kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³
|
450 g | 4,59 |
-52% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Sakupljač vlage Bison, 450 g 4,59€ -52%kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³ |
|||||||||||
| Nadmadrac Lavanda | Lavanda |
Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem, dimenzije: cca 90x200x6 cm
|
90x200x6 cm | 39,99 |
-50% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Nadmadrac Lavanda Lavanda, 90x200x6 cm 39,99€ -50%Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem, dimenzije: cca 90x200x6 cm |
|||||||||||
| Nadmadrac Lavanda | Lavanda |
Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem
|
160x200x6 cm | 64,99 |
-50% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Nadmadrac Lavanda Lavanda, 160x200x6 cm 64,99€ -50%Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| Nadmadrac Lavanda | Lavanda |
Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem
|
180x200x6 cm | 74,99 |
-50% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Nadmadrac Lavanda Lavanda, 180x200x6 cm 74,99€ -50%Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| Kapsule za pranje rublja | Persil |
Nema Color ili Universal
|
60 komada | 13,99 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Kapsule za pranje rublja Persil, 60 komada 13,99€ -50%Nema Color ili Universal |
|||||||||||
| Deterdžent za ručno pranje posuđa | Jar |
Nema odabrane vrste
|
660 - 900 ml | 2,09 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar, 660 - 900 ml 2,09€ -50%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Kuhinjski ručnici | FIORI DI CARTA |
Nema
|
2 role | 1,99 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Kuhinjski ručnici FIORI DI CARTA, 2 role 1,99€ -50%Nema |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Violeta |
Nema Color ili Black
|
66 pranja, 3,96 l | 5,99 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za pranje rublja Violeta, 66 pranja, 3,96 l 5,99€ -50%Nema Color ili Black |
|||||||||||
| Sredstvo za pranje poda | Ajax |
PLATI MANJE Plodine CARD odabrane vrste
|
1 l | 1,84 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Sredstvo za pranje poda Ajax, 1 l 1,84€ -50%PLATI MANJE Plodine CARD odabrane vrste |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Meri Merino |
Nema Black, Color, Sensitive, White odabrane vrste
|
2,7 l | 5,89 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za pranje rublja Meri Merino, 2,7 l 5,89€ -50%Nema Black, Color, Sensitive, White odabrane vrste |
|||||||||||
| Parni čistač | Vileda |
Nema model 3.0, snaga: 1550 W, kapacitet spremnika za vodu: 0,4 l, zagrijavanje u 15 sekundi, za sve...
Nema model 3.0, snaga: 1550 W, kapacitet spremnika za vodu: 0,4 l, zagrijavanje u 15 sekundi, za sve vrste podova, uništava do 99,9% bakterija
|
69,99 |
-47% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Parni čistač Vileda 69,99€ -47%Nema model 3.0, snaga: 1550 W, kapacitet spremnika za vodu: 0,4 l, zagrijavanje u 15 sekundi, za sve vrste podova, uništava do 99,9% bakterija |
||||||||||||
| Set za čišćenje podova | Vileda |
Nema teleskopska drška s mogućnošću vješanog nastavak za čišćenje s okretnim zglobom za čišćenje tež...
Nema teleskopska drška s mogućnošću vješanog nastavak za čišćenje s okretnim zglobom za čišćenje teže dostupnih mjesta kanta s cjedilom i otvorom na prednjoj strani
|
29,99 |
-43% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Set za čišćenje podova Vileda 29,99€ -43%Nema teleskopska drška s mogućnošću vješanog nastavak za čišćenje s okretnim zglobom za čišćenje teže dostupnih mjesta kanta s cjedilom i otvorom na prednjoj strani |
||||||||||||
| LED svijeća |
Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije
|
1,39 |
-41% | plodine | 14.10. - 27.10. |
LED svijeća 1,39€ -41%Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije |
|||||||||||||
| Refil za turbo mop | Vileda |
Nema za čišćenje podova
|
1x | 8,49 |
-41% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Refil za turbo mop Vileda, 1x 8,49€ -41%Nema za čišćenje podova |
|||||||||||
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rub...
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja
|
23,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 23,99€ -40%Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||
| Tava za kestene s drvenom ručkom |
Nema promjera 27 cm
|
27 cm | 5,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Tava za kestene s drvenom ručkom 27 cm 5,99€ -40%Nema promjera 27 cm |
||||||||||||
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici ...
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja
|
21,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 21,99€ -40%Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||