provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pekmez od šljiva | Okusi zavičaja |
Nema
|
630 g | 1,99 |
-33% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Pekmez od šljiva Okusi zavičaja, 630 g 1,99€ -33%Nema |
|||||||||||
| Pšenične tortilje | Tastino |
Nema
|
800 g | 1,99 |
-33% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Pšenične tortilje Tastino, 800 g 1,99€ -33%Nema |
|||||||||||
| Voćni namaz | St. Dalfour |
Nema razne vrste
|
284 g | 3,25 |
-34% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Voćni namaz St. Dalfour, 284 g 3,25€ -34%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Tjestenina | Divella |
Nema odabrane vrste
|
1 kg | 1,29 |
-35% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Tjestenina Divella, 1 kg 1,29€ -35%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Grah crveni | E Buono | 480g/800g | 1,29 |
-35% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Grah crveni E Buono, 480g/800g 1,29€ -35% |
||||||||||||
| Ajvar | Garden Good |
Nema blagi, ljuti
|
550g | 4,19 |
-35% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Ajvar Garden Good, 550g 4,19€ -35%Nema blagi, ljuti |
|||||||||||
| Majoneza | THOMY |
Nema delikates
|
611 g | 3,49 |
-36% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Majoneza THOMY, 611 g 3,49€ -36%Nema delikates |
|||||||||||
| Kukuruzne pahuljice | Crownfield |
Nema Klasične ili bez šećera
|
500 g | 1,05 |
-36% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Kukuruzne pahuljice Crownfield, 500 g 1,05€ -36%Nema Klasične ili bez šećera |
|||||||||||
| Passata pasirana rajčica | Oho! |
Nema
|
500 g | 0,49 |
-37% | plodine | 23.10. - 25.10. |
Passata pasirana rajčica Oho!, 500 g 0,49€ -37%Nema |
|||||||||||
| Ajvar | Doora |
blagi, ljuti
|
290g | 3,49 |
-37% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Ajvar Doora, 290g 3,49€ -37%blagi, ljuti |
|||||||||||
| Šampinjoni rezani | Garden Good |
Nema rezani
|
390/230g | 0,99 |
-37% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Šampinjoni rezani Garden Good, 390/230g 0,99€ -37%Nema rezani |
|||||||||||
| Soja umak | Kikkoman | 0,5l | 3,99 |
-38% | konzum | 14.10. - 27.10. |
Soja umak Kikkoman, 0,5l 3,99€ -38% |
||||||||||||
| Maslinovo ulje Tradicija extra djevičansko | Orgula |
Nema
|
1 L | 7,99 |
-38% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Maslinovo ulje Tradicija extra djevičansko Orgula, 1 L 7,99€ -38%Nema |
|||||||||||
| Simply Pasta tjestenina | K Plus |
Nema odabrane vrste
|
500g | 0,79 |
-38% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Simply Pasta tjestenina K Plus, 500g 0,79€ -38%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Soja umak original, s manje soli, dispenser | Kikkoman | 150ml | 3,59 |
-40% | konzum | 14.10. - 27.10. |
Soja umak original, s manje soli, dispenser Kikkoman, 150ml 3,59€ -40% |
||||||||||||
| Pašteta | GAVRILOVIĆ |
Nema losos ili pastrva
|
100 g | 1,59 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pašteta GAVRILOVIĆ, 100 g 1,59€ -40%Nema losos ili pastrva |
|||||||||||
| Riža | Scotti |
Nema Arborio
|
1 kg | 2,95 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Riža Scotti, 1 kg 2,95€ -40%Nema Arborio |
|||||||||||
| Pesto basilico | Barilla |
Nema veganski umak
|
195 g | 2,75 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pesto basilico Barilla, 195 g 2,75€ -40%Nema veganski umak |
|||||||||||
| Ketchup blagi | Oho! |
Nema blagi ketchup
|
500 g | 0,89 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Ketchup blagi Oho!, 500 g 0,89€ -40%Nema blagi ketchup |
|||||||||||
| Mlinci | K Plus |
tradicionalni prilog jelima
|
250g | 0,65 |
-40% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Mlinci K Plus, 250g 0,65€ -40%tradicionalni prilog jelima |
|||||||||||