provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRINTER CANON PIXMA TS3752I BLUE | Canon |
Nema ispis, kopiranje i skeniranje
|
1 kom | 44,99 |
-25% | spar | 14.10. - 27.10. |
PRINTER CANON PIXMA TS3752I BLUE Canon, 1 kom 44,99€ -25%Nema ispis, kopiranje i skeniranje |
|||||||||||
| Kovčeg Teddy | Nije navedeno |
Nema
|
vel. S, M ili L | 37,49 |
-25% | spar | 14.10. - 27.10. |
Kovčeg Teddy Nije navedeno, vel. S, M ili L 37,49€ -25%Nema |
|||||||||||
| Kovčeg Teddy | Nije navedeno |
Nema
|
vel. M | 44,99 |
-25% | spar | 14.10. - 27.10. |
Kovčeg Teddy Nije navedeno, vel. M 44,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| Kovčeg Teddy | Nije navedeno |
Nema
|
vel. L | 48,74 |
-25% | spar | 14.10. - 27.10. |
Kovčeg Teddy Nije navedeno, vel. L 48,74€ -25%Nema |
|||||||||||
| Krizantema Flower Pops | Nije navedeno |
Nema razne boje
|
Ø 14 cm, 1 kom | 4,49 |
-25% | spar | 14.10. - 27.10. |
Krizantema Flower Pops Nije navedeno, Ø 14 cm, 1 kom 4,49€ -25%Nema razne boje |
|||||||||||
| Krizantema Spider Elle Fleur | Nije navedeno |
Nema razne boje
|
Ø 14 cm, 1 kom | 4,49 |
-25% | spar | 14.10. - 27.10. |
Krizantema Spider Elle Fleur Nije navedeno, Ø 14 cm, 1 kom 4,49€ -25%Nema razne boje |
|||||||||||
| Samostojeći mikser Simpex 29747 | Simpex Basic |
Nema za sjeckanje, miješanje, drobljenje leda, snaga: 500 W, 2 brzine, tipka puls, posuda kapaciteta...
Nema za sjeckanje, miješanje, drobljenje leda, snaga: 500 W, 2 brzine, tipka puls, posuda kapaciteta: 1,5 L, nož s 4 oštrice od nehrđajućeg čelika
|
1 kom | 21,99 |
-26% | spar | 7.10. - 15.12. |
Samostojeći mikser Simpex 29747 Simpex Basic, 1 kom 21,99€ -26%Nema za sjeckanje, miješanje, drobljenje leda, snaga: 500 W, 2 brzine, tipka puls, posuda kapaciteta: 1,5 L, nož s 4 oštrice od nehrđajućeg čelika |
|||||||||||
| Kamen za pečenje kruha | Nije navedeno |
Nema za pečenje kruha i pizze
|
1 kom | 12,99 |
-27% | spar | 7.10. - 15.12. |
Kamen za pečenje kruha Nije navedeno, 1 kom 12,99€ -27%Nema za pečenje kruha i pizze |
|||||||||||
| Set za sushi |
10-dijelni
|
1 set | 7,99 |
-27% | spar | 14.10. - 27.10. |
Set za sushi 1 set 7,99€ -27%10-dijelni |
||||||||||||
| SIR DALMATINAC | Paška sirana |
tvrdi sir od ovčjeg i kravljeg mlijeka
|
1 kg | 19,99 |
-28% | spar | 16.9. - 20.12. |
SIR DALMATINAC Paška sirana, 1 kg 19,99€ -28%tvrdi sir od ovčjeg i kravljeg mlijeka |
|||||||||||
| Podloga za torte | Despar |
Nema
|
400 g | 3,19 |
-28% | spar | 7.10. - 15.12. |
Podloga za torte Despar, 400 g 3,19€ -28%Nema |
|||||||||||
| SIR TRAPIST | Zelene Doline | 1 kg | 6,99 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
SIR TRAPIST Zelene Doline, 1 kg 6,99€ -30% |
||||||||||||
| BLAGI KETCHUP ZVIJEZDA | Zvijezda | 1 kg | 2,09 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
BLAGI KETCHUP ZVIJEZDA Zvijezda, 1 kg 2,09€ -30% |
||||||||||||
| Čaj Darvitalis | Darvitalis |
odabrane vrste
|
40 g do 50 g | 2,79 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
Čaj Darvitalis Darvitalis, 40 g do 50 g 2,79€ -30%odabrane vrste |
|||||||||||
| Vrhnje za kuhanje Brzo&Fino, Dukat | Dukat |
20% m.m.
|
3 x 200 g | 2,79 |
-30% | spar | 16.9. - 20.12. |
Vrhnje za kuhanje Brzo&Fino, Dukat Dukat, 3 x 200 g 2,79€ -30%20% m.m. |
|||||||||||
| Keramički pekači Simpex Color | Simpex Color |
Nema razne boje i dimenzije, okrugli, ovalni ili pravokutni
|
0,00 |
-30% | spar | 7.10. - 15.12. |
Keramički pekači Simpex Color Simpex Color 0,00€ -30%Nema razne boje i dimenzije, okrugli, ovalni ili pravokutni |
||||||||||||
| Štapni mikser Bosch MSM14200 | Bosch |
Nema snaga: 400 W, nastavci perivi u perilici, posuda (osim dijela s motorom), univerzalna sjeckalic...
Nema snaga: 400 W, nastavci perivi u perilici, posuda (osim dijela s motorom), univerzalna sjeckalica
|
1 kom | 27,99 |
-30% | spar | 7.10. - 15.12. |
Štapni mikser Bosch MSM14200 Bosch, 1 kom 27,99€ -30%Nema snaga: 400 W, nastavci perivi u perilici, posuda (osim dijela s motorom), univerzalna sjeckalica |
|||||||||||
| Staklena doza za kekse | Nije navedeno |
Nema
|
2,2 L, 1 kom | 13,99 |
-30% | spar | 7.10. - 15.12. |
Staklena doza za kekse Nije navedeno, 2,2 L, 1 kom 13,99€ -30%Nema |
|||||||||||
| Staklena doza za kekse | Nije navedeno |
Nema
|
3,3 L, 1 kom | 17,49 |
-30% | spar | 7.10. - 15.12. |
Staklena doza za kekse Nije navedeno, 3,3 L, 1 kom 17,49€ -30%Nema |
|||||||||||
| Staklena boca za kekse | Nije navedeno |
Nema
|
6 L, 1 kom | 11,19 |
-30% | spar | 7.10. - 15.12. |
Staklena boca za kekse Nije navedeno, 6 L, 1 kom 11,19€ -30%Nema |
|||||||||||