provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dalmatinski pršut | Pivac |
Nema narezak
|
80g | 2,49 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinski pršut Pivac, 80g 2,49€ -21%Nema narezak |
|||||||||||
| Svježe svinjsko carsko meso | Naša mesnica |
Odrezak s kosti
|
cca 600 g | 5,35 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe svinjsko carsko meso Naša mesnica, cca 600 g 5,35€ -21%Odrezak s kosti |
|||||||||||
| Safalada obarena kobasica | Gavrilović |
Nema kobasica
|
300 g | 2,19 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Safalada obarena kobasica Gavrilović, 300 g 2,19€ -21%Nema kobasica |
|||||||||||
| Šunka narezak | Gavrilović |
Nema polutrajni proizvod
|
150 g | 1,69 |
-21% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Šunka narezak Gavrilović, 150 g 1,69€ -21%Nema polutrajni proizvod |
|||||||||||
| Američki burger | Majstori o' gradela |
Nema
|
600 g | 6,29 |
-21% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Američki burger Majstori o' gradela, 600 g 6,29€ -21%Nema |
|||||||||||
| File od pilećih prsa | Cekin, Vindija |
Nema
|
500 g | 4,99 |
-21% | tommy | 22.10. - 28.10. |
File od pilećih prsa Cekin, Vindija, 500 g 4,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Svježe svinjsko carsko meso | Naša mesnica |
Odrezak s kosti
|
cca 600 g, kg | 5,35 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe svinjsko carsko meso Naša mesnica, cca 600 g, kg 5,35€ -21%Odrezak s kosti |
|||||||||||
| Svježi svinjski vrat | Naša mesnica |
Nema Odrezak, Bez kosti
|
cca 600 g, kg | 5,49 |
-21% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježi svinjski vrat Naša mesnica, cca 600 g, kg 5,49€ -21%Nema Odrezak, Bez kosti |
|||||||||||
| Prosciutto Cotto | Casa Modena |
narezak
|
125g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosciutto Cotto Casa Modena, 125g 1,83€ -20%narezak |
|||||||||||
| Lardo narezak |
Nema narezak
|
90g | 2,39 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Lardo narezak 90g 2,39€ -20%Nema narezak |
||||||||||||
| Guanciale prutići | Negroni | 100g | 2,69 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Guanciale prutići Negroni, 100g 2,69€ -20% |
||||||||||||
| Fuet original | Elpozo |
Nema kobasica
|
170g | 3,19 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Fuet original Elpozo, 170g 3,19€ -20%Nema kobasica |
|||||||||||
| Salama od divlje svinje | Grof Lovski |
Nema
|
80g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Salama od divlje svinje Grof Lovski, 80g 1,83€ -20%Nema |
|||||||||||
| Pašteta | Gavrilović |
Nema čajna, jetrena, XXL
|
4x100g | 3,99 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pašteta Gavrilović, 4x100g 3,99€ -20%Nema čajna, jetrena, XXL |
|||||||||||
| Debrecinka kobasica | Pik | 440 g | 3,55 |
-19% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Debrecinka kobasica Pik, 440 g 3,55€ -19% |
||||||||||||
| Cekin pileći rasjek premium | Cekin |
Nema
|
cca 1000g, 1kg | 4,19 |
-19% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Cekin pileći rasjek premium Cekin, cca 1000g, 1kg 4,19€ -19%Nema |
|||||||||||
| Svježa svinjska slabina i leđa | Naša mesnica |
Bez kosti, odrezak
|
cca 600 g | 6,19 |
-18% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa svinjska slabina i leđa Naša mesnica, cca 600 g 6,19€ -18%Bez kosti, odrezak |
|||||||||||
| Pureći batak | Vindon |
Nema
|
cca 850 g | 3,89 |
-18% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pureći batak Vindon, cca 850 g 3,89€ -18%Nema |
|||||||||||
| Tirolska kobasica | Sljeme |
Nema
|
100 g | 0,49 |
-18% | kaufland | 23.10. - 24.10. |
Tirolska kobasica Sljeme, 100 g 0,49€ -18%Nema |
|||||||||||
| Svježa svinjska slabina i leđa | Naša mesnica |
bez kosti, odrezak
|
cca 600 g, kg | 6,19 |
-18% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa svinjska slabina i leđa Naša mesnica, cca 600 g, kg 6,19€ -18%bez kosti, odrezak |
|||||||||||