provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maslac Gold Butter | Bayernland |
Nema
|
250 g | 1,79 |
-40% | spar | 7.10. - 15.12. |
Maslac Gold Butter Bayernland, 250 g 1,79€ -40%Nema |
|||||||||||
| Namaz | Philadelphia |
Nema natur
|
175 g | 2,19 |
-35% | spar | 7.10. - 15.12. |
Namaz Philadelphia, 175 g 2,19€ -35%Nema natur |
|||||||||||
| SIR TRAPIST | Zelene Doline | 1 kg | 6,99 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
SIR TRAPIST Zelene Doline, 1 kg 6,99€ -30% |
||||||||||||
| Vrhnje za kuhanje Brzo&Fino, Dukat | Dukat |
20% m.m.
|
3 x 200 g | 2,79 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
Vrhnje za kuhanje Brzo&Fino, Dukat Dukat, 3 x 200 g 2,79€ -30%20% m.m. |
|||||||||||
| SIR DALMATINAC | Paška sirana |
tvrdi sir od ovčjeg i kravljeg mlijeka
|
1 kg | 19,99 |
-28% | spar | 16.9. - 20.12. |
SIR DALMATINAC Paška sirana, 1 kg 19,99€ -28%tvrdi sir od ovčjeg i kravljeg mlijeka |
|||||||||||
| SIR GOUDA | Milchland | 1 kg | 4,99 |
-23% | spar | 16.9. - 20.12. |
SIR GOUDA Milchland, 1 kg 4,99€ -23% |
||||||||||||
| Svježi krem sir | President |
Nema
|
500 g | 2,39 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Svježi krem sir President, 500 g 2,39€ -20%Nema |
|||||||||||
| Maslac 'Z Bregov | Vindija | 250 g | 2,49 |
-16% | spar | 16.9. - 20.12. |
Maslac 'Z Bregov Vindija, 250 g 2,49€ -16% |
||||||||||||
| Trajno mlijeko Dukat | Dukat |
2,8% m.m.
|
6 x 1 L | 5,09 |
-15% | spar | 16.9. - 20.12. |
Trajno mlijeko Dukat Dukat, 6 x 1 L 5,09€ -15%2,8% m.m. |
|||||||||||
| Kiselo vrhnje 'Z Bregov | Vindija |
12% m.m.
|
200 g | 0,79 |
-15% | spar | 16.9. - 20.12. |
Kiselo vrhnje 'Z Bregov Vindija, 200 g 0,79€ -15%12% m.m. |
|||||||||||
| Svježa jaja | Spar |
Nema M razred
|
6 komada | 1,59 |
-14% | spar | 7.10. - 15.12. |
Svježa jaja Spar, 6 komada 1,59€ -14%Nema M razred |
|||||||||||
| Rama za kolače | Rama |
Nema
|
250 g | 0,99 |
-13% | spar | 7.10. - 15.12. |
Rama za kolače Rama, 250 g 0,99€ -13%Nema |
|||||||||||
| Sir topljeni Picok | President |
razne vrste
|
140 g | 1,79 |
-10% | spar | 16.9. - 20.12. |
Sir topljeni Picok President, 140 g 1,79€ -10%razne vrste |
|||||||||||
| GRČKI JOGURT | S-BUDGET |
razne vrste
|
150 g | 0,65 |
spar | 16.9. - 20.12. |
GRČKI JOGURT S-BUDGET, 150 g 0,65€ razne vrste |
||||||||||||
| RIBANA MOZZARELLA | S BUDGET | 250 g | 2,19 |
spar | 16.9. - 20.12. |
RIBANA MOZZARELLA S BUDGET, 250 g 2,19€ |
|||||||||||||
| SVJEŽI POSNI SIR | S-BUDGET | 500 g | 1,69 |
spar | 16.9. - 20.12. |
SVJEŽI POSNI SIR S-BUDGET, 500 g 1,69€ |
|||||||||||||
| GRČKI TIP JOGURTA | S-BUDGET |
razne vrste
|
150 g | 0,65 |
spar | 16.9. - 20.12. |
GRČKI TIP JOGURTA S-BUDGET, 150 g 0,65€ razne vrste |
||||||||||||
| Mliječni desert Monte | Zott |
razne vrste
|
4 x 100g | 2,09 |
spar | 16.9. - 20.12. |
Mliječni desert Monte Zott, 4 x 100g 2,09€ razne vrste |
||||||||||||
| Jogurt ili kefir Balans + Imlek | Imlek |
Blagi i kremast
|
1 kg | 1,59 |
spar | 16.9. - 20.12. |
Jogurt ili kefir Balans + Imlek Imlek, 1 kg 1,59€ Blagi i kremast |
||||||||||||
| Kiselo mlijeko ili čvrsti jogurt 'Z Bregov | Vindija |
3,2% m.m.
|
900 g | 2,09 |
spar | 16.9. - 20.12. |
Kiselo mlijeko ili čvrsti jogurt 'Z Bregov Vindija, 900 g 2,09€ 3,2% m.m. |
||||||||||||