provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cekin pileći rasjek premium | Cekin |
Nema
|
cca 1000g, 1kg | 4,19 |
-19% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Cekin pileći rasjek premium Cekin, cca 1000g, 1kg 4,19€ -19%Nema |
|||||||||||
| Prosciutto Cotto | Casa Modena |
narezak
|
125g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosciutto Cotto Casa Modena, 125g 1,83€ -20%narezak |
|||||||||||
| Lardo narezak |
Nema narezak
|
90g | 2,39 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Lardo narezak 90g 2,39€ -20%Nema narezak |
||||||||||||
| Guanciale prutići | Negroni | 100g | 2,69 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Guanciale prutići Negroni, 100g 2,69€ -20% |
||||||||||||
| Fuet original | Elpozo |
Nema kobasica
|
170g | 3,19 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Fuet original Elpozo, 170g 3,19€ -20%Nema kobasica |
|||||||||||
| Salama od divlje svinje | Grof Lovski |
Nema
|
80g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Salama od divlje svinje Grof Lovski, 80g 1,83€ -20%Nema |
|||||||||||
| Pašteta | Gavrilović |
Nema čajna, jetrena, XXL
|
4x100g | 3,99 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pašteta Gavrilović, 4x100g 3,99€ -20%Nema čajna, jetrena, XXL |
|||||||||||
| Dalmatinski pršut | Pivac |
Nema narezak
|
80g | 2,49 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinski pršut Pivac, 80g 2,49€ -21%Nema narezak |
|||||||||||
| Svježe svinjsko carsko meso | Naša mesnica |
Odrezak s kosti
|
cca 600 g | 5,35 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe svinjsko carsko meso Naša mesnica, cca 600 g 5,35€ -21%Odrezak s kosti |
|||||||||||
| Safalada obarena kobasica | Gavrilović |
Nema kobasica
|
300 g | 2,19 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Safalada obarena kobasica Gavrilović, 300 g 2,19€ -21%Nema kobasica |
|||||||||||
| Šunka narezak | Gavrilović |
Nema polutrajni proizvod
|
150 g | 1,69 |
-21% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Šunka narezak Gavrilović, 150 g 1,69€ -21%Nema polutrajni proizvod |
|||||||||||
| Američki burger | Majstori o' gradela |
Nema
|
600 g | 6,29 |
-21% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Američki burger Majstori o' gradela, 600 g 6,29€ -21%Nema |
|||||||||||
| File od pilećih prsa | Cekin, Vindija |
Nema
|
500 g | 4,99 |
-21% | tommy | 22.10. - 28.10. |
File od pilećih prsa Cekin, Vindija, 500 g 4,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Svježe svinjsko carsko meso | Naša mesnica |
Odrezak s kosti
|
cca 600 g, kg | 5,35 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe svinjsko carsko meso Naša mesnica, cca 600 g, kg 5,35€ -21%Odrezak s kosti |
|||||||||||
| Svježi svinjski vrat | Naša mesnica |
Nema Odrezak, Bez kosti
|
cca 600 g, kg | 5,49 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi svinjski vrat Naša mesnica, cca 600 g, kg 5,49€ -21%Nema Odrezak, Bez kosti |
|||||||||||
| Juneće meso za gulaš | Purland |
Nema od buta
|
400 g | 5,39 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Juneće meso za gulaš Purland, 400 g 5,39€ -22%Nema od buta |
|||||||||||
| Čajna kobasica | Podravka |
maxi
|
650g | 8,79 |
-22% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Čajna kobasica Podravka, 650g 8,79€ -22%maxi |
|||||||||||
| Dalmatinski mix narezak | Pivac | 300g | 6,49 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinski mix narezak Pivac, 300g 6,49€ -23% |
||||||||||||
| Mortadela s pistacijama | Rovagnati |
Nema
|
1 kg | 11,49 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Mortadela s pistacijama Rovagnati, 1 kg 11,49€ -23%Nema |
|||||||||||
| Mesni uštipci | Pik Vrbovec |
Nema sa sirom
|
300 g | 2,59 |
-23% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Mesni uštipci Pik Vrbovec, 300 g 2,59€ -23%Nema sa sirom |
|||||||||||