provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONCENTRAT RAJČICA | S BUDGET | 200 g | 0,99 |
spar | 16.9. - 20.12. |
KONCENTRAT RAJČICA S BUDGET, 200 g 0,99€ |
|||||||||||||
| Žitna kašica čokolino, lješnjak čokolino ili keksolino | 500 g | 3,49 |
spar | 16.9. - 20.12. |
Žitna kašica čokolino, lješnjak čokolino ili keksolino 500 g 3,49€ |
||||||||||||||
| Namaz Nutella | Nutella |
lješnjak
|
400 g | 3,99 |
spar | 16.9. - 20.12. |
Namaz Nutella Nutella, 400 g 3,99€ lješnjak |
||||||||||||
| Suncokretovo ulje Zvijezda | Zvijezda | 1,2 L | 1,85 |
spar | 16.9. - 20.12. |
Suncokretovo ulje Zvijezda Zvijezda, 1,2 L 1,85€ |
|||||||||||||
| TRAJNI NARESCI čajna ili kulenov cvijet | Gavrilović | 80 g | 1,69 |
spar | 16.9. - 20.12. |
TRAJNI NARESCI čajna ili kulenov cvijet Gavrilović, 80 g 1,69€ |
|||||||||||||
| SLAVONSKA MESNATA SLANINA Ravlić | Ravlić | 1 kg | 12,99 |
spar | 16.9. - 20.12. |
SLAVONSKA MESNATA SLANINA Ravlić Ravlić, 1 kg 12,99€ |
|||||||||||||
| TJESTENINA RAGUSA odabrane vrste | Ragusa | 400 g | 0,79 |
spar | 16.9. - 20.12. |
TJESTENINA RAGUSA odabrane vrste Ragusa, 400 g 0,79€ |
|||||||||||||
| Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto | Nescafé | 88 g do 270 g | 5,19 |
spar | 16.9. - 20.12. |
Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto Nescafé, 88 g do 270 g 5,19€ |
|||||||||||||
| Set za izradu kolača | Dr. Oetker |
Nema božićni keksi ili kućica od mednjaka
|
379 g ili 403 g | 7,99 |
spar | 7.10. - 15.12. |
Set za izradu kolača Dr. Oetker, 379 g ili 403 g 7,99€ Nema božićni keksi ili kućica od mednjaka |
||||||||||||
| INSTANT NAPITAK CEDEVITA | Cedevita |
razne vrste
|
900 g | 5,69 |
-14% | spar | 16.9. - 20.12. |
INSTANT NAPITAK CEDEVITA Cedevita, 900 g 5,69€ -14%razne vrste |
|||||||||||
| Kava Gloria | Gloria |
mljevena
|
400 g | 7,79 |
-16% | spar | 16.9. - 20.12. |
Kava Gloria Gloria, 400 g 7,79€ -16%mljevena |
|||||||||||
| Hladno prešano suncokretovo ulje | Sunce Vinkovaca |
Nema hladno prešano suncokretovo
|
1 L | 2,79 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Hladno prešano suncokretovo ulje Sunce Vinkovaca, 1 L 2,79€ -20%Nema hladno prešano suncokretovo |
|||||||||||
| BLAGI KETCHUP ZVIJEZDA | Zvijezda | 1 kg | 2,09 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
BLAGI KETCHUP ZVIJEZDA Zvijezda, 1 kg 2,09€ -30% |
||||||||||||
| Čaj Darvitalis | Darvitalis |
odabrane vrste
|
40 g do 50 g | 2,79 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
Čaj Darvitalis Darvitalis, 40 g do 50 g 2,79€ -30%odabrane vrste |
|||||||||||
| Kore za kolače | Bradić |
Nema gotove kore za torte
|
od 430 g do 450 g | 1,79 |
-43% | spar | 7.10. - 15.12. |
Kore za kolače Bradić, od 430 g do 450 g 1,79€ -43%Nema gotove kore za torte |
|||||||||||
| ŠUNKA U OVITKU AVE | AVE | 1 kg | 6,99 |
-46% | spar | 16.9. - 20.12. |
ŠUNKA U OVITKU AVE AVE, 1 kg 6,99€ -46% |
||||||||||||
| Tuna ili losos salata Eva | Eva |
razne vrste
|
160 g | 1,99 |
-53% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tuna ili losos salata Eva Eva, 160 g 1,99€ -53%razne vrste |
|||||||||||