provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tava za palačinke blue, ivory | Mehrzer |
Nema za palačinke
|
25 cm | 18,99 |
-40% | konzum | 7.10. - 31.10. |
Tava za palačinke blue, ivory Mehrzer, 25 cm 18,99€ -40%Nema za palačinke |
|||||||||||
| Aparat za mljevenje hrane Bosch MFW2500W | Bosch |
Nema 1500 W, visoka učinkovitost: jednakomjerno obrađeni sastojci u najkraćem mogućem vremenu, kompa...
Nema 1500 W, visoka učinkovitost: jednakomjerno obrađeni sastojci u najkraćem mogućem vremenu, kompaktni dizajn
|
1 kom | 59,99 |
-40% | spar | 7.10. - 15.12. |
Aparat za mljevenje hrane Bosch MFW2500W Bosch, 1 kom 59,99€ -40%Nema 1500 W, visoka učinkovitost: jednakomjerno obrađeni sastojci u najkraćem mogućem vremenu, kompaktni dizajn |
|||||||||||
| Sjeckalica Tognana Iridea Champagne | Tognana |
Nema 4 oštrice od nehrđajućeg čelika, staklena posuda kapaciteta 0,5 L, snaga: 250 W
|
1 kom | 14,99 |
-40% | spar | 14.10. - 1.12. |
Sjeckalica Tognana Iridea Champagne Tognana, 1 kom 14,99€ -40%Nema 4 oštrice od nehrđajućeg čelika, staklena posuda kapaciteta 0,5 L, snaga: 250 W |
|||||||||||
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rub...
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja
|
23,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 23,99€ -40%Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||
| Tava za kestene s drvenom ručkom |
Nema promjera 27 cm
|
27 cm | 5,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Tava za kestene s drvenom ručkom 27 cm 5,99€ -40%Nema promjera 27 cm |
||||||||||||
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici ...
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja
|
21,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 21,99€ -40%Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||
| Omekšivač rublja | Ornel |
Super prilika razne vrste
|
1,5L ili 1,6L | 2,79 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Omekšivač rublja Ornel, 1,5L ili 1,6L 2,79€ -40%Super prilika razne vrste |
|||||||||||
| UPALJAČ PUNJIVI | Sistema Casa |
Nema
|
3 kom | 0,59 |
-40% | eurospin | 21.10. - 27.10. |
UPALJAČ PUNJIVI Sistema Casa, 3 kom 0,59€ -40%Nema |
|||||||||||
| Daske za rezanje ili posluživanje | KESPER |
Nema za rezanje i posluživanje
|
odabrani proizvodi | 0,00 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Daske za rezanje ili posluživanje KESPER, odabrani proizvodi 0,00€ -40%Nema za rezanje i posluživanje |
|||||||||||
| Šalica |
porculan
|
380 ml | 2,39 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Šalica 380 ml 2,39€ -40%porculan |
||||||||||||
| Šalice za čaj 4/1 | Tognana |
Nema
|
4/1, set | 11,99 |
-40% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Šalice za čaj 4/1 Tognana, 4/1, set 11,99€ -40%Nema |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Nila |
Nema za pranje rublja
|
2,7 L | 4,49 |
-40% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Deterdžent za pranje rublja Nila, 2,7 L 4,49€ -40%Nema za pranje rublja |
|||||||||||
| Kutija za hranu | Nije navedeno |
Nema dvostruka s poklopcem i ručkama, sort boja
|
40 x 30 x 18 cm | 6,99 |
-41% | spar | 7.10. - 15.12. |
Kutija za hranu Nije navedeno, 40 x 30 x 18 cm 6,99€ -41%Nema dvostruka s poklopcem i ručkama, sort boja |
|||||||||||
| LED svijeća |
Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije
|
1,39 |
-41% | plodine | 14.10. - 27.10. |
LED svijeća 1,39€ -41%Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije |
|||||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Weisser Riese |
Super prilika Universal ili Color
|
2,25kg ili 2250ml | 9,99 |
-41% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za pranje rublja Weisser Riese, 2,25kg ili 2250ml 9,99€ -41%Super prilika Universal ili Color |
|||||||||||
| Refil za turbo mop | Vileda |
Nema za čišćenje podova
|
1x | 8,49 |
-41% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Refil za turbo mop Vileda, 1x 8,49€ -41%Nema za čišćenje podova |
|||||||||||
| Pekač za pitu | Delimano |
Nema stakleni pekač
|
1,3L, kom | 10,00 |
-41% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Pekač za pitu Delimano, 1,3L, kom 10,00€ -41%Nema stakleni pekač |
|||||||||||
| Aparat za kavu EP1224/00 | Philips |
Nema za pripremu kave
|
kom | 269,99 |
-42% | konzum | 2.9. - 3.11. |
Aparat za kavu EP1224/00 Philips, kom 269,99€ -42%Nema za pripremu kave |
|||||||||||
| Aparat za kavu EP1224/00 | Philips |
Nema za pripremu kave
|
kom | 269,99 |
-42% | konzum | 9.9. - 3.11. |
Aparat za kavu EP1224/00 Philips, kom 269,99€ -42%Nema za pripremu kave |
|||||||||||
| Aparat za kavu EP1224/00 | Philips |
Nema za pripremu kave
|
kom | 269,99 |
-42% | konzum | 7.10. - 3.11. |
Aparat za kavu EP1224/00 Philips, kom 269,99€ -42%Nema za pripremu kave |
|||||||||||