provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tuna salata | Rio mare |
Nema razne vrste
|
160 g | 2,15 |
-54% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Tuna salata Rio mare, 160 g 2,15€ -54%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Tuna ili losos salata Eva | Eva |
razne vrste
|
160 g | 1,99 |
-53% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tuna ili losos salata Eva Eva, 160 g 1,99€ -53%razne vrste |
|||||||||||
| Krem namaz | Milka |
Nema
|
600 g | 4,99 |
-50% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krem namaz Milka, 600 g 4,99€ -50%Nema |
|||||||||||
| Pašteta u tubi | Rio Mare |
Nema odabrane vrste
|
100 g | 1,79 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pašteta u tubi Rio Mare, 100 g 1,79€ -50%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| ŠUNKA U OVITKU AVE | AVE | 1 kg | 6,99 |
-46% | spar | 16.9. - 20.12. |
ŠUNKA U OVITKU AVE AVE, 1 kg 6,99€ -46% |
||||||||||||
| Spaghetti | Koleda |
Nema
|
400g | 0,99 |
-46% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Spaghetti Koleda, 400g 0,99€ -46%Nema |
|||||||||||
| Tjestenina | Granoro |
Nema Canneloni
|
250 g | 0,79 |
-45% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Tjestenina Granoro, 250 g 0,79€ -45%Nema Canneloni |
|||||||||||
| Namaz | VEGETARIANA |
Nema s maslinama ili šampinjonima
|
100 g | 1,05 |
-44% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz VEGETARIANA, 100 g 1,05€ -44%Nema s maslinama ili šampinjonima |
|||||||||||
| BIO pasata | LIVE FREE & ORGANIC |
Nema pasirana rajčica
|
690 g | 1,39 |
-44% | plodine | 22.10. - 4.11. |
BIO pasata LIVE FREE & ORGANIC, 690 g 1,39€ -44%Nema pasirana rajčica |
|||||||||||
| Kore za kolače | Bradić |
Nema gotove kore za torte
|
od 430 g do 450 g | 1,79 |
-43% | spar | 7.10. - 15.12. |
Kore za kolače Bradić, od 430 g do 450 g 1,79€ -43%Nema gotove kore za torte |
|||||||||||
| Soja umak original, s manje soli, dispenser | Kikkoman | 150ml | 3,59 |
-40% | konzum | 14.10. - 27.10. |
Soja umak original, s manje soli, dispenser Kikkoman, 150ml 3,59€ -40% |
||||||||||||
| Pašteta | GAVRILOVIĆ |
Nema losos ili pastrva
|
100 g | 1,59 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pašteta GAVRILOVIĆ, 100 g 1,59€ -40%Nema losos ili pastrva |
|||||||||||
| Riža | Scotti |
Nema Arborio
|
1 kg | 2,95 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Riža Scotti, 1 kg 2,95€ -40%Nema Arborio |
|||||||||||
| Pesto basilico | Barilla |
Nema veganski umak
|
195 g | 2,75 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pesto basilico Barilla, 195 g 2,75€ -40%Nema veganski umak |
|||||||||||
| Ketchup blagi | Oho! |
Nema blagi ketchup
|
500 g | 0,89 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Ketchup blagi Oho!, 500 g 0,89€ -40%Nema blagi ketchup |
|||||||||||
| Mlinci | K Plus |
tradicionalni prilog jelima
|
250g | 0,65 |
-40% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Mlinci K Plus, 250g 0,65€ -40%tradicionalni prilog jelima |
|||||||||||
| Soja umak | Kikkoman | 0,5l | 3,99 |
-38% | konzum | 14.10. - 27.10. |
Soja umak Kikkoman, 0,5l 3,99€ -38% |
||||||||||||
| Maslinovo ulje Tradicija extra djevičansko | Orgula |
Nema
|
1 L | 7,99 |
-38% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Maslinovo ulje Tradicija extra djevičansko Orgula, 1 L 7,99€ -38%Nema |
|||||||||||
| Simply Pasta tjestenina | K Plus |
Nema odabrane vrste
|
500g | 0,79 |
-38% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Simply Pasta tjestenina K Plus, 500g 0,79€ -38%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Passata pasirana rajčica | Oho! |
Nema
|
500 g | 0,49 |
-37% | plodine | 23.10. - 25.10. |
Passata pasirana rajčica Oho!, 500 g 0,49€ -37%Nema |
|||||||||||