provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Električna peć za pizzu Rosmarino MasterCraft 8 u 1 | Rosmarino |
Peć za pizzu s 8 automatskih programa
|
199,99 |
-40% | spar | 16.9. - 20.12. |
Električna peć za pizzu Rosmarino MasterCraft 8 u 1 Rosmarino 199,99€ -40%Peć za pizzu s 8 automatskih programa |
||||||||||||
| Set za sushi Noir Bloom |
8/1, porculan
|
1 set | 19,99 |
-40% | spar | 14.10. - 27.10. |
Set za sushi Noir Bloom 1 set 19,99€ -40%8/1, porculan |
||||||||||||
| Zdjelica Noir Bloom |
13 cm, porculan
|
1 kom | 2,99 |
-40% | spar | 14.10. - 27.10. |
Zdjelica Noir Bloom 1 kom 2,99€ -40%13 cm, porculan |
||||||||||||
| Zdjelica Noir Bloom |
20 cm, porculan
|
1 kom | 7,99 |
-40% | spar | 14.10. - 27.10. |
Zdjelica Noir Bloom 1 kom 7,99€ -40%20 cm, porculan |
||||||||||||
| Lampion križ | Nije navedeno |
Nema stakleni, zlatni
|
kom | 3,99 |
-40% | konzum | 14.10. - 7.11. |
Lampion križ Nije navedeno, kom 3,99€ -40%Nema stakleni, zlatni |
|||||||||||
| LAMPION KIP ANĐEO |
Nema električni, stakleni
|
kom | 8,99 |
-40% | konzum | 14.10. - 7.11. |
LAMPION KIP ANĐEO kom 8,99€ -40%Nema električni, stakleni |
||||||||||||
| Hrana za pse suha meso i povrće | Darling |
Nema
|
15 kg | 23,99 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Hrana za pse suha meso i povrće Darling, 15 kg 23,99€ -40%Nema |
|||||||||||
| LED svijeća | Nije navedeno |
Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije
|
1,19 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
LED svijeća Nije navedeno 1,19€ -40%Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije |
||||||||||||
| APARAT ZA KAVU EP1224/00 | Philips | kom | 269,99 |
-42% | konzum | 16.9. - 3.11. |
APARAT ZA KAVU EP1224/00 Philips, kom 269,99€ -42% |
||||||||||||
| APARAT ZA KAVU EP1224/00 | Philips | 269,99 |
-42% | konzum | 23.9. - 3.11. |
APARAT ZA KAVU EP1224/00 Philips 269,99€ -42% |
|||||||||||||
| PRIJENOSNI PUNJAČ | WATA |
Nema
|
5000 mAh, kom | 7,00 |
-46% | konzum | 9.10. - 31.10. |
PRIJENOSNI PUNJAČ WATA, 5000 mAh, kom 7,00€ -46%Nema |
|||||||||||
| Kabel USB C i USB A | Wata |
Nema duljina: 1m
|
kom | 3,00 |
-49% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Kabel USB C i USB A Wata, kom 3,00€ -49%Nema duljina: 1m |
|||||||||||
| BEŽIČNI MAGNETNI AUTO PUNJAČ | WATA |
Nema
|
15W, kom | 10,00 |
-49% | konzum | 9.10. - 31.10. |
BEŽIČNI MAGNETNI AUTO PUNJAČ WATA, 15W, kom 10,00€ -49%Nema |
|||||||||||
| PRIJENOSNI PUNJAČ | WATA |
Nema
|
10000 mAh, kom | 10,00 |
-49% | konzum | 9.10. - 31.10. |
PRIJENOSNI PUNJAČ WATA, 10000 mAh, kom 10,00€ -49%Nema |
|||||||||||
| DUAL USB-C AUTO PUNJAČ | WATA |
Nema
|
60W, kom | 10,00 |
-49% | konzum | 9.10. - 31.10. |
DUAL USB-C AUTO PUNJAČ WATA, 60W, kom 10,00€ -49%Nema |
|||||||||||
| WELLNEO 3 U 1 DEKA + IGRAČKA Jež, pas + JASTUK set | WELLNEO |
set deke, igračke i jastuka
|
100x160cm | 14,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO 3 U 1 DEKA + IGRAČKA Jež, pas + JASTUK set WELLNEO, 100x160cm 14,99€ -50%set deke, igračke i jastuka |
|||||||||||
| WELLNEO BAMBOOJOY DJEČJI JASTUK | WELLNEO |
navlaka s patentnim zatvaračem, tkanina 100% pamuk
|
40x60cm | 14,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO BAMBOOJOY DJEČJI JASTUK WELLNEO, 40x60cm 14,99€ -50%navlaka s patentnim zatvaračem, tkanina 100% pamuk |
|||||||||||
| WELLNEO ŠTEPANI JASTUK | WELLNEO |
tkanina 100% pamuk, navlaka s patentnim zatvaračem
|
60x80cm | 12,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO ŠTEPANI JASTUK WELLNEO, 60x80cm 12,99€ -50%tkanina 100% pamuk, navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| WELLNEO POPLUN | WELLNEO |
vanjski dio 100% pamuk 200T
|
140x200cm | 24,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO POPLUN WELLNEO, 140x200cm 24,99€ -50%vanjski dio 100% pamuk 200T |
|||||||||||
| WELLNEO POPLUN | WELLNEO |
vanjski dio 100% pamuk 200T
|
200x200cm | 34,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO POPLUN WELLNEO, 200x200cm 34,99€ -50%vanjski dio 100% pamuk 200T |
|||||||||||