provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LEGO GRAĐEVINSKI BAGER | LEGO |
Nema
|
kom | 7,49 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO GRAĐEVINSKI BAGER LEGO, kom 7,49€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO TRKAĆI AUTO | LEGO |
Nema
|
kom | 7,49 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO TRKAĆI AUTO LEGO, kom 7,49€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO POLICIJSKI KAMION | LEGO |
Nema
|
kom | 7,49 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO POLICIJSKI KAMION LEGO, kom 7,49€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO KOMBI | LEGO |
Nema
|
kom | 22,49 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO KOMBI LEGO, kom 22,49€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO POLICIJSKI KOMBI | LEGO |
Nema
|
kom | 15,74 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO POLICIJSKI KOMBI LEGO, kom 15,74€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO GARAŽA ZA F1 | LEGO |
Nema
|
kom | 63,74 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO GARAŽA ZA F1 LEGO, kom 63,74€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO RALICA | LEGO |
Nema
|
kom | 19,49 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO RALICA LEGO, kom 19,49€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO SLATKE ŽIVOTINJE | LEGO |
Nema
|
kom | 23,24 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO SLATKE ŽIVOTINJE LEGO, kom 23,24€ -25%Nema |
|||||||||||
| LEGO OBITELJ PANDA | LEGO |
Nema
|
kom | 31,49 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
LEGO OBITELJ PANDA LEGO, kom 31,49€ -25%Nema |
|||||||||||
| Slušalice | Wata |
Nema vrijeme reprodukcije: 6h, stereo zvuk
|
kom | 15,00 |
-25% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Slušalice Wata, kom 15,00€ -25%Nema vrijeme reprodukcije: 6h, stereo zvuk |
|||||||||||
| Vibe zvučnik | Wata |
Nema dimenzije: 123x53x93 mm, vrijeme reprodukcije: do 6h
|
kom | 15,00 |
-24% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Vibe zvučnik Wata, kom 15,00€ -24%Nema dimenzije: 123x53x93 mm, vrijeme reprodukcije: do 6h |
|||||||||||
| BEŽIČNI MAGNETNI PUNJAČ | WATA |
Nema
|
5000 mAh, kom | 15,00 |
-24% | konzum | 9.10. - 31.10. |
BEŽIČNI MAGNETNI PUNJAČ WATA, 5000 mAh, kom 15,00€ -24%Nema |
|||||||||||
| WATA PUNJAČ | Wata |
Nema
|
10000mAh, kom | 22,99 |
-23% | konzum | 14.10. - 27.10. |
WATA PUNJAČ Wata, 10000mAh, kom 22,99€ -23%Nema |
|||||||||||
| WATA AUTO PUNJAČ DUAL USB-A&USB-C | Wata |
Nema s dvostrukim priključcima (USB-A i USB-C), ukupna snaga: 15W (maks.)
|
30W, kom | 6,99 |
-22% | konzum | 14.10. - 27.10. |
WATA AUTO PUNJAČ DUAL USB-A&USB-C Wata, 30W, kom 6,99€ -22%Nema s dvostrukim priključcima (USB-A i USB-C), ukupna snaga: 15W (maks.) |
|||||||||||
| PUNJENE PAPRIČICE | Nije navedeno |
Nema blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza
|
1kg | 21,90 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
PUNJENE PAPRIČICE Nije navedeno, 1kg 21,90€ -21%Nema blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza |
|||||||||||
| Hrana za pse | My Pets |
Nema odabrane vrste, s govedinom
|
1250g | 1,25 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Hrana za pse My Pets, 1250g 1,25€ -21%Nema odabrane vrste, s govedinom |
|||||||||||
| Krizantema Multiflora | Nije navedeno |
Nema u tegli
|
od 23cm, kom | 5,49 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Krizantema Multiflora Nije navedeno, od 23cm, kom 5,49€ -21%Nema u tegli |
|||||||||||
| KALAMATA MASLINE |
rinfuza
|
1kg | 11,90 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
KALAMATA MASLINE 1kg 11,90€ -20%rinfuza |
||||||||||||
| GRČKE PAPRIČICE |
blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza
|
1kg | 19,90 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
GRČKE PAPRIČICE 1kg 19,90€ -20%blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza |
||||||||||||
| AUTO DUAL PUNJAČ USB-C A 20W | Wata |
Nema
|
kom | 7,99 |
-20% | konzum | 14.10. - 27.10. |
AUTO DUAL PUNJAČ USB-C A 20W Wata, kom 7,99€ -20%Nema |
|||||||||||