provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tuna salata | Rio mare |
Nema razne vrste
|
160 g | 2,15 |
-54% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Tuna salata Rio mare, 160 g 2,15€ -54%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Tuna ili losos salata Eva | Eva |
razne vrste
|
160 g | 1,99 |
-53% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tuna ili losos salata Eva Eva, 160 g 1,99€ -53%razne vrste |
|||||||||||
| Pekač kvadratni | Delimano |
Nema stakleni pekač
|
1L, kom | 7,00 |
-53% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Pekač kvadratni Delimano, 1L, kom 7,00€ -53%Nema stakleni pekač |
|||||||||||
| Štapni usisavač | Rovus |
Nema bežični
|
kom | 70,00 |
-53% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Štapni usisavač Rovus, kom 70,00€ -53%Nema bežični |
|||||||||||
| Sakupljač vlage | Bison |
kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³
|
450 g | 4,59 |
-52% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Sakupljač vlage Bison, 450 g 4,59€ -52%kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³ |
|||||||||||
| Grijalica kvarcna HB-800A | Home |
Nema kvarcna grijalica
|
kom | 7,59 |
-52% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Grijalica kvarcna HB-800A Home, kom 7,59€ -52%Nema kvarcna grijalica |
|||||||||||
| Pekač ovalni | Delimano |
Nema stakleni pekač
|
3L, kom | 10,00 |
-52% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Pekač ovalni Delimano, 3L, kom 10,00€ -52%Nema stakleni pekač |
|||||||||||
| WELLNEO 3 U 1 DEKA + IGRAČKA Jež, pas + JASTUK set | WELLNEO |
set deke, igračke i jastuka
|
100x160cm | 14,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO 3 U 1 DEKA + IGRAČKA Jež, pas + JASTUK set WELLNEO, 100x160cm 14,99€ -50%set deke, igračke i jastuka |
|||||||||||
| WELLNEO BAMBOOJOY DJEČJI JASTUK | WELLNEO |
navlaka s patentnim zatvaračem, tkanina 100% pamuk
|
40x60cm | 14,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO BAMBOOJOY DJEČJI JASTUK WELLNEO, 40x60cm 14,99€ -50%navlaka s patentnim zatvaračem, tkanina 100% pamuk |
|||||||||||
| WELLNEO ŠTEPANI JASTUK | WELLNEO |
tkanina 100% pamuk, navlaka s patentnim zatvaračem
|
60x80cm | 12,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO ŠTEPANI JASTUK WELLNEO, 60x80cm 12,99€ -50%tkanina 100% pamuk, navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| WELLNEO POPLUN | WELLNEO |
vanjski dio 100% pamuk 200T
|
140x200cm | 24,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO POPLUN WELLNEO, 140x200cm 24,99€ -50%vanjski dio 100% pamuk 200T |
|||||||||||
| WELLNEO POPLUN | WELLNEO |
vanjski dio 100% pamuk 200T
|
200x200cm | 34,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO POPLUN WELLNEO, 200x200cm 34,99€ -50%vanjski dio 100% pamuk 200T |
|||||||||||
| TRODJELNI SKLOPIVI MADRAC |
debljina 7cm, skidiva navlaka s patentnim zatvaračem
|
65x195cm | 49,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
TRODJELNI SKLOPIVI MADRAC 65x195cm 49,99€ -50%debljina 7cm, skidiva navlaka s patentnim zatvaračem |
||||||||||||
| WELLNEO NADMADRAC | WELLNEO |
debljina 4cm, skidiva navlaka s patentnim zatvaračem
|
90x200cm | 39,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO NADMADRAC WELLNEO, 90x200cm 39,99€ -50%debljina 4cm, skidiva navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| WELLNEO NADMADRAC | WELLNEO |
debljina 4cm, skidiva navlaka s patentnim zatvaračem
|
160x200cm | 59,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO NADMADRAC WELLNEO, 160x200cm 59,99€ -50%debljina 4cm, skidiva navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| WELLNEO JASTUK S EFEKTOM HLAĐENJA | WELLNEO |
punjenje 600g rezana memorijska pjena, navlaka s patentnim zatvaračem
|
50x70cm | 16,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
WELLNEO JASTUK S EFEKTOM HLAĐENJA WELLNEO, 50x70cm 16,99€ -50%punjenje 600g rezana memorijska pjena, navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| KLASIČNI JASTUK | 50x70cm | 6,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
KLASIČNI JASTUK 50x70cm 6,99€ -50% |
|||||||||||||
| KLASIČNI JASTUK | 60x80cm | 15,99 |
-50% | konzum | 17.8. - 31.10. |
KLASIČNI JASTUK 60x80cm 15,99€ -50% |
|||||||||||||
| Usisavač XB1142/10 | Philips |
Nema za čišćenje
|
kom | 79,99 |
-50% | konzum | 2.9. - 3.11. |
Usisavač XB1142/10 Philips, kom 79,99€ -50%Nema za čišćenje |
|||||||||||
| Parno glačalo DST2010/40 | Philips |
Nema za glačanje
|
kom | 19,99 |
-50% | konzum | 2.9. - 3.11. |
Parno glačalo DST2010/40 Philips, kom 19,99€ -50%Nema za glačanje |
|||||||||||