provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIVANJSKI tvrdi kravlji sir | Nije navedeno |
Nema tvrdi, kravlji
|
1/4, 1kg | 17,99 |
-25% | konzum | 21.10. - 27.10. |
LIVANJSKI tvrdi kravlji sir Nije navedeno, 1/4, 1kg 17,99€ -25%Nema tvrdi, kravlji |
|||||||||||
| Margarin | Doline |
Nema biljni
|
250 g | 0,89 |
-25% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Margarin Doline, 250 g 0,89€ -25%Nema biljni |
|||||||||||
| TRAPIST SIR polutvrdi, kravlji, Paška sirana | Paška sirana |
Nema polutvrdi, kravlji
|
1/4, 1kg | 16,99 |
-26% | konzum | 21.10. - 27.10. |
TRAPIST SIR polutvrdi, kravlji, Paška sirana Paška sirana, 1/4, 1kg 16,99€ -26%Nema polutvrdi, kravlji |
|||||||||||
| Feta sir | Doline |
Nema meki sir z.o.i.
|
200 g | 2,39 |
-27% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Feta sir Doline, 200 g 2,39€ -27%Nema meki sir z.o.i. |
|||||||||||
| SIR DALMATINAC | Paška sirana |
tvrdi sir od ovčjeg i kravljeg mlijeka
|
1 kg | 19,99 |
-28% | spar | 16.9. - 20.12. |
SIR DALMATINAC Paška sirana, 1 kg 19,99€ -28%tvrdi sir od ovčjeg i kravljeg mlijeka |
|||||||||||
| High protein mousse | Milbona |
Nema Vanilija ili čokolada
|
175 g | 0,85 |
-28% | lidl | 21.10. - 25.10. |
High protein mousse Milbona, 175 g 0,85€ -28%Nema Vanilija ili čokolada |
|||||||||||
| SIR TRAPIST | Zelene Doline | 1 kg | 6,99 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
SIR TRAPIST Zelene Doline, 1 kg 6,99€ -30% |
||||||||||||
| Vrhnje za kuhanje Brzo&Fino, Dukat | Dukat |
20% m.m.
|
3 x 200 g | 2,79 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
Vrhnje za kuhanje Brzo&Fino, Dukat Dukat, 3 x 200 g 2,79€ -30%20% m.m. |
|||||||||||
| Vajkrem Originalni | Sirela |
Nema
|
200 g | 1,59 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vajkrem Originalni Sirela, 200 g 1,59€ -30%Nema |
|||||||||||
| Gouda sir |
polutvrdi
|
1kg | 4,49 |
-30% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Gouda sir 1kg 4,49€ -30%polutvrdi |
||||||||||||
| Istarski mladi sir | Okusi zavičaja |
Nema Komad
|
300 g | 3,79 |
-30% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Istarski mladi sir Okusi zavičaja, 300 g 3,79€ -30%Nema Komad |
|||||||||||
| Lećevački mladi kravlji sir | Okusi zavičaja |
Nema 30 dana zrenja, Komad
|
300 g | 3,79 |
-30% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Lećevački mladi kravlji sir Okusi zavičaja, 300 g 3,79€ -30%Nema 30 dana zrenja, Komad |
|||||||||||
| Topljeni sir za mazanje Natura | Zdenka |
Nema
|
150 g | 1,49 |
-31% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Topljeni sir za mazanje Natura Zdenka, 150 g 1,49€ -31%Nema |
|||||||||||
| Sir Grana Padano kockice | Parco degli Italiani |
Nema
|
350 g | 5,49 |
-31% | eurospin | 21.10. - 27.10. |
Sir Grana Padano kockice Parco degli Italiani, 350 g 5,49€ -31%Nema |
|||||||||||
| Sir ementaler |
Nema
|
100 g | 0,75 |
-31% | eurospin | 21.10. - 27.10. |
Sir ementaler 100 g 0,75€ -31%Nema |
||||||||||||
| Grčki jogurt jagoda ili breskva 0% m.m. | Kolios |
Nema
|
150 g | 0,60 |
-32% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Grčki jogurt jagoda ili breskva 0% m.m. Kolios, 150 g 0,60€ -32%Nema |
|||||||||||
| Desert lješnjak čokolada 4 kom | Robby |
Nema
|
400 g | 1,25 |
-32% | eurospin | 21.10. - 27.10. |
Desert lješnjak čokolada 4 kom Robby, 400 g 1,25€ -32%Nema |
|||||||||||
| Monte Maxi | Zott |
Nema Original
|
4 x 100 g | 1,75 |
-32% | lidl | 23.10. - 25.10. |
Monte Maxi Zott, 4 x 100 g 1,75€ -32%Nema Original |
|||||||||||
| Masni namaz | Becel |
Nema original
|
225 g | 1,19 |
-33% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Masni namaz Becel, 225 g 1,19€ -33%Nema original |
|||||||||||
| Tvrdi kravlji sir | Italiano |
Nema
|
100 g | 1,39 |
-33% | eurospin | 21.10. - 27.10. |
Tvrdi kravlji sir Italiano, 100 g 1,39€ -33%Nema |
|||||||||||