provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SLUŠALICE | Wata |
Nema vrijeme reprodukcije: 7,5h (60%vol), vrijeme punjenja: 1,5h
|
bijele, kom | 7,00 |
-74% | konzum | 9.10. - 31.10. |
SLUŠALICE Wata, bijele, kom 7,00€ -74%Nema vrijeme reprodukcije: 7,5h (60%vol), vrijeme punjenja: 1,5h |
|||||||||||
| Masažer stopala Duorelief | Wellneo |
Nema dvije razine intenziteta, automatski tajmer od 15 minuta, 12V 1.5A
|
kom | 20,00 |
-66% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Masažer stopala Duorelief Wellneo, kom 20,00€ -66%Nema dvije razine intenziteta, automatski tajmer od 15 minuta, 12V 1.5A |
|||||||||||
| Lonac s poklopcem HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 24 cm, 3,6l | 34,99 |
-65% | spar | 16.9. - 20.12. |
Lonac s poklopcem HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 24 cm, 3,6l 34,99€ -65% |
||||||||||||
| Tava HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 28 cm | 29,99 |
-64% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tava HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 28 cm 29,99€ -64% |
||||||||||||
| Tava s poklopcem i ručkama HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 28 cm | 39,99 |
-63% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tava s poklopcem i ručkama HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 28 cm 39,99€ -63% |
||||||||||||
| Lonac s poklopcem HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 28 cm, 6,3l | 39,99 |
-63% | spar | 16.9. - 20.12. |
Lonac s poklopcem HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 28 cm, 6,3l 39,99€ -63% |
||||||||||||
| Valjkasti masažer Waveroll | Wellneo |
Nema baterija: 1200mAh, punjenje: USB-C, 5 nastavaka
|
kom | 15,00 |
-62% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Valjkasti masažer Waveroll Wellneo, kom 15,00€ -62%Nema baterija: 1200mAh, punjenje: USB-C, 5 nastavaka |
|||||||||||
| Tava HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 24 cm | 24,99 |
-61% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tava HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 24 cm 24,99€ -61% |
||||||||||||
| Posuda za umake s poklopcem HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 18 cm | 29,99 |
-60% | spar | 16.9. - 20.12. |
Posuda za umake s poklopcem HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 18 cm 29,99€ -60% |
||||||||||||
| Tava HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 20 cm | 19,99 |
-60% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tava HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 20 cm 19,99€ -60% |
||||||||||||
| Lončić za mlijeko HEXAPRO | HEXAPRO | 1,5l | 11,99 |
-60% | spar | 16.9. - 20.12. |
Lončić za mlijeko HEXAPRO HEXAPRO, 1,5l 11,99€ -60% |
||||||||||||
| Stakleni poklopac HEXAPRO2.0 | HEXAPRO2.0 | 20 cm | 5,99 |
-60% | spar | 16.9. - 20.12. |
Stakleni poklopac HEXAPRO2.0 HEXAPRO2.0, 20 cm 5,99€ -60% |
||||||||||||
| Set posuđa s poklopcem 2/1 HEXAPRO | HEXAPRO | 3l i 5l | 24,99 |
-58% | spar | 16.9. - 20.12. |
Set posuđa s poklopcem 2/1 HEXAPRO HEXAPRO, 3l i 5l 24,99€ -58% |
||||||||||||
| PARNA POSTAJA PSG 3001/30 | Philips | kom | 99,99 |
-54% | konzum | 16.9. - 3.11. |
PARNA POSTAJA PSG 3001/30 Philips, kom 99,99€ -54% |
||||||||||||
| PARNA POSTAJA PSG 3001/30 | Philips | 99,99 |
-54% | konzum | 23.9. - 3.11. |
PARNA POSTAJA PSG 3001/30 Philips 99,99€ -54% |
|||||||||||||
| WELLNEO 3 U 1 DEKA + IGRAČKA Jež, pas + JASTUK set | WELLNEO |
set deke, igračke i jastuka
|
100x160cm | 14,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO 3 U 1 DEKA + IGRAČKA Jež, pas + JASTUK set WELLNEO, 100x160cm 14,99€ -50%set deke, igračke i jastuka |
|||||||||||
| WELLNEO BAMBOOJOY DJEČJI JASTUK | WELLNEO |
navlaka s patentnim zatvaračem, tkanina 100% pamuk
|
40x60cm | 14,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO BAMBOOJOY DJEČJI JASTUK WELLNEO, 40x60cm 14,99€ -50%navlaka s patentnim zatvaračem, tkanina 100% pamuk |
|||||||||||
| WELLNEO ŠTEPANI JASTUK | WELLNEO |
tkanina 100% pamuk, navlaka s patentnim zatvaračem
|
60x80cm | 12,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO ŠTEPANI JASTUK WELLNEO, 60x80cm 12,99€ -50%tkanina 100% pamuk, navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| WELLNEO POPLUN | WELLNEO |
vanjski dio 100% pamuk 200T
|
140x200cm | 24,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO POPLUN WELLNEO, 140x200cm 24,99€ -50%vanjski dio 100% pamuk 200T |
|||||||||||
| WELLNEO POPLUN | WELLNEO |
vanjski dio 100% pamuk 200T
|
200x200cm | 34,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO POPLUN WELLNEO, 200x200cm 34,99€ -50%vanjski dio 100% pamuk 200T |
|||||||||||