provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Okrajci hamburger slanine | Pivac |
Nema
|
cca 800 g | 3,49 |
lidl | 21.10. - 25.10. |
Okrajci hamburger slanine Pivac, cca 800 g 3,49€ Nema |
||||||||||||
| Tirolska kobasica XXL | Pivac |
Nema Komad
|
1 kg | 5,19 |
lidl | 21.10. - 25.10. |
Tirolska kobasica XXL Pivac, 1 kg 5,19€ Nema Komad |
||||||||||||
| Svježi irski Angus Striploin | Deluxe |
Nema svježe meso
|
250 g | 8,99 |
lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi irski Angus Striploin Deluxe, 250 g 8,99€ Nema svježe meso |
||||||||||||
| Svježi irski Angus Sirloin | Deluxe |
Nema svježe meso
|
200 g | 5,49 |
lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi irski Angus Sirloin Deluxe, 200 g 5,49€ Nema svježe meso |
||||||||||||
| Svježi irski Angus Rib Eye | Deluxe |
Nema svježe meso
|
250 g | 10,99 |
lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi irski Angus Rib Eye Deluxe, 250 g 10,99€ Nema svježe meso |
||||||||||||
| Šunka | Andro |
Nema Narezak
|
500 g | 6,99 |
lidl | 23.10. - 25.10. |
Šunka Andro, 500 g 6,99€ Nema Narezak |
||||||||||||
| Pileća hrenovka classic XXL | Cekin |
Nema
|
1.2 kg | 2,89 |
lidl | 23.10. - 25.10. |
Pileća hrenovka classic XXL Cekin, 1.2 kg 2,89€ Nema |
||||||||||||
| Svježi svinjski minutni odrezak |
Nema Bez kosti
|
400 g | 2,79 |
lidl | 23.10. - 25.10. |
Svježi svinjski minutni odrezak 400 g 2,79€ Nema Bez kosti |
|||||||||||||
| Pašteta | Gavrilović |
Nema Roasty, pileća ili kokošja
|
100 g | 0,99 |
lidl | 23.10. - 25.10. |
Pašteta Gavrilović, 100 g 0,99€ Nema Roasty, pileća ili kokošja |
||||||||||||
| Juneći but | Nije navedeno |
Nema bez kosti
|
1 kg | 12,99 |
-10% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Juneći but Nije navedeno, 1 kg 12,99€ -10%Nema bez kosti |
|||||||||||
| Svježe svinjsko meso za gulaš | Naša mesnica |
za gulaš
|
500 g | 2,69 |
-10% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe svinjsko meso za gulaš Naša mesnica, 500 g 2,69€ -10%za gulaš |
|||||||||||
| Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa Hot Dog | Pavo |
Nema Hot Dog
|
1 kg | 2,39 |
-11% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa Hot Dog Pavo, 1 kg 2,39€ -11%Nema Hot Dog |
|||||||||||
| Pršut narezak | K Plus |
narezak
|
500g | 7,99 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pršut narezak K Plus, 500g 7,99€ -11%narezak |
|||||||||||
| Hamburger | Pik |
pečeni
|
1kg | 6,19 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Hamburger Pik, 1kg 6,19€ -11%pečeni |
|||||||||||
| FINA ŠUNKA narezak, PIK | PIK |
Nema narezak, dimljena od komada buta
|
150g | 2,49 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
FINA ŠUNKA narezak, PIK PIK, 150g 2,49€ -11%Nema narezak, dimljena od komada buta |
|||||||||||
| Svježi ćevapčići | Naša mesnica |
Junetina i svinjetina
|
600 g | 3,79 |
-11% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi ćevapčići Naša mesnica, 600 g 3,79€ -11%Junetina i svinjetina |
|||||||||||
| Svježe mljeveno miješano meso | Naša mesnica |
Junetina i svinjetina
|
600 g | 3,79 |
-11% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe mljeveno miješano meso Naša mesnica, 600 g 3,79€ -11%Junetina i svinjetina |
|||||||||||
| Svježa juneća koljenica | Naša mesnica |
Bez kosti
|
cca 700 g | 12,69 |
-12% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa juneća koljenica Naša mesnica, cca 700 g 12,69€ -12%Bez kosti |
|||||||||||
| Cekin pileći file | Cekin |
Nema svježi file pilećih prsa
|
500g | 4,99 |
-12% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Cekin pileći file Cekin, 500g 4,99€ -12%Nema svježi file pilećih prsa |
|||||||||||
| Svježa juneća koljenica | Naša mesnica |
bez kosti
|
cca 700 g, kg | 12,69 |
-12% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa juneća koljenica Naša mesnica, cca 700 g, kg 12,69€ -12%bez kosti |
|||||||||||