provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sivi Pinot | Dvanajščak-Kozol |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 7,49 |
-12% | konzum | 26.10. - 22.11. |
Sivi Pinot Dvanajščak-Kozol, 0,75l 7,49€ -12%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| BOBO SIRUP | Bobo |
Nema višnja
|
0,5l | 4,99 |
-12% | konzum | 26.10. - 22.11. |
BOBO SIRUP Bobo, 0,5l 4,99€ -12%Nema višnja |
|||||||||||
| Pink gin | Castelgy |
Nema alk. 37.5% vol., Povratna naknada uključena je u cijenu
|
0.7 l | 6,99 |
-12% | lidl | 26.10. - 31.10. |
Pink gin Castelgy, 0.7 l 6,99€ -12%Nema alk. 37.5% vol., Povratna naknada uključena je u cijenu |
|||||||||||
| Svježa juneća koljenica | Naša mesnica |
Nema Bez kosti
|
cca 700 g | 12,69 |
-12% | lidl | 26.10. - 31.10. |
Svježa juneća koljenica Naša mesnica, cca 700 g 12,69€ -12%Nema Bez kosti |
|||||||||||
| Pršut narezak | K Plus |
narezak
|
500g | 7,99 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pršut narezak K Plus, 500g 7,99€ -11%narezak |
|||||||||||
| K PLUS CIKLA | K Plus |
Nema rezana
|
360g | 1,29 |
-11% | konzum | 21.10. - 3.11. |
K PLUS CIKLA K Plus, 360g 1,29€ -11%Nema rezana |
|||||||||||
| Hamburger | Pik |
pečeni
|
1kg | 6,19 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Hamburger Pik, 1kg 6,19€ -11%pečeni |
|||||||||||
| FINA ŠUNKA narezak, PIK | PIK |
Nema narezak, dimljena od komada buta
|
150g | 2,49 |
-11% | konzum | 21.10. - 27.10. |
FINA ŠUNKA narezak, PIK PIK, 150g 2,49€ -11%Nema narezak, dimljena od komada buta |
|||||||||||
| Lampion Alba |
Nema srednji, crveni, bijeli
|
visina 19 cm | 1,59 |
-11% | konzum | 21.10. - 7.11. |
Lampion Alba visina 19 cm 1,59€ -11%Nema srednji, crveni, bijeli |
||||||||||||
| Gel za odčepljivanje odvoda | Power Force |
Nema
|
1 L | 1,45 |
-11% | hofer | 21.10. - 1.11. |
Gel za odčepljivanje odvoda Power Force, 1 L 1,45€ -11%Nema |
|||||||||||
| Krem liker s Whiskyem | Queen Margot |
Nema Alk. 17% vol., Povratna naknada uključena je u cijenu
|
0.7 l | 5,99 |
-11% | lidl | 26.10. - 31.10. |
Krem liker s Whiskyem Queen Margot, 0.7 l 5,99€ -11%Nema Alk. 17% vol., Povratna naknada uključena je u cijenu |
|||||||||||
| ZOBENE PAHULJICE | Mlin Pukanić |
Nema
|
1kg | 1,99 |
-11% | konzum | 26.10. - 22.11. |
ZOBENE PAHULJICE Mlin Pukanić, 1kg 1,99€ -11%Nema |
|||||||||||
| Žitne pahuljice | Crownfield |
Nema Razne vrste
|
500 g | 1,85 |
-11% | lidl | 26.10. - 31.10. |
Žitne pahuljice Crownfield, 500 g 1,85€ -11%Nema Razne vrste |
|||||||||||
| Krem liker s Whiskyjem | Queen Margot |
Nema alk. 17% vol., Povratna naknada uključena je u cijenu
|
0.7 l | 5,99 |
-11% | lidl | 26.10. - 31.10. |
Krem liker s Whiskyjem Queen Margot, 0.7 l 5,99€ -11%Nema alk. 17% vol., Povratna naknada uključena je u cijenu |
|||||||||||
| Svježi ćevapčići | Naša mesnica |
Nema Junetina i svinjetina
|
600 g | 3,79 |
-11% | lidl | 26.10. - 31.10. |
Svježi ćevapčići Naša mesnica, 600 g 3,79€ -11%Nema Junetina i svinjetina |
|||||||||||
| Svježe mljeveno miješano meso | Naša mesnica |
Nema Junetina i svinjetina
|
600 g | 3,79 |
-11% | lidl | 26.10. - 31.10. |
Svježe mljeveno miješano meso Naša mesnica, 600 g 3,79€ -11%Nema Junetina i svinjetina |
|||||||||||
| Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa Hot Dog | Pavo |
Nema Hot Dog
|
1 kg | 2,39 |
-11% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa Hot Dog Pavo, 1 kg 2,39€ -11%Nema Hot Dog |
|||||||||||
| Sir topljeni Picok | President |
razne vrste
|
140 g | 1,79 |
-10% | spar | 16.9. - 20.12. |
Sir topljeni Picok President, 140 g 1,79€ -10%razne vrste |
|||||||||||
| Palette Deluxe boja za kosu | Schwarzkopf |
Nema razne nijanse
|
kom | 4,29 |
-10% | konzum | 14.10. - 3.11. |
Palette Deluxe boja za kosu Schwarzkopf, kom 4,29€ -10%Nema razne nijanse |
|||||||||||
| Papirnati ručnici | Softy |
Nema limun dvoslojni
|
98 listića | 1,61 |
-10% | plodine | 22.10. - 4.11. |
Papirnati ručnici Softy, 98 listića 1,61€ -10%Nema limun dvoslojni |
|||||||||||