provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Namaz od lješnjaka | Nutella |
Nema
|
750 g | 6,29 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od lješnjaka Nutella, 750 g 6,29€ -25%Nema |
|||||||||||
| Čokoladne banane | Kandit |
Nema original
|
280 g | 2,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne banane Kandit, 280 g 2,89€ -25%Nema original |
|||||||||||
| Čokolada Dubai | MARDINNI |
Nema
|
200 g | 5,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada Dubai MARDINNI, 200 g 5,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| Bomboni gumeni | K-Classic |
Nema odabrane vrste
|
200 g | 0,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bomboni gumeni K-Classic, 200 g 0,89€ -25%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Mozart kugle | Gold Edition |
tamna čokolada
|
200 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle Gold Edition, 200 g 2,99€ -25%tamna čokolada |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema Mmmega, odabrane vrste
|
300 g | 3,19 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 300 g 3,19€ -25%Nema Mmmega, odabrane vrste |
|||||||||||
| Keksi | LAMBERTZ |
Nema mješavina keksa
|
500 g | 3,79 |
-24% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi LAMBERTZ, 500 g 3,79€ -24%Nema mješavina keksa |
|||||||||||
| Čokolino | Podravka |
Nema
|
1 kg | 6,49 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolino Podravka, 1 kg 6,49€ -23%Nema |
|||||||||||
| Bombonijera | Ferrero |
Nema collection
|
172 g | 6,99 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bombonijera Ferrero, 172 g 6,99€ -23%Nema collection |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema crispy
|
100 g | 0,99 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 100 g 0,99€ -23%Nema crispy |
|||||||||||
| Voćni prutići | N.A! |
razne vrste
|
35 g | 1,39 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Voćni prutići N.A!, 35 g 1,39€ -22%razne vrste |
|||||||||||
| Gumeni bomboni | K-Classic |
Nema party mix
|
425 g | 2,69 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Gumeni bomboni K-Classic, 425 g 2,69€ -22%Nema party mix |
|||||||||||
| Keksi | Grisbì |
Nema punjeni kremom odabrane vrste
|
135 g | 1,79 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi Grisbì, 135 g 1,79€ -21%Nema punjeni kremom odabrane vrste |
|||||||||||
| Praline | Roshen |
Nema Classic ili Elegant
|
145-154g | 4,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Roshen, 145-154g 4,39€ -20%Nema Classic ili Elegant |
|||||||||||
| Vafel rolice | Happy Swing |
razne vrste
|
150 g | 0,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel rolice Happy Swing, 150 g 0,99€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| Kakao praline | Gold Edition |
original
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kakao praline Gold Edition, 200 g 2,39€ -20%original |
|||||||||||
| Čokoladni prutići | K-Classic |
jagoda ili mliječni
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladni prutići K-Classic, 200 g 2,39€ -20%jagoda ili mliječni |
|||||||||||
| Praline | K-Classic |
Nema Choco Flakies ili White
|
250 g | 2,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline K-Classic, 250 g 2,59€ -20%Nema Choco Flakies ili White |
|||||||||||
| Bomboni kiseli Fruit Mix ili Monster Alarm | Capri Sun |
Nema
|
147 g | 2,49 |
kaufland | 7.10. - 3.11. |
Bomboni kiseli Fruit Mix ili Monster Alarm Capri Sun, 147 g 2,49€ Nema |
||||||||||||
| Čips | Pringles |
Nema razne vrste
|
165 g | 1,73 |
kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čips Pringles, 165 g 1,73€ Nema razne vrste |
||||||||||||