provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drvena kuhinja | Lupilu |
Nema Sa svjetlosnim i zvučnim efektima, stabilna konstrukcija od pravog drveta, podesiva visina kuhi...
Nema Sa svjetlosnim i zvučnim efektima, stabilna konstrukcija od pravog drveta, podesiva visina kuhinje: od cca 97-103 cm
|
Dimenzije: cca 66x97x30 cm, komad | 49,99 |
lidl | 23.10. - 25.10. |
Drvena kuhinja Lupilu, Dimenzije: cca 66x97x30 cm, komad 49,99€ Nema Sa svjetlosnim i zvučnim efektima, stabilna konstrukcija od pravog drveta, podesiva visina kuhinje: od cca 97-103 cm |
||||||||||||
| Lampion Alba |
Nema maxi, crveni, visina 21cm
|
visina 21 cm | 1,79 |
-10% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Lampion Alba visina 21 cm 1,79€ -10%Nema maxi, crveni, visina 21cm |
||||||||||||
| Lampion Stup |
Nema super
|
visina 24 cm | 4,99 |
-10% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Lampion Stup visina 24 cm 4,99€ -10%Nema super |
||||||||||||
| Uložak veliki |
Nema maxi super, univerzalni
|
visina 19 cm | 1,79 |
-10% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Uložak veliki visina 19 cm 1,79€ -10%Nema maxi super, univerzalni |
||||||||||||
| Lampion Alba |
Nema srednji, crveni, bijeli
|
visina 19 cm | 1,59 |
-11% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Lampion Alba visina 19 cm 1,59€ -11%Nema srednji, crveni, bijeli |
||||||||||||
| WATA PRO SLUŠALICE | Wata |
Nema ANC Bluetooth bežične slušalice, 6-mikrofonski ENC sustav, zvučna izolacija, reprodukcija po pu...
Nema ANC Bluetooth bežične slušalice, 6-mikrofonski ENC sustav, zvučna izolacija, reprodukcija po punjenju: do 7h, ukupno vrijeme reprodukcije s kućištem: do 58h
|
bijele, kom | 29,99 |
-14% | konzum | 14.10. - 27.10. |
WATA PRO SLUŠALICE Wata, bijele, kom 29,99€ -14%Nema ANC Bluetooth bežične slušalice, 6-mikrofonski ENC sustav, zvučna izolacija, reprodukcija po punjenju: do 7h, ukupno vrijeme reprodukcije s kućištem: do 58h |
|||||||||||
| Tekućina za stakla F5 | F5 |
Nema zimska
|
3l, kom | 2,99 |
-14% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Tekućina za stakla F5 F5, 3l, kom 2,99€ -14%Nema zimska |
|||||||||||
| WATA AUTO PUNJAČ bežični | Wata |
Nema s držačem, izlazna snaga: 15W (kompatibilno s 10W, 7,5W i 5W)
|
crni, 15W, kom | 16,99 |
-15% | konzum | 14.10. - 27.10. |
WATA AUTO PUNJAČ bežični Wata, crni, 15W, kom 16,99€ -15%Nema s držačem, izlazna snaga: 15W (kompatibilno s 10W, 7,5W i 5W) |
|||||||||||
| Bežični miš MS76GT | Wata |
Nema bežična tehnologija, rezolucija: 1000-1200-1600DPI, dimenzije: 102x63x38,6mm
|
kom | 6,99 |
-15% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Bežični miš MS76GT Wata, kom 6,99€ -15%Nema bežična tehnologija, rezolucija: 1000-1200-1600DPI, dimenzije: 102x63x38,6mm |
|||||||||||
| Tekućina za stakla F5 | F5 |
Nema zimska
|
5l + lijevak, kom | 4,99 |
-16% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Tekućina za stakla F5 F5, 5l + lijevak, kom 4,99€ -16%Nema zimska |
|||||||||||
| Pečene crne masline | Nije navedeno |
Nema
|
1kg | 8,90 |
-18% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pečene crne masline Nije navedeno, 1kg 8,90€ -18%Nema |
|||||||||||
| Lampion | Nije navedeno |
Nema Rim, maxi
|
visina 21,5 cm, gori do 80 sati, punjenje 700 g | 4,29 |
-18% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Lampion Nije navedeno, visina 21,5 cm, gori do 80 sati, punjenje 700 g 4,29€ -18%Nema Rim, maxi |
|||||||||||
| Hrana za mačke | Friskies |
Nema govedina
|
12x 85 g | 5,29 |
-18% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Hrana za mačke Friskies, 12x 85 g 5,29€ -18%Nema govedina |
|||||||||||
| Krizantema Multiflora | Nije navedeno |
Nema u tegli
|
od 19cm, kom | 4,49 |
-18% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Krizantema Multiflora Nije navedeno, od 19cm, kom 4,49€ -18%Nema u tegli |
|||||||||||
| Set pribora za pečenje kolača |
Nema za pečenje kolača
|
5-dijelni | 8,79 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Set pribora za pečenje kolača 5-dijelni 8,79€ -20%Nema za pečenje kolača |
||||||||||||
| Vrećica za ukrašavanje kolača | Spar |
Nema višekratne ili jednokratne s mlaznicama
|
1 set | 3,99 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Vrećica za ukrašavanje kolača Spar, 1 set 3,99€ -20%Nema višekratne ili jednokratne s mlaznicama |
|||||||||||
| Krizantema Grandezza | Nije navedeno |
Nema razne boje
|
Ø 13 cm, 1 kom | 3,99 |
-20% | spar | 14.10. - 27.10. |
Krizantema Grandezza Nije navedeno, Ø 13 cm, 1 kom 3,99€ -20%Nema razne boje |
|||||||||||
| KALAMATA MASLINE |
rinfuza
|
1kg | 11,90 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
KALAMATA MASLINE 1kg 11,90€ -20%rinfuza |
||||||||||||
| GRČKE PAPRIČICE |
blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza
|
1kg | 19,90 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
GRČKE PAPRIČICE 1kg 19,90€ -20%blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza |
||||||||||||
| AUTO DUAL PUNJAČ USB-C A 20W | Wata |
Nema
|
kom | 7,99 |
-20% | konzum | 14.10. - 27.10. |
AUTO DUAL PUNJAČ USB-C A 20W Wata, kom 7,99€ -20%Nema |
|||||||||||