provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dolce Gusto kapsule za kavu | Dolce Gusto |
razne vrste
|
16/1 | 5,19 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Dolce Gusto kapsule za kavu Dolce Gusto, 16/1 5,19€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| K PLUS FEFERONI | K Plus |
Nema blagi, 280g / ljuti, 300g
|
280g / 300g | 1,99 |
-20% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS FEFERONI K Plus, 280g / 300g 1,99€ -20%Nema blagi, 280g / ljuti, 300g |
|||||||||||
| Tjestenina bez glutena | Free Zone |
Nema odabrane vrste
|
500g | 1,99 |
-20% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Tjestenina bez glutena Free Zone, 500g 1,99€ -20%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Pire krumpir | Fino |
Nema instant
|
190 g | 0,79 |
-20% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Pire krumpir Fino, 190 g 0,79€ -20%Nema instant |
|||||||||||
| Fix umaci | Kania |
Nema Razne vrste
|
43 - 70 g | 0,39 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Fix umaci Kania, 43 - 70 g 0,39€ -20%Nema Razne vrste |
|||||||||||
| Juhe | Podravka |
Nema od povrća, krem juha od gljiva, odabrane vrste
|
54 - 80 g | 1,09 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Juhe Podravka, 54 - 80 g 1,09€ -21%Nema od povrća, krem juha od gljiva, odabrane vrste |
|||||||||||
| Đuveč | Campo |
Nema pasterizirani
|
850 g | 2,99 |
-21% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Đuveč Campo, 850 g 2,99€ -21%Nema pasterizirani |
|||||||||||
| Leća | Podravka |
Nema
|
400g | 1,49 |
-21% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Leća Podravka, 400g 1,49€ -21%Nema |
|||||||||||
| Ajvar | Podravka |
blagi, ljuti
|
350g | 1,95 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Ajvar Podravka, 350g 1,95€ -21%blagi, ljuti |
|||||||||||
| Pasirana rajčica | Baresa |
Nema
|
500 g | 0,59 |
-21% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Pasirana rajčica Baresa, 500 g 0,59€ -21%Nema |
|||||||||||
| Pšenično bijelo brašno oštro | Belbake |
Nema Tip 440
|
1 kg | 0,59 |
-21% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Pšenično bijelo brašno oštro Belbake, 1 kg 0,59€ -21%Nema Tip 440 |
|||||||||||
| Bakalar na bijelo | Special Moments |
Nema namaz od norveškog bakalara
|
250g | 5,29 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Bakalar na bijelo Special Moments, 250g 5,29€ -22%Nema namaz od norveškog bakalara |
|||||||||||
| Žitne pahuljice | NESTLE |
Nema odabrane vrste
|
300 - 400 g | 3,49 |
-22% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Žitne pahuljice NESTLE, 300 - 400 g 3,49€ -22%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Grašak | Campo |
Nema sterilizirani, ocijeđene mase 530 g
|
800 g | 1,39 |
-22% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Grašak Campo, 800 g 1,39€ -22%Nema sterilizirani, ocijeđene mase 530 g |
|||||||||||
| Đuveč | Podravka |
Nema bez konzervansa
|
690g | 2,79 |
-22% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Đuveč Podravka, 690g 2,79€ -22%Nema bez konzervansa |
|||||||||||
| Sarma |
Nema
|
kom | 1,39 |
-22% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Sarma kom 1,39€ -22%Nema |
||||||||||||
| Krastavci | DoOra |
Nema exclusive
|
290g | 2,29 |
-23% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Krastavci DoOra, 290g 2,29€ -23%Nema exclusive |
|||||||||||
| K PLUS PAPRIKA | K Plus |
Nema filet
|
350g | 1,99 |
-23% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS PAPRIKA K Plus, 350g 1,99€ -23%Nema filet |
|||||||||||
| Kečap | Podravka |
Nema odabrane vrste
|
500 g | 1,29 |
-23% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Kečap Podravka, 500 g 1,29€ -23%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Grašak | Campo |
Nema grašak, ocijeđene mase 445 g
|
Nije navedeno | 1,29 |
-23% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Grašak Campo, Nije navedeno 1,29€ -23%Nema grašak, ocijeđene mase 445 g |
|||||||||||