provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiselo vrhnje 12% m.m. | ABC |
Nema kiselo vrhnje
|
900 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kiselo vrhnje 12% m.m. ABC, 900 g 2,99€ -25%Nema kiselo vrhnje |
|||||||||||
| Kroasani | Pejak |
Nema marelica ili čokolada
|
510 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kroasani Pejak, 510 g 2,99€ -25%Nema marelica ili čokolada |
|||||||||||
| Brašno glatko T-550 | Tena |
Nema pšenično bijelo brašno
|
2 kg | 1,15 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Brašno glatko T-550 Tena, 2 kg 1,15€ -25%Nema pšenično bijelo brašno |
|||||||||||
| Liker Teranino | Teranina |
do -25% popusta razne vrste
|
0,00 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Liker Teranino Teranina 0,00€ -25%do -25% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Sredstvo za čišćenje stakla | Arf |
Nema razne vrste
|
650 ml | 1,49 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Sredstvo za čišćenje stakla Arf, 650 ml 1,49€ -25%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Keksi | CAMPIELLO |
KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste
|
700 g | 2,39 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi CAMPIELLO, 700 g 2,39€ -25%KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste |
|||||||||||
| Namaz od lješnjaka | Nutella |
Nema
|
750 g | 6,29 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od lješnjaka Nutella, 750 g 6,29€ -25%Nema |
|||||||||||
| Čokoladne banane | Kandit |
Nema original
|
280 g | 2,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne banane Kandit, 280 g 2,89€ -25%Nema original |
|||||||||||
| Kikiriki maslac | LINO LADA |
Nema creamy
|
350 g | 3,19 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kikiriki maslac LINO LADA, 350 g 3,19€ -25%Nema creamy |
|||||||||||
| Čokolada Dubai | MARDINNI |
Nema
|
200 g | 5,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada Dubai MARDINNI, 200 g 5,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| Bomboni gumeni | K-Classic |
Nema odabrane vrste
|
200 g | 0,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bomboni gumeni K-Classic, 200 g 0,89€ -25%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Mozart kugle | Gold Edition |
tamna čokolada
|
200 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle Gold Edition, 200 g 2,99€ -25%tamna čokolada |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema Mmmega, odabrane vrste
|
300 g | 3,19 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 300 g 3,19€ -25%Nema Mmmega, odabrane vrste |
|||||||||||
| Baranjska kobasica dimljena | Belje |
Nema
|
250 g | 3,75 |
-24% | kaufland | 1.10. - 31.10. |
Baranjska kobasica dimljena Belje, 250 g 3,75€ -24%Nema |
|||||||||||
| Burek sa sirom | Nije navedeno |
Nema u plitici
|
250 g | 1,09 |
-24% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Burek sa sirom Nije navedeno, 250 g 1,09€ -24%Nema u plitici |
|||||||||||
| Keksi | LAMBERTZ |
Nema mješavina keksa
|
500 g | 3,79 |
-24% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi LAMBERTZ, 500 g 3,79€ -24%Nema mješavina keksa |
|||||||||||
| Čokolino | Podravka |
Nema
|
1 kg | 6,49 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolino Podravka, 1 kg 6,49€ -23%Nema |
|||||||||||
| Bombonijera | Ferrero |
Nema collection
|
172 g | 6,99 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bombonijera Ferrero, 172 g 6,99€ -23%Nema collection |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema crispy
|
100 g | 0,99 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 100 g 0,99€ -23%Nema crispy |
|||||||||||
| Juneće meso za gulaš | Purland |
Nema od buta
|
400 g | 5,39 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Juneće meso za gulaš Purland, 400 g 5,39€ -22%Nema od buta |
|||||||||||