provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svježe mljeveno miješano meso | Naša mesnica |
Junetina i svinjetina
|
600 g | 3,79 |
-11% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježe mljeveno miješano meso Naša mesnica, 600 g 3,79€ -11%Junetina i svinjetina |
|||||||||||
| Svježa juneća koljenica | Naša mesnica |
Bez kosti
|
cca 700 g | 12,69 |
-12% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa juneća koljenica Naša mesnica, cca 700 g 12,69€ -12%Bez kosti |
|||||||||||
| Domaća žemlja | Nije navedeno |
Uzmi 6 za* -12%
|
75 g | 0,00 |
-12% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Domaća žemlja Nije navedeno, 75 g 0,00€ -12%Uzmi 6 za* -12% |
|||||||||||
| Domaće graham pecivo | Nije navedeno |
Uzmi 6 za* -12%
|
55 g | 0,00 |
-12% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Domaće graham pecivo Nije navedeno, 55 g 0,00€ -12%Uzmi 6 za* -12% |
|||||||||||
| Svježa juneća koljenica | Naša mesnica |
bez kosti
|
cca 700 g, kg | 12,69 |
-12% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa juneća koljenica Naša mesnica, cca 700 g, kg 12,69€ -12%bez kosti |
|||||||||||
| Dimljena pečenica | Pikok |
Nema Narezak
|
100 g | 1,29 |
-13% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Dimljena pečenica Pikok, 100 g 1,29€ -13%Nema Narezak |
|||||||||||
| Mini krafna Lino Lada ili nougat | Nije navedeno |
Uzmi 6 za* -13% Mix&match
|
25 g | 0,00 |
-13% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Mini krafna Lino Lada ili nougat Nije navedeno, 25 g 0,00€ -13%Uzmi 6 za* -13% Mix&match |
|||||||||||
| Ravni kulen | Okusi zavičaja |
Nema Narezak
|
100 g | 1,69 |
-15% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Ravni kulen Okusi zavičaja, 100 g 1,69€ -15%Nema Narezak |
|||||||||||
| Domaći slani klipić | Nije navedeno |
Uzmi 5 za* -15%
|
80 g | 0,00 |
-15% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Domaći slani klipić Nije navedeno, 80 g 0,00€ -15%Uzmi 5 za* -15% |
|||||||||||
| Lisnato pecivo s pizza punjenjem | Nije navedeno |
Uzmi 4 za* -15%
|
90 g | 0,00 |
-15% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Lisnato pecivo s pizza punjenjem Nije navedeno, 90 g 0,00€ -15%Uzmi 4 za* -15% |
|||||||||||
| Svježi pureći odresci iz filea prsa |
Nema
|
450 g | 4,49 |
-15% | lidl | 23.10. - 25.10. |
Svježi pureći odresci iz filea prsa 450 g 4,49€ -15%Nema |
||||||||||||
| Grašak | Freshona |
Nema
|
1 kg | 1,69 |
-15% | lidl | 23.10. - 25.10. |
Grašak Freshona, 1 kg 1,69€ -15%Nema |
|||||||||||
| Svježa svinjska slabina i leđa | Naša mesnica |
Bez kosti, odrezak
|
cca 600 g | 6,19 |
-18% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa svinjska slabina i leđa Naša mesnica, cca 600 g 6,19€ -18%Bez kosti, odrezak |
|||||||||||
| Mini čokoladice | Mister Choc |
Nema Razne vrste
|
350 g | 2,99 |
-18% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Mini čokoladice Mister Choc, 350 g 2,99€ -18%Nema Razne vrste |
|||||||||||
| Svježa svinjska slabina i leđa | Naša mesnica |
bez kosti, odrezak
|
cca 600 g, kg | 6,19 |
-18% | lidl | 21.10. - 25.10. |
Svježa svinjska slabina i leđa Naša mesnica, cca 600 g, kg 6,19€ -18%bez kosti, odrezak |
|||||||||||
| Fix umaci | Kania |
Nema Razne vrste
|
43 - 70 g | 0,39 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Fix umaci Kania, 43 - 70 g 0,39€ -20%Nema Razne vrste |
|||||||||||
| Pommes Frites | Harvest Basket |
Nema
|
1 kg | 1,79 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Pommes Frites Harvest Basket, 1 kg 1,79€ -20%Nema |
|||||||||||
| Sjemenke suncokreta | Alesto |
Nema Nesoljene i oguljene
|
200 g | 0,55 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Sjemenke suncokreta Alesto, 200 g 0,55€ -20%Nema Nesoljene i oguljene |
|||||||||||
| Losion za tijelo | Cien |
Nema
|
400 ml | 1,59 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Losion za tijelo Cien, 400 ml 1,59€ -20%Nema |
|||||||||||
| Muške sportske hlače | Esmara Men |
Nema
|
Komad | 7,99 |
-20% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Muške sportske hlače Esmara Men, Komad 7,99€ -20%Nema |
|||||||||||