provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čokolada | K-Classic |
Nema crispy
|
100 g | 0,99 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 100 g 0,99€ -23%Nema crispy |
|||||||||||
| Keksi | Nutella |
Nema punjeni
|
193 g | 2,99 |
-23% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Keksi Nutella, 193 g 2,99€ -23%Nema punjeni |
|||||||||||
| Finesse čajno pecivo | Finesse |
Nema odabrane vrste
|
800g | 1,99 |
-23% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Finesse čajno pecivo Finesse, 800g 1,99€ -23%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| TOFFIFEE HALLOWEEN BOMBONIJERA | TOFFIFEE |
Nema
|
375g | 6,49 |
-23% | konzum | 21.10. - 3.11. |
TOFFIFEE HALLOWEEN BOMBONIJERA TOFFIFEE, 375g 6,49€ -23%Nema |
|||||||||||
| Kokice Halloween kantica | Nije navedeno |
Nema slane
|
240g | 2,99 |
-23% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Kokice Halloween kantica Nije navedeno, 240g 2,99€ -23%Nema slane |
|||||||||||
| Praline odabrane vrste | Lindt |
Nema
|
200g | 6,99 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Praline odabrane vrste Lindt, 200g 6,99€ -22%Nema |
|||||||||||
| Voćni prutići | N.A! |
razne vrste
|
35 g | 1,39 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Voćni prutići N.A!, 35 g 1,39€ -22%razne vrste |
|||||||||||
| Gumeni bomboni | K-Classic |
Nema party mix
|
425 g | 2,69 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Gumeni bomboni K-Classic, 425 g 2,69€ -22%Nema party mix |
|||||||||||
| Keksi | Grisbì |
Nema punjeni kremom odabrane vrste
|
135 g | 1,79 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi Grisbì, 135 g 1,79€ -21%Nema punjeni kremom odabrane vrste |
|||||||||||
| Kokice | Bits & Bytes |
Nema slane
|
125 g | 0,59 |
-21% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Kokice Bits & Bytes, 125 g 0,59€ -21%Nema slane |
|||||||||||
| Bomboni | Pez |
Nema Happy Halloween
|
183,5 g | 3,69 |
-21% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Bomboni Pez, 183,5 g 3,69€ -21%Nema Happy Halloween |
|||||||||||
| Žvakaće gume | ORBIT ili AIRWAVES |
Nema odabrane vrste
|
64 g | 2,89 |
-21% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Žvakaće gume ORBIT ili AIRWAVES, 64 g 2,89€ -21%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| FINESSE KEKS | Finesse |
Nema odabrane vrste
|
150g-200g | 1,79 |
-21% | konzum | 21.10. - 3.11. |
FINESSE KEKS Finesse, 150g-200g 1,79€ -21%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Finesse keks sendvič | Finesse |
Nema kakao, vanilija
|
500g | 1,79 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Finesse keks sendvič Finesse, 500g 1,79€ -21%Nema kakao, vanilija |
|||||||||||
| Kokice slane | BITS&BYTES |
Nema slane
|
125 g | 0,59 |
-21% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Kokice slane BITS&BYTES, 125 g 0,59€ -21%Nema slane |
|||||||||||
| Kokice | BITS&BYTES |
Nema slane
|
125 g | 0,59 |
-21% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Kokice BITS&BYTES, 125 g 0,59€ -21%Nema slane |
|||||||||||
| Praline | Roshen |
Nema Classic ili Elegant
|
145-154g | 4,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Roshen, 145-154g 4,39€ -20%Nema Classic ili Elegant |
|||||||||||
| Vafel rolice | Happy Swing |
razne vrste
|
150 g | 0,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel rolice Happy Swing, 150 g 0,99€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| Kakao praline | Gold Edition |
original
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kakao praline Gold Edition, 200 g 2,39€ -20%original |
|||||||||||
| Čokoladni prutići | K-Classic |
jagoda ili mliječni
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladni prutići K-Classic, 200 g 2,39€ -20%jagoda ili mliječni |
|||||||||||