provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čokoladne dražeje rum kokos | Casali |
Nema
|
175 g | 1,84 |
-57% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne dražeje rum kokos Casali, 175 g 1,84€ -57%Nema |
|||||||||||
| Rum pločice | Kandit |
Nema mini
|
182 g | 1,89 |
-45% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Rum pločice Kandit, 182 g 1,89€ -45%Nema mini |
|||||||||||
| Haribo bomboni gumeni | Haribo |
odabrane vrste
|
100-250 g | 0,82 |
-43% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Haribo bomboni gumeni Haribo, 100-250 g 0,82€ -43%odabrane vrste |
|||||||||||
| Vafel napolitanke lješnjak | Manner |
Nema
|
75 g | 0,57 |
-42% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel napolitanke lješnjak Manner, 75 g 0,57€ -42%Nema |
|||||||||||
| Granola | Go On |
Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti
|
300 g | 2,99 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Granola Go On, 300 g 2,99€ -40%Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti |
|||||||||||
| Mliječna čokolada | Seka ili Braco |
Nema razne vrste
|
75 ili 85g | 0,89 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mliječna čokolada Seka ili Braco, 75 ili 85g 0,89€ -40%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Praline | Gold Edition |
irski viski
|
150 g | 1,99 |
-39% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Gold Edition, 150 g 1,99€ -39%irski viski |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema mliječna jagoda ili višnja
|
100 g | 0,99 |
-36% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 100 g 0,99€ -36%Nema mliječna jagoda ili višnja |
|||||||||||
| Čokolada | Merci |
Nema odabrane vrste
|
100-112 g | 1,79 |
-35% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada Merci, 100-112 g 1,79€ -35%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Krekeri | Croco |
Nema razne vrste
|
400 g | 1,99 |
-35% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krekeri Croco, 400 g 1,99€ -35%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Čokolada | Kandit |
Nema s rižom
|
300 g | 3,39 |
-34% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada Kandit, 300 g 3,39€ -34%Nema s rižom |
|||||||||||
| Vafl | Milka |
Leo GO
|
48 g | 0,75 |
-34% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafl Milka, 48 g 0,75€ -34%Leo GO |
|||||||||||
| Čokolada za jelo i kuhanje | 300 g | 2,14 |
-32% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada za jelo i kuhanje 300 g 2,14€ -32% |
|||||||||||||
| Čajno pecivo | PARIS |
Nema odabrane vrste
|
225 g | 1,25 |
-32% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čajno pecivo PARIS, 225 g 1,25€ -32%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Bombonijera | Toffifee |
Nema
|
400 g | 5,59 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bombonijera Toffifee, 400 g 5,59€ -30%Nema |
|||||||||||
| Čokoladne praline | Gold Edition |
Brandy
|
250 g | 2,99 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne praline Gold Edition, 250 g 2,99€ -30%Brandy |
|||||||||||
| Bundeva sjemenke | Perfect Day |
Nema golica natural
|
150 g | 1,15 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bundeva sjemenke Perfect Day, 150 g 1,15€ -30%Nema golica natural |
|||||||||||
| Čajno pecivo | K-Classic |
Nema s kokosom
|
300 g | 1,99 |
-27% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čajno pecivo K-Classic, 300 g 1,99€ -27%Nema s kokosom |
|||||||||||
| Mozart kugle |
Nema
|
264 g | 3,86 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle 264 g 3,86€ -25%Nema |
||||||||||||
| Keksi | CAMPIELLO |
KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste
|
700 g | 2,39 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi CAMPIELLO, 700 g 2,39€ -25%KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste |
|||||||||||