provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spaghetti | Koleda |
Nema
|
400g | 0,99 |
-46% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Spaghetti Koleda, 400g 0,99€ -46%Nema |
|||||||||||
| Soja umak original, s manje soli, dispenser | Kikkoman | 150ml | 3,59 |
-40% | konzum | 14.10. - 27.10. |
Soja umak original, s manje soli, dispenser Kikkoman, 150ml 3,59€ -40% |
||||||||||||
| Mlinci | K Plus |
tradicionalni prilog jelima
|
250g | 0,65 |
-40% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Mlinci K Plus, 250g 0,65€ -40%tradicionalni prilog jelima |
|||||||||||
| Soja umak | Kikkoman | 0,5l | 3,99 |
-38% | konzum | 14.10. - 27.10. |
Soja umak Kikkoman, 0,5l 3,99€ -38% |
||||||||||||
| Simply Pasta tjestenina | K Plus |
Nema odabrane vrste
|
500g | 0,79 |
-38% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Simply Pasta tjestenina K Plus, 500g 0,79€ -38%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Ajvar | Doora |
blagi, ljuti
|
290g | 3,49 |
-37% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Ajvar Doora, 290g 3,49€ -37%blagi, ljuti |
|||||||||||
| Šampinjoni rezani | Garden Good |
Nema rezani
|
390/230g | 0,99 |
-37% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Šampinjoni rezani Garden Good, 390/230g 0,99€ -37%Nema rezani |
|||||||||||
| Grah crveni | E Buono | 480g/800g | 1,29 |
-35% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Grah crveni E Buono, 480g/800g 1,29€ -35% |
||||||||||||
| Ajvar | Garden Good |
Nema blagi, ljuti
|
550g | 4,19 |
-35% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Ajvar Garden Good, 550g 4,19€ -35%Nema blagi, ljuti |
|||||||||||
| Cikla | Natureta |
Nema bez konzervansa
|
530g/370g | 1,59 |
-32% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Cikla Natureta, 530g/370g 1,59€ -32%Nema bez konzervansa |
|||||||||||
| Tjestenina odabrane vrste | Marodi |
Nema
|
400g | 1,79 |
-30% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Tjestenina odabrane vrste Marodi, 400g 1,79€ -30%Nema |
|||||||||||
| Kava instant | Jacobs |
Nema cronat gold, crema, monarch
|
200g | 10,49 |
-30% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Kava instant Jacobs, 200g 10,49€ -30%Nema cronat gold, crema, monarch |
|||||||||||
| Slanutak | Podravka | 240g/400g | 1,19 |
-29% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Slanutak Podravka, 240g/400g 1,19€ -29% |
||||||||||||
| Tjestenina | Grano Doro |
Nema odabrane vrste
|
1kg | 1,19 |
-29% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Tjestenina Grano Doro, 1kg 1,19€ -29%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Grašak | Podravka |
Nema
|
520g | 1,99 |
-28% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Grašak Podravka, 520g 1,99€ -28%Nema |
|||||||||||
| Paprika rezana | Doora | 280g | 1,99 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Paprika rezana Doora, 280g 1,99€ -28% |
||||||||||||
| Pinđur | Garden Good |
Nema
|
540g | 3,59 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pinđur Garden Good, 540g 3,59€ -28%Nema |
|||||||||||
| Al Bronzo tjestenina | Barilla |
Nema odabrane vrste
|
500g | 1,99 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Al Bronzo tjestenina Barilla, 500g 1,99€ -28%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Koncentrat rajčice | Podravka |
Nema
|
190 g | 1,49 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Koncentrat rajčice Podravka, 190 g 1,49€ -28%Nema |
|||||||||||
| Kava mljevena | Barcaffè |
Nema mljevena
|
400g | 6,49 |
-27% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Kava mljevena Barcaffè, 400g 6,49€ -27%Nema mljevena |
|||||||||||