provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kreker | TUC |
Nema odabrane vrste
|
100 g | 0,79 |
-36% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Kreker TUC, 100 g 0,79€ -36%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Čokolada | Dorina, Kraš |
Nema razne vrste
|
95 g ili 100 g | 1,45 |
-37% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Čokolada Dorina, Kraš, 95 g ili 100 g 1,45€ -37%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Bombonijera | TOFFIFEE |
Nema karamela-lješnjak
|
375 g | 4,99 |
-37% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Bombonijera TOFFIFEE, 375 g 4,99€ -37%Nema karamela-lješnjak |
|||||||||||
| Čokoladni desert | Twix ili Mars |
Nema
|
70 g ili 75 g | 1,05 |
-38% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Čokoladni desert Twix ili Mars, 70 g ili 75 g 1,05€ -38%Nema |
|||||||||||
| Biskvit Barni | Barni |
razne vrste
|
150 g | 2,29 |
-38% | spar | 16.9. - 20.12. |
Biskvit Barni Barni, 150 g 2,29€ -38%razne vrste |
|||||||||||
| Bademi | Alesto Selection |
Nema natural
|
200 g | 1,85 |
-38% | lidl | 23.10. - 25.10. |
Bademi Alesto Selection, 200 g 1,85€ -38%Nema natural |
|||||||||||
| Praline | Gold Edition |
irski viski
|
150 g | 1,99 |
-39% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Gold Edition, 150 g 1,99€ -39%irski viski |
|||||||||||
| Granola | Go On |
Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti
|
300 g | 2,99 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Granola Go On, 300 g 2,99€ -40%Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti |
|||||||||||
| Mliječna čokolada | Seka ili Braco |
Nema razne vrste
|
75 ili 85g | 0,89 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mliječna čokolada Seka ili Braco, 75 ili 85g 0,89€ -40%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Vafel napolitanke lješnjak | Manner |
Nema
|
75 g | 0,57 |
-42% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel napolitanke lješnjak Manner, 75 g 0,57€ -42%Nema |
|||||||||||
| Haribo bomboni gumeni | Haribo |
odabrane vrste
|
100-250 g | 0,82 |
-43% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Haribo bomboni gumeni Haribo, 100-250 g 0,82€ -43%odabrane vrste |
|||||||||||
| Čokolada | SCHOGETTEN |
Nema karamela cheesecake ili trešnja-hibiskus
|
100 g | 0,99 |
-43% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Čokolada SCHOGETTEN, 100 g 0,99€ -43%Nema karamela cheesecake ili trešnja-hibiskus |
|||||||||||
| Rum pločice | Kandit |
Nema mini
|
182 g | 1,89 |
-45% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Rum pločice Kandit, 182 g 1,89€ -45%Nema mini |
|||||||||||
| Čokolada | Toblerone |
Nema mliječna ili tamna
|
100 g | 1,69 |
-49% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Čokolada Toblerone, 100 g 1,69€ -49%Nema mliječna ili tamna |
|||||||||||
| Pistacija | MARJAN VOĆE |
Nema pečena slana
|
400 g | 5,89 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pistacija MARJAN VOĆE, 400 g 5,89€ -50%Nema pečena slana |
|||||||||||
| Čokoladne dražeje rum kokos | Casali |
Nema
|
175 g | 1,84 |
-57% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne dražeje rum kokos Casali, 175 g 1,84€ -57%Nema |
|||||||||||