provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vino | Iločki podrumi |
do -20% popusta razne vrste
|
0,00 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vino Iločki podrumi 0,00€ -20%do -20% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Ballantines Finest Whisky | Ballantines |
Nema 40% alkohola
|
0,7 l | 12,95 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Ballantines Finest Whisky Ballantines, 0,7 l 12,95€ -20%Nema 40% alkohola |
|||||||||||
| Namaz | Irish |
Nema sa irskim maslacem u kremi
|
140 g | 1,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz Irish, 140 g 1,59€ -20%Nema sa irskim maslacem u kremi |
|||||||||||
| Labne svježi krem sir | President |
Nema ekstramasni
|
200 g | 1,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Labne svježi krem sir President, 200 g 1,59€ -20%Nema ekstramasni |
|||||||||||
| Namaz od kikirikija | ANNAPURNA |
Nema
|
350 g | 3,75 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od kikirikija ANNAPURNA, 350 g 3,75€ -20%Nema |
|||||||||||
| Džem | K-Favourites |
Nema smokva
|
240 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Džem K-Favourites, 240 g 2,39€ -20%Nema smokva |
|||||||||||
| Praline | Roshen |
Nema Classic ili Elegant
|
145-154g | 4,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Roshen, 145-154g 4,39€ -20%Nema Classic ili Elegant |
|||||||||||
| Vafel rolice | Happy Swing |
razne vrste
|
150 g | 0,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel rolice Happy Swing, 150 g 0,99€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| Kakao praline | K-Classic Gold Edition |
Nema original
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kakao praline K-Classic Gold Edition, 200 g 2,39€ -20%Nema original |
|||||||||||
| Čokoladni prutići | K-Classic |
Nema jagoda ili mliječni
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladni prutići K-Classic, 200 g 2,39€ -20%Nema jagoda ili mliječni |
|||||||||||
| Praline | K-Classic |
Nema Choco Flakies ili White
|
250 g | 2,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline K-Classic, 250 g 2,59€ -20%Nema Choco Flakies ili White |
|||||||||||
| Med | PIP PČELARSTVO |
Nema cvjetni
|
900 g | 4,59 |
-19% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Med PIP PČELARSTVO, 900 g 4,59€ -19%Nema cvjetni |
|||||||||||
| Svijetlo pivo | Pan |
Nema Pan ili Zlatni Pan
|
0,5 l | 1,19 |
-19% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Svijetlo pivo Pan, 0,5 l 1,19€ -19%Nema Pan ili Zlatni Pan |
|||||||||||
| Cekin pileći rasjek premium | Cekin |
Nema
|
cca 1000g, 1kg | 4,19 |
-19% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Cekin pileći rasjek premium Cekin, cca 1000g, 1kg 4,19€ -19%Nema |
|||||||||||
| Higijenski ulošci | Libresse |
Cijena uz MultiPlus odabrane vrste, duo pack
|
20/1, pak | 3,15 |
-19% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Higijenski ulošci Libresse, 20/1, pak 3,15€ -19%Cijena uz MultiPlus odabrane vrste, duo pack |
|||||||||||
| Wild Stone tava | Tognana |
Nema
|
28 cm, kom | 16,99 |
-19% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Wild Stone tava Tognana, 28 cm, kom 16,99€ -19%Nema |
|||||||||||
| Liker Pelinkovac | Maraska |
Nema gorki biljni liker
|
1 l | 13,89 |
-19% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Liker Pelinkovac Maraska, 1 l 13,89€ -19%Nema gorki biljni liker |
|||||||||||
| Monte desert čokolada | Zott |
Nema desert čokolada
|
4x100 g | 2,09 |
-19% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Monte desert čokolada Zott, 4x100 g 2,09€ -19%Nema desert čokolada |
|||||||||||
| Debrecinka kobasica | Pik | 440 g | 3,55 |
-19% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Debrecinka kobasica Pik, 440 g 3,55€ -19% |
||||||||||||
| Tamna čokolada | Lindt |
Nema razne vrste
|
100 g | 3,99 |
-18% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Tamna čokolada Lindt, 100 g 3,99€ -18%Nema razne vrste |
|||||||||||