provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čoko Snack | Milka |
Nema
|
4x27 g | 1,99 |
-33% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Čoko Snack Milka, 4x27 g 1,99€ -33%Nema |
|||||||||||
| Gouda sir |
polutvrdi
|
1kg | 4,49 |
-30% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Gouda sir 1kg 4,49€ -30%polutvrdi |
||||||||||||
| TRAPIST SIR polutvrdi, kravlji, Paška sirana | Paška sirana |
Nema polutvrdi, kravlji
|
1/4, 1kg | 16,99 |
-26% | konzum | 21.10. - 27.10. |
TRAPIST SIR polutvrdi, kravlji, Paška sirana Paška sirana, 1/4, 1kg 16,99€ -26%Nema polutvrdi, kravlji |
|||||||||||
| LIVANJSKI tvrdi kravlji sir | Nije navedeno |
Nema tvrdi, kravlji
|
1/4, 1kg | 17,99 |
-25% | konzum | 21.10. - 27.10. |
LIVANJSKI tvrdi kravlji sir Nije navedeno, 1/4, 1kg 17,99€ -25%Nema tvrdi, kravlji |
|||||||||||
| Camembert sir | Vindija |
Nema meki
|
250g | 3,99 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Camembert sir Vindija, 250g 3,99€ -20%Nema meki |
|||||||||||
| Tekući jogurt | Dukat |
Nema
|
1kg | 1,99 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Tekući jogurt Dukat, 1kg 1,99€ -20%Nema |
|||||||||||
| Ballarini Gorgonzola Sir | Ballarini |
meki sir
|
150g | 2,49 |
-19% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Ballarini Gorgonzola Sir Ballarini, 150g 2,49€ -19%meki sir |
|||||||||||
| Trajno mlijeko 2,8% m.m. | Dukat |
Nema promo pakiranje
|
6x1l | 4,98 |
-18% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Trajno mlijeko 2,8% m.m. Dukat, 6x1l 4,98€ -18%Nema promo pakiranje |
|||||||||||
| TARTUFIN SIR | MIH |
Nema tvrdi
|
300g | 11,99 |
-17% | konzum | 12.10. - 25.10. |
TARTUFIN SIR MIH, 300g 11,99€ -17%Nema tvrdi |
|||||||||||
| Dalmatinac sir | Nije navedeno |
Nema tvrdi, Paška sirana
|
200g | 4,99 |
-16% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinac sir Nije navedeno, 200g 4,99€ -16%Nema tvrdi, Paška sirana |
|||||||||||
| Istarski sir | Špin Agrolaguna |
Nema tvrdi, miješani
|
230g | 6,99 |
-15% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Istarski sir Špin Agrolaguna, 230g 6,99€ -15%Nema tvrdi, miješani |
|||||||||||
| Proteinski puding | Zott |
Nema odabrane vrste
|
200g | 0,79 |
-11% | konzum | 23.10. - 25.10. |
Proteinski puding Zott, 200g 0,79€ -11%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Tvrdi sir | Nije navedeno |
Nema razne vrste, ovčji, kozji, dimljeni, miješani
|
150g | 2,99 |
konzum | 12.10. - 25.10. |
Tvrdi sir Nije navedeno, 150g 2,99€ Nema razne vrste, ovčji, kozji, dimljeni, miješani |
||||||||||||
| Balans+ jogurt | Imlek |
Nema s vlaknima
|
1kg | 1,59 |
konzum | 14.10. - 27.10. |
Balans+ jogurt Imlek, 1kg 1,59€ Nema s vlaknima |
||||||||||||
| Emmental Maingold sir | Maingold |
tvrdi
|
1 kg | 5,99 |
konzum | 21.10. - 27.10. |
Emmental Maingold sir Maingold, 1 kg 5,99€ tvrdi |
||||||||||||
| Zvijezda majoneza delikates | Zvijezda |
Nema
|
400g | 0,00 |
konzum | 21.10. - 27.10. |
Zvijezda majoneza delikates Zvijezda, 400g 0,00€ Nema |
||||||||||||
| Dukatino svježi sir s voćem | Dukat |
Nema
|
6x50g | 0,00 |
konzum | 21.10. - 27.10. |
Dukatino svježi sir s voćem Dukat, 6x50g 0,00€ Nema |
||||||||||||
| Trajno mlijeko 2,8% m.m. | K Plus |
Nema
|
1L | 0,53 |
konzum | 21.10. - 27.10. |
Trajno mlijeko 2,8% m.m. K Plus, 1L 0,53€ Nema |
||||||||||||
| ABC sirni namaz | Belje |
Nema svježi sirni namaz
|
100g | 1,15 |
konzum | 21.10. - 27.10. |
ABC sirni namaz Belje, 100g 1,15€ Nema svježi sirni namaz |
||||||||||||
| Mliječni namaz | K Plus |
Nema classic, s povrćem
|
70g | 0,45 |
konzum | 21.10. - 27.10. |
Mliječni namaz K Plus, 70g 0,45€ Nema classic, s povrćem |
||||||||||||