provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crni radler | Osječko |
Nema
|
0,5l | 1,39 |
-12% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Crni radler Osječko, 0,5l 1,39€ -12%Nema |
|||||||||||
| Kesten blok | Ledo |
Nema originalni zaslađeni
|
250g | 3,49 |
-12% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Kesten blok Ledo, 250g 3,49€ -12%Nema originalni zaslađeni |
|||||||||||
| Sivi Pinot | Dvanajščak-Kozol |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 7,49 |
-12% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Sivi Pinot Dvanajščak-Kozol, 0,75l 7,49€ -12%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| BOBO SIRUP | Bobo |
Nema višnja
|
0,5l | 4,99 |
-12% | konzum | 26.10. - 22.11. |
BOBO SIRUP Bobo, 0,5l 4,99€ -12%Nema višnja |
|||||||||||
| Pršut narezak | K Plus |
narezak
|
500g | 7,99 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pršut narezak K Plus, 500g 7,99€ -11%narezak |
|||||||||||
| K PLUS CIKLA | K Plus |
Nema rezana
|
360g | 1,29 |
-11% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS CIKLA K Plus, 360g 1,29€ -11%Nema rezana |
|||||||||||
| Hamburger | Pik |
pečeni
|
1kg | 6,19 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Hamburger Pik, 1kg 6,19€ -11%pečeni |
|||||||||||
| FINA ŠUNKA narezak, PIK | PIK |
Nema narezak, dimljena od komada buta
|
150g | 2,49 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
FINA ŠUNKA narezak, PIK PIK, 150g 2,49€ -11%Nema narezak, dimljena od komada buta |
|||||||||||
| Lampion Alba |
Nema srednji, crveni, bijeli
|
visina 19 cm | 1,59 |
-11% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Lampion Alba visina 19 cm 1,59€ -11%Nema srednji, crveni, bijeli |
||||||||||||
| ZOBENE PAHULJICE | Mlin Pukanić |
Nema
|
1kg | 1,99 |
-11% | konzum | 26.10. - 22.11. |
ZOBENE PAHULJICE Mlin Pukanić, 1kg 1,99€ -11%Nema |
|||||||||||
| Palette Deluxe boja za kosu | Schwarzkopf |
Nema razne nijanse
|
kom | 4,29 |
-10% | konzum | 14.10. - 3.11. |
Palette Deluxe boja za kosu Schwarzkopf, kom 4,29€ -10%Nema razne nijanse |
|||||||||||
| Nosiljka Alba | Alba |
srednja, crvena, visina 19cm
|
10/1, pak | 6,99 |
-10% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Nosiljka Alba Alba, 10/1, pak 6,99€ -10%srednja, crvena, visina 19cm |
|||||||||||
| K PLUS MIJEŠANA SALATA | K Plus |
Nema
|
360g | 1,79 |
-10% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS MIJEŠANA SALATA K Plus, 360g 1,79€ -10%Nema |
|||||||||||
| Lampion Alba |
Nema maxi, crveni, visina 21cm
|
visina 21 cm | 1,79 |
-10% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Lampion Alba visina 21 cm 1,79€ -10%Nema maxi, crveni, visina 21cm |
||||||||||||
| Lampion Stup |
Nema super
|
visina 24 cm | 4,99 |
-10% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Lampion Stup visina 24 cm 4,99€ -10%Nema super |
||||||||||||
| Uložak veliki |
Nema maxi super, univerzalni
|
visina 19 cm | 1,79 |
-10% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Uložak veliki visina 19 cm 1,79€ -10%Nema maxi super, univerzalni |
||||||||||||
| Panceta | Peraica |
Nema
|
300g | 19,79 |
-10% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Panceta Peraica, 300g 19,79€ -10%Nema |
|||||||||||
| Dalmatinski pršut narezak | Peraica |
Nema narezak
|
100g | 4,49 |
-10% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Dalmatinski pršut narezak Peraica, 100g 4,49€ -10%Nema narezak |
|||||||||||
| Istarska panceta | Buretić |
Nema
|
cca 250 g | 26,99 |
-10% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Istarska panceta Buretić, cca 250 g 26,99€ -10%Nema |
|||||||||||
| Dimljena začinska paprika | Sotinac |
Nema slatka, ljuta
|
70g | 1,79 |
-10% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Dimljena začinska paprika Sotinac, 70g 1,79€ -10%Nema slatka, ljuta |
|||||||||||