provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napolitanke | Loacker |
Nema Tortina Original ili Triple Chocolate
|
126 g | 3,79 |
-24% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Napolitanke Loacker, 126 g 3,79€ -24%Nema Tortina Original ili Triple Chocolate |
|||||||||||
| Čipi Čips | Chio |
Nema Slani ili rebrasti
|
190 g ili 200 g | 2,25 |
-24% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Čipi Čips Chio, 190 g ili 200 g 2,25€ -24%Nema Slani ili rebrasti |
|||||||||||
| Mozart kugle |
Nema
|
264 g | 3,86 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle 264 g 3,86€ -25%Nema |
||||||||||||
| Keksi | CAMPIELLO |
KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste
|
700 g | 2,39 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi CAMPIELLO, 700 g 2,39€ -25%KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste |
|||||||||||
| Namaz od lješnjaka | Nutella |
Nema
|
750 g | 6,29 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od lješnjaka Nutella, 750 g 6,29€ -25%Nema |
|||||||||||
| Čokoladne banane | Kandit |
Nema original
|
280 g | 2,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne banane Kandit, 280 g 2,89€ -25%Nema original |
|||||||||||
| Čokolada Dubai | MARDINNI |
Nema
|
200 g | 5,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada Dubai MARDINNI, 200 g 5,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| Bomboni gumeni | K-Classic |
Nema odabrane vrste
|
200 g | 0,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bomboni gumeni K-Classic, 200 g 0,89€ -25%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Mozart kugle | Gold Edition |
tamna čokolada
|
200 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle Gold Edition, 200 g 2,99€ -25%tamna čokolada |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema Mmmega, odabrane vrste
|
300 g | 3,19 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 300 g 3,19€ -25%Nema Mmmega, odabrane vrste |
|||||||||||
| Bomboni | Ricola |
Nema odabrane vrste
|
40 g | 1,19 |
-25% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Bomboni Ricola, 40 g 1,19€ -25%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Keksi | BISCOLETTI |
Nema Speculaas
|
200 g | 1,79 |
-25% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Keksi BISCOLETTI, 200 g 1,79€ -25%Nema Speculaas |
|||||||||||
| FINESSE ČOKOLADA | Finesse |
Nema s rižom
|
200g | 2,59 |
-25% | konzum | 21.10. - 3.11. |
FINESSE ČOKOLADA Finesse, 200g 2,59€ -25%Nema s rižom |
|||||||||||
| Halloween marshmallow lizalica | Nije navedeno |
Nema
|
35g | 0,89 |
-25% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Halloween marshmallow lizalica Nije navedeno, 35g 0,89€ -25%Nema |
|||||||||||
| Lovita proizvodi | Roshen |
Nema
|
0,00 |
-25% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Lovita proizvodi Roshen 0,00€ -25%Nema |
||||||||||||
| Kikiriki u čokoladi | Next |
Nema preliven šećernim prelijevom
|
200 g | 1,99 |
-26% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Kikiriki u čokoladi Next, 200 g 1,99€ -26%Nema preliven šećernim prelijevom |
|||||||||||
| Čajno pecivo | K-Classic |
Nema s kokosom
|
300 g | 1,99 |
-27% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čajno pecivo K-Classic, 300 g 1,99€ -27%Nema s kokosom |
|||||||||||
| Krem namaz | LINO LADA |
Nema duo, milk, gold ili creamy
|
650 - 700 g | 4,79 |
-27% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Krem namaz LINO LADA, 650 - 700 g 4,79€ -27%Nema duo, milk, gold ili creamy |
|||||||||||
| Halloween čoko kuglice mrežica | Nije navedeno |
Nema
|
100g | 1,29 |
-27% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Halloween čoko kuglice mrežica Nije navedeno, 100g 1,29€ -27%Nema |
|||||||||||
| Kokice za mikrovalnu | BITS&BYTES |
Nema slane ili s maslacem
|
3x 100 g | 0,99 |
-28% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Kokice za mikrovalnu BITS&BYTES, 3x 100 g 0,99€ -28%Nema slane ili s maslacem |
|||||||||||