provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svježi svinjski file |
Nema
|
cca 400 g | 5,29 |
-40% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Svježi svinjski file cca 400 g 5,29€ -40%Nema |
||||||||||||
| Svježi pileći file | Nije navedeno |
Nema
|
cca 500 g | 4,59 |
-37% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Svježi pileći file Nije navedeno, cca 500 g 4,59€ -37%Nema |
|||||||||||
| Zimska salama | Pikok |
Nema Narezak
|
100 g | 1,29 |
-35% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Zimska salama Pikok, 100 g 1,29€ -35%Nema Narezak |
|||||||||||
| Pureća ili pileća prsa | Pikok |
Nema Narezak
|
100 g | 0,89 |
-35% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Pureća ili pileća prsa Pikok, 100 g 0,89€ -35%Nema Narezak |
|||||||||||
| Dimljeni vrat | Pikok |
Nema Narezak
|
100 g | 0,99 |
-33% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Dimljeni vrat Pikok, 100 g 0,99€ -33%Nema Narezak |
|||||||||||
| Šleska kobasica | Pikok |
Nema
|
550 g | 2,99 |
-33% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Šleska kobasica Pikok, 550 g 2,99€ -33%Nema |
|||||||||||
| Pureća pečenica | Pikok Pure |
Nema Dimljena i sušena, narezak
|
100 g | 1,59 |
-30% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Pureća pečenica Pikok Pure, 100 g 1,59€ -30%Nema Dimljena i sušena, narezak |
|||||||||||
| Svježa mlada teletina za pečenje | Naša mesnica |
Nema Rebra, prsa i flam
|
cca 2 kg, kg | 7,89 |
-24% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa mlada teletina za pečenje Naša mesnica, cca 2 kg, kg 7,89€ -24%Nema Rebra, prsa i flam |
|||||||||||
| Svježa domaća kobasica | Naša mesnica |
Nema Za pečenje i sušenje
|
cca 1 kg, kg | 4,99 |
-23% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa domaća kobasica Naša mesnica, cca 1 kg, kg 4,99€ -23%Nema Za pečenje i sušenje |
|||||||||||
| Svježe svinjsko carsko meso | Naša mesnica |
Odrezak s kosti
|
cca 600 g | 5,35 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe svinjsko carsko meso Naša mesnica, cca 600 g 5,35€ -21%Odrezak s kosti |
|||||||||||
| Svježe svinjsko carsko meso | Naša mesnica |
Odrezak s kosti
|
cca 600 g, kg | 5,35 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe svinjsko carsko meso Naša mesnica, cca 600 g, kg 5,35€ -21%Odrezak s kosti |
|||||||||||
| Svježi svinjski vrat | Naša mesnica |
Nema Odrezak, Bez kosti
|
cca 600 g, kg | 5,49 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi svinjski vrat Naša mesnica, cca 600 g, kg 5,49€ -21%Nema Odrezak, Bez kosti |
|||||||||||
| Svježa svinjska slabina i leđa | Naša mesnica |
Bez kosti, odrezak
|
cca 600 g | 6,19 |
-18% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa svinjska slabina i leđa Naša mesnica, cca 600 g 6,19€ -18%Bez kosti, odrezak |
|||||||||||
| Svježa svinjska slabina i leđa | Naša mesnica |
bez kosti, odrezak
|
cca 600 g, kg | 6,19 |
-18% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa svinjska slabina i leđa Naša mesnica, cca 600 g, kg 6,19€ -18%bez kosti, odrezak |
|||||||||||
| Ravni kulen | Okusi zavičaja |
Nema Narezak
|
100 g | 1,69 |
-15% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Ravni kulen Okusi zavičaja, 100 g 1,69€ -15%Nema Narezak |
|||||||||||
| Svježi pureći odresci iz filea prsa |
Nema
|
450 g | 4,49 |
-15% | lidl | 23.10. - 25.10. |
Svježi pureći odresci iz filea prsa 450 g 4,49€ -15%Nema |
||||||||||||
| Dimljena pečenica | Pikok |
Nema Narezak
|
100 g | 1,29 |
-13% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Dimljena pečenica Pikok, 100 g 1,29€ -13%Nema Narezak |
|||||||||||
| Svježa juneća koljenica | Naša mesnica |
Bez kosti
|
cca 700 g | 12,69 |
-12% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa juneća koljenica Naša mesnica, cca 700 g 12,69€ -12%Bez kosti |
|||||||||||
| Svježa juneća koljenica | Naša mesnica |
bez kosti
|
cca 700 g, kg | 12,69 |
-12% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa juneća koljenica Naša mesnica, cca 700 g, kg 12,69€ -12%bez kosti |
|||||||||||
| Svježi ćevapčići | Naša mesnica |
Junetina i svinjetina
|
600 g | 3,79 |
-11% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi ćevapčići Naša mesnica, 600 g 3,79€ -11%Junetina i svinjetina |
|||||||||||