provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pom-Bär Crizzlies čips | Pom-Bär |
Nema
|
155g | 2,99 |
-16% | konzum | 21.10. - 1.11. |
Pom-Bär Crizzlies čips Pom-Bär, 155g 2,99€ -16%Nema |
|||||||||||
| Praline | Lindt, Lindt |
Nema milk ili assorted
|
137 g | 4,99 |
-17% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Praline Lindt, Lindt, 137 g 4,99€ -17%Nema milk ili assorted |
|||||||||||
| FINESSE CHOCO COOKIES | Finesse |
Nema
|
150g | 1,39 |
-17% | konzum | 21.10. - 3.11. |
FINESSE CHOCO COOKIES Finesse, 150g 1,39€ -17%Nema |
|||||||||||
| Finesse praline | Finesse |
Nema original
|
350g | 2,99 |
-18% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Finesse praline Finesse, 350g 2,99€ -18%Nema original |
|||||||||||
| Mini čokoladice | Mister Choc |
Nema Razne vrste
|
350 g | 2,99 |
-18% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Mini čokoladice Mister Choc, 350 g 2,99€ -18%Nema Razne vrste |
|||||||||||
| Tamna čokolada | Lindt |
Nema razne vrste
|
100 g | 3,99 |
-18% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Tamna čokolada Lindt, 100 g 3,99€ -18%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Praline | Roshen |
Nema Classic ili Elegant
|
145-154g | 4,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Roshen, 145-154g 4,39€ -20%Nema Classic ili Elegant |
|||||||||||
| Vafel rolice | Happy Swing |
razne vrste
|
150 g | 0,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel rolice Happy Swing, 150 g 0,99€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| Kakao praline | Gold Edition |
original
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kakao praline Gold Edition, 200 g 2,39€ -20%original |
|||||||||||
| Čokoladni prutići | K-Classic |
jagoda ili mliječni
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladni prutići K-Classic, 200 g 2,39€ -20%jagoda ili mliječni |
|||||||||||
| Praline | K-Classic |
Nema Choco Flakies ili White
|
250 g | 2,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline K-Classic, 250 g 2,59€ -20%Nema Choco Flakies ili White |
|||||||||||
| Flips | BOBI |
Nema s kikirikijem
|
80 g | 0,79 |
-20% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Flips BOBI, 80 g 0,79€ -20%Nema s kikirikijem |
|||||||||||
| Gumeni bomboni | Trolli |
Nema Horror party
|
100 g | 0,79 |
-20% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Gumeni bomboni Trolli, 100 g 0,79€ -20%Nema Horror party |
|||||||||||
| FINESSE VAFL ROLICE | Finesse |
Nema kakao, lješnjak-kikiriki
|
150g | 0,79 |
-20% | konzum | 21.10. - 3.11. |
FINESSE VAFL ROLICE Finesse, 150g 0,79€ -20%Nema kakao, lješnjak-kikiriki |
|||||||||||
| KNOPPERS DESERT | KNOPPERS |
Nema mini
|
18/1, 200g | 3,19 |
-20% | konzum | 21.10. - 3.11. |
KNOPPERS DESERT KNOPPERS, 18/1, 200g 3,19€ -20%Nema mini |
|||||||||||
| Halloween Monster Flips | Lorenz |
Nema original
|
75g | 1,59 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Halloween Monster Flips Lorenz, 75g 1,59€ -20%Nema original |
|||||||||||
| Raffaello | Ferrero |
Nema
|
Nije navedeno | 0,00 |
-20% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Raffaello Ferrero, Nije navedeno 0,00€ -20%Nema |
|||||||||||
| Mini muffin | Next |
Nema kakao
|
200 g | 1,99 |
-20% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Mini muffin Next, 200 g 1,99€ -20%Nema kakao |
|||||||||||
| Sjemenke suncokreta | Alesto |
Nema Nesoljene i oguljene
|
200 g | 0,55 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Sjemenke suncokreta Alesto, 200 g 0,55€ -20%Nema Nesoljene i oguljene |
|||||||||||
| Čokolada | Fin Carré |
Nema Odabrane čokolade
|
Nije navedeno | 0,00 |
-20% | lidl | 23.10. - 25.10. |
Čokolada Fin Carré, Nije navedeno 0,00€ -20%Nema Odabrane čokolade |
|||||||||||