provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fix umaci | Kania |
Nema Razne vrste
|
43 - 70 g | 0,39 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Fix umaci Kania, 43 - 70 g 0,39€ -20%Nema Razne vrste |
|||||||||||
| Med | PIP PČELARSTVO |
Nema cvjetni
|
900 g | 4,59 |
-19% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Med PIP PČELARSTVO, 900 g 4,59€ -19%Nema cvjetni |
|||||||||||
| Kolekcija tartufi i vrganji, tartufata, tartufi i masline | Zigante |
Nema
|
3/1 | 12,99 |
-18% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Kolekcija tartufi i vrganji, tartufata, tartufi i masline Zigante, 3/1 12,99€ -18%Nema |
|||||||||||
| Njoki | Rummo |
Nema
|
500g | 3,99 |
-18% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Njoki Rummo, 500g 3,99€ -18%Nema |
|||||||||||
| Room | Bake & Roll |
Nema za kolače
|
0,5 l | 4,49 |
-18% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Room Bake & Roll, 0,5 l 4,49€ -18%Nema za kolače |
|||||||||||
| Tjestenina | Zlato Polje |
Nema rezanci široki, valjani ili sa špinatom, XXL
|
600 g | 2,39 |
-17% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Tjestenina Zlato Polje, 600 g 2,39€ -17%Nema rezanci široki, valjani ili sa špinatom, XXL |
|||||||||||
| K PLUS KRASTAVCI | K Plus |
Nema odabrane vrste, slatko kiseli, hrskavi
|
350g | 2,29 |
-17% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS KRASTAVCI K Plus, 350g 2,29€ -17%Nema odabrane vrste, slatko kiseli, hrskavi |
|||||||||||
| Kava Gloria | Gloria |
mljevena
|
400 g | 7,79 |
-16% | spar | 16.9. - 20.12. |
Kava Gloria Gloria, 400 g 7,79€ -16%mljevena |
|||||||||||
| K PLUS AJVAR | K Plus |
Nema blagi, ljuti
|
680g | 2,49 |
-16% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS AJVAR K Plus, 680g 2,49€ -16%Nema blagi, ljuti |
|||||||||||
| K PLUS PAPRIKA | K Plus |
Nema pečena
|
680/390g | 2,49 |
-16% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS PAPRIKA K Plus, 680/390g 2,49€ -16%Nema pečena |
|||||||||||
| Ravioli, tortellini | La Nova |
Nema odabrane vrste
|
250g | 4,99 |
-16% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Ravioli, tortellini La Nova, 250g 4,99€ -16%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Senf delikates, premium s medom | Zvijezda |
Nema
|
290 g | 1,49 |
-16% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Senf delikates, premium s medom Zvijezda, 290 g 1,49€ -16%Nema |
|||||||||||
| Granola klasik | Golden Bridge |
Nema voće ili čokolada
|
350 g | 2,99 |
-15% | hofer | 21.10. - 1.11. |
Granola klasik Golden Bridge, 350 g 2,99€ -15%Nema voće ili čokolada |
|||||||||||
| INSTANT NAPITAK CEDEVITA | Cedevita |
razne vrste
|
900 g | 5,69 |
-14% | spar | 16.9. - 20.12. |
INSTANT NAPITAK CEDEVITA Cedevita, 900 g 5,69€ -14%razne vrste |
|||||||||||
| Masline odabrane vrste | Monini |
Nema odabrane vrste
|
150g | 2,99 |
-14% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Masline odabrane vrste Monini, 150g 2,99€ -14%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Njupalice | LINO |
Nema pileća pašteta ili od tune s mliječnim namazom
|
95 g | 1,19 |
-14% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njupalice LINO, 95 g 1,19€ -14%Nema pileća pašteta ili od tune s mliječnim namazom |
|||||||||||
| Mljevena kava Ritual | Ritual |
Nema
|
500g | 5,79 |
-14% | konzum | 23.10. - 25.10. |
Mljevena kava Ritual Ritual, 500g 5,79€ -14%Nema |
|||||||||||
| Čaj | FRANCK |
Nema odabrane vrste
|
52 g - 60 g | 1,99 |
-13% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čaj FRANCK, 52 g - 60 g 1,99€ -13%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Namaz od lješnjaka | Nussano |
Nema
|
750 g | 3,69 |
-13% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od lješnjaka Nussano, 750 g 3,69€ -13%Nema |
|||||||||||
| Slani fileti inćuna u suncokretovom ulju | Nije navedeno |
Nema rinfuza
|
1kg | 34,90 |
-12% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Slani fileti inćuna u suncokretovom ulju Nije navedeno, 1kg 34,90€ -12%Nema rinfuza |
|||||||||||