provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zubna pasta | Parodontax |
Nema odabrane vrste
|
75 ml | 2,99 |
-49% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Zubna pasta Parodontax, 75 ml 2,99€ -49%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Rum pločice | Kandit |
Nema mini
|
182 g | 1,89 |
-45% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Rum pločice Kandit, 182 g 1,89€ -45%Nema mini |
|||||||||||
| Vlažne maramice | Kuniboo |
Nema baby classic ili sensitive
|
72/1 | 0,55 |
-44% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vlažne maramice Kuniboo, 72/1 0,55€ -44%Nema baby classic ili sensitive |
|||||||||||
| Namaz | VEGETARIANA |
Nema s maslinama ili šampinjonima
|
100 g | 1,05 |
-44% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz VEGETARIANA, 100 g 1,05€ -44%Nema s maslinama ili šampinjonima |
|||||||||||
| Kuhinjski ručnik mega jumbo troslojni | Perfex |
Nema
|
1 rola | 1,69 |
-43% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kuhinjski ručnik mega jumbo troslojni Perfex, 1 rola 1,69€ -43%Nema |
|||||||||||
| Haribo bomboni gumeni | Haribo |
odabrane vrste
|
100-250 g | 0,82 |
-43% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Haribo bomboni gumeni Haribo, 100-250 g 0,82€ -43%odabrane vrste |
|||||||||||
| Solna kiselina | Nije navedeno |
Nema 19%
|
1 L | 1,29 |
-43% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Solna kiselina Nije navedeno, 1 L 1,29€ -43%Nema 19% |
|||||||||||
| Livanjski sir punomasni ili dimljeni, 45% m.m. | Mljekara Livno |
Nema
|
300 g | 4,34 |
-42% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Livanjski sir punomasni ili dimljeni, 45% m.m. Mljekara Livno, 300 g 4,34€ -42%Nema |
|||||||||||
| Vafel napolitanke lješnjak | Manner |
Nema
|
75 g | 0,57 |
-42% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel napolitanke lješnjak Manner, 75 g 0,57€ -42%Nema |
|||||||||||
| Kruh Agramer | KLARA |
Nema rezani
|
500 g | 1,09 |
-42% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kruh Agramer KLARA, 500 g 1,09€ -42%Nema rezani |
|||||||||||
| Krema za bebe | Sudocrem |
Nema
|
125 g | 5,39 |
-42% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krema za bebe Sudocrem, 125 g 5,39€ -42%Nema |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Weisser Riese |
Super prilika Universal ili Color
|
2,25kg ili 2250ml | 9,99 |
-41% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za pranje rublja Weisser Riese, 2,25kg ili 2250ml 9,99€ -41%Super prilika Universal ili Color |
|||||||||||
| Krem sir | K-Classic |
Nema začini ili češnjak
|
150 g | 1,05 |
-41% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krem sir K-Classic, 150 g 1,05€ -41%Nema začini ili češnjak |
|||||||||||
| Croissant | Nije navedeno |
Nema pistacija maslac
|
95 g | 0,89 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Croissant Nije navedeno, 95 g 0,89€ -40%Nema pistacija maslac |
|||||||||||
| Krekeri | CRICH |
Nema slani
|
500 g | 1,79 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krekeri CRICH, 500 g 1,79€ -40%Nema slani |
|||||||||||
| Granola | Go On |
Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti
|
300 g | 2,99 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Granola Go On, 300 g 2,99€ -40%Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti |
|||||||||||
| Omekšivač rublja | Ornel |
Super prilika razne vrste
|
1,5L ili 1,6L | 2,79 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Omekšivač rublja Ornel, 1,5L ili 1,6L 2,79€ -40%Super prilika razne vrste |
|||||||||||
| Hrana za pse suha meso i povrće | Darling |
Nema
|
15 kg | 23,99 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Hrana za pse suha meso i povrće Darling, 15 kg 23,99€ -40%Nema |
|||||||||||
| Pašteta | GAVRILOVIĆ |
Nema losos ili pastrva
|
100 g | 1,59 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pašteta GAVRILOVIĆ, 100 g 1,59€ -40%Nema losos ili pastrva |
|||||||||||
| Mliječna čokolada | Seka ili Braco |
Nema razne vrste
|
75 ili 85g | 0,89 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mliječna čokolada Seka ili Braco, 75 ili 85g 0,89€ -40%Nema razne vrste |
|||||||||||