provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bresaola narezak | Casa Modena |
Nema
|
70g | 2,79 |
-36% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Bresaola narezak Casa Modena, 70g 2,79€ -36%Nema |
|||||||||||
| ŠUNKA PUREĆA dimljena, PIK | PIK |
Nema dimljena
|
1kg | 13,89 |
-33% | konzum | 21.10. - 27.10. |
ŠUNKA PUREĆA dimljena, PIK PIK, 1kg 13,89€ -33%Nema dimljena |
|||||||||||
| Šunka u ovitku | K Plus |
Nema
|
1kg | 5,49 |
-32% | konzum | 23.10. - 25.10. |
Šunka u ovitku K Plus, 1kg 5,49€ -32%Nema |
|||||||||||
| Dalmatinska panceta | Pivac |
Nema
|
cca 300g, 1kg | 12,99 |
-31% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinska panceta Pivac, cca 300g, 1kg 12,99€ -31%Nema |
|||||||||||
| Pršut s okusom tartufa | Pisinium |
Nema trajni suhomesnati proizvod
|
60g | 2,49 |
-30% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pršut s okusom tartufa Pisinium, 60g 2,49€ -30%Nema trajni suhomesnati proizvod |
|||||||||||
| Kuhana šunka | Pik | 1kg | 9,99 |
-30% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Kuhana šunka Pik, 1kg 9,99€ -30% |
||||||||||||
| Mortadela Bologna | Negroni |
IGP
|
cca 3kg, 1kg | 8,69 |
-29% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Mortadela Bologna Negroni, cca 3kg, 1kg 8,69€ -29%IGP |
|||||||||||
| SALAMA OBLOŽENA PARMEZANOM | Sorger |
Nema narezak
|
75g | 1,79 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
SALAMA OBLOŽENA PARMEZANOM Sorger, 75g 1,79€ -28%Nema narezak |
|||||||||||
| Salanettis Bits pikant | Sorger |
Nema mini salama
|
80g | 1,99 |
-26% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Salanettis Bits pikant Sorger, 80g 1,99€ -26%Nema mini salama |
|||||||||||
| Dalmatinski mix narezak | Pivac | 300g | 6,49 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinski mix narezak Pivac, 300g 6,49€ -23% |
||||||||||||
| Mortadela s pistacijama | Rovagnati |
Nema
|
1 kg | 11,49 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Mortadela s pistacijama Rovagnati, 1 kg 11,49€ -23%Nema |
|||||||||||
| Pileća krila |
Nema pikant
|
1 kg | 9,99 |
-23% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pileća krila 1 kg 9,99€ -23%Nema pikant |
||||||||||||
| Čajna kobasica | Podravka |
maxi
|
650g | 8,79 |
-22% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Čajna kobasica Podravka, 650g 8,79€ -22%maxi |
|||||||||||
| Dalmatinski pršut | Pivac |
Nema narezak
|
80g | 2,49 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinski pršut Pivac, 80g 2,49€ -21%Nema narezak |
|||||||||||
| Prosciutto Cotto | Casa Modena |
narezak
|
125g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosciutto Cotto Casa Modena, 125g 1,83€ -20%narezak |
|||||||||||
| Lardo narezak |
Nema narezak
|
90g | 2,39 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Lardo narezak 90g 2,39€ -20%Nema narezak |
||||||||||||
| Guanciale prutići | Negroni | 100g | 2,69 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Guanciale prutići Negroni, 100g 2,69€ -20% |
||||||||||||
| Fuet original | Elpozo |
Nema kobasica
|
170g | 3,19 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Fuet original Elpozo, 170g 3,19€ -20%Nema kobasica |
|||||||||||
| Salama od divlje svinje | Grof Lovski |
Nema
|
80g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Salama od divlje svinje Grof Lovski, 80g 1,83€ -20%Nema |
|||||||||||
| Pašteta | Gavrilović |
Nema čajna, jetrena, XXL
|
4x100g | 3,99 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pašteta Gavrilović, 4x100g 3,99€ -20%Nema čajna, jetrena, XXL |
|||||||||||