provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fini mini noodle | Podravka |
Nema Govedina ili piletina
|
355 g | 1,19 |
lidl | 21.10. - 25.10. |
Fini mini noodle Podravka, 355 g 1,19€ Nema Govedina ili piletina |
||||||||||||
| Tuna u maslinovom ulju ili Naturale | Rio Mare |
Nema
|
4 x 80 g ili 4 x 65 g | 4,99 |
lidl | 23.10. - 25.10. |
Tuna u maslinovom ulju ili Naturale Rio Mare, 4 x 80 g ili 4 x 65 g 4,99€ Nema |
||||||||||||
| Ekspress instant kakao | Kraš |
Nema
|
800 g | 5,59 |
lidl | 23.10. - 25.10. |
Ekspress instant kakao Kraš, 800 g 5,59€ Nema |
||||||||||||
| Kokosovo brašno | Bella |
Nema
|
200 g | 1,09 |
-5% | hofer | 21.10. - 1.11. |
Kokosovo brašno Bella, 200 g 1,09€ -5%Nema |
|||||||||||
| Kukuruz | King's Crown |
Nema
|
3 x 212 ml | 1,39 |
-6% | hofer | 21.10. - 1.11. |
Kukuruz King's Crown, 3 x 212 ml 1,39€ -6%Nema |
|||||||||||
| Instant rezanci | Asia Green Garden |
Nema piletina ili povrće ili morski plodovi
|
65 g | 1,29 |
-7% | hofer | 21.10. - 1.11. |
Instant rezanci Asia Green Garden, 65 g 1,29€ -7%Nema piletina ili povrće ili morski plodovi |
|||||||||||
| Tuna u maslinovom ulju | Nixe |
3 x 70 g, 1 kom = 1.- €
|
3 x 70 g | 2,99 |
-9% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Tuna u maslinovom ulju Nixe, 3 x 70 g 2,99€ -9%3 x 70 g, 1 kom = 1.- € |
|||||||||||
| Paprika | Campo |
Nema crvena pečena, ocijeđene mase 400 g
|
690 g | 2,29 |
-10% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Paprika Campo, 690 g 2,29€ -10%Nema crvena pečena, ocijeđene mase 400 g |
|||||||||||
| K PLUS MIJEŠANA SALATA | K Plus |
Nema
|
360g | 1,79 |
-10% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS MIJEŠANA SALATA K Plus, 360g 1,79€ -10%Nema |
|||||||||||
| K PLUS CIKLA | K Plus |
Nema rezana
|
360g | 1,29 |
-11% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS CIKLA K Plus, 360g 1,29€ -11%Nema rezana |
|||||||||||
| Slani fileti inćuna u suncokretovom ulju | Nije navedeno |
Nema rinfuza
|
1kg | 34,90 |
-12% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Slani fileti inćuna u suncokretovom ulju Nije navedeno, 1kg 34,90€ -12%Nema rinfuza |
|||||||||||
| Čaj | FRANCK |
Nema odabrane vrste
|
52 g - 60 g | 1,99 |
-13% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čaj FRANCK, 52 g - 60 g 1,99€ -13%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Namaz od lješnjaka | Nussano |
Nema
|
750 g | 3,69 |
-13% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od lješnjaka Nussano, 750 g 3,69€ -13%Nema |
|||||||||||
| INSTANT NAPITAK CEDEVITA | Cedevita |
razne vrste
|
900 g | 5,69 |
-14% | spar | 16.9. - 20.12. |
INSTANT NAPITAK CEDEVITA Cedevita, 900 g 5,69€ -14%razne vrste |
|||||||||||
| Masline odabrane vrste | Monini |
Nema odabrane vrste
|
150g | 2,99 |
-14% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Masline odabrane vrste Monini, 150g 2,99€ -14%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Njupalice | LINO |
Nema pileća pašteta ili od tune s mliječnim namazom
|
95 g | 1,19 |
-14% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njupalice LINO, 95 g 1,19€ -14%Nema pileća pašteta ili od tune s mliječnim namazom |
|||||||||||
| Mljevena kava Ritual | Ritual |
Nema
|
500g | 5,79 |
-14% | konzum | 23.10. - 25.10. |
Mljevena kava Ritual Ritual, 500g 5,79€ -14%Nema |
|||||||||||
| Granola klasik | Golden Bridge |
Nema voće ili čokolada
|
350 g | 2,99 |
-15% | hofer | 21.10. - 1.11. |
Granola klasik Golden Bridge, 350 g 2,99€ -15%Nema voće ili čokolada |
|||||||||||
| Kava Gloria | Gloria |
mljevena
|
400 g | 7,79 |
-16% | spar | 16.9. - 20.12. |
Kava Gloria Gloria, 400 g 7,79€ -16%mljevena |
|||||||||||
| K PLUS AJVAR | K Plus |
Nema blagi, ljuti
|
680g | 2,49 |
-16% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS AJVAR K Plus, 680g 2,49€ -16%Nema blagi, ljuti |
|||||||||||