provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Osobna vaga EBS-006 | Home |
Nema osobna vaga
|
kom | 6,99 |
-50% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Osobna vaga EBS-006 Home, kom 6,99€ -50%Nema osobna vaga |
|||||||||||
| Sredstvo za čišćenje kupaonice i kuhinje | W5 |
Nema za čišćenje
|
1 l | 0,89 |
-50% | lidl | 19.10. - 25.10. |
Sredstvo za čišćenje kupaonice i kuhinje W5, 1 l 0,89€ -50%Nema za čišćenje |
|||||||||||
| Sakupljač vlage | Bison |
kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³
|
450 g | 4,59 |
-52% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Sakupljač vlage Bison, 450 g 4,59€ -52%kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³ |
|||||||||||
| Grijalica kvarcna HB-800A | Home |
Nema kvarcna grijalica
|
kom | 7,59 |
-52% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Grijalica kvarcna HB-800A Home, kom 7,59€ -52%Nema kvarcna grijalica |
|||||||||||
| Pekač ovalni | Delimano |
Nema stakleni pekač
|
3L, kom | 10,00 |
-52% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Pekač ovalni Delimano, 3L, kom 10,00€ -52%Nema stakleni pekač |
|||||||||||
| Tuna ili losos salata Eva | Eva |
razne vrste
|
160 g | 1,99 |
-53% | spar | 16.9. - 20.12. |
Tuna ili losos salata Eva Eva, 160 g 1,99€ -53%razne vrste |
|||||||||||
| Pekač kvadratni | Delimano |
Nema stakleni pekač
|
1L, kom | 7,00 |
-53% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Pekač kvadratni Delimano, 1L, kom 7,00€ -53%Nema stakleni pekač |
|||||||||||
| Štapni usisavač | Rovus |
Nema bežični
|
kom | 70,00 |
-53% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Štapni usisavač Rovus, kom 70,00€ -53%Nema bežični |
|||||||||||
| Parna postaja PSG3001/30 | Philips |
Nema za glačanje
|
kom | 99,99 |
-54% | konzum | 2.9. - 3.11. |
Parna postaja PSG3001/30 Philips, kom 99,99€ -54%Nema za glačanje |
|||||||||||
| Parna postaja PSG 3001/30 | Philips |
Nema za glačanje
|
kom | 99,99 |
-54% | konzum | 9.9. - 3.11. |
Parna postaja PSG 3001/30 Philips, kom 99,99€ -54%Nema za glačanje |
|||||||||||
| PARNA POSTAJA PSG 3001/30 | Philips | kom | 99,99 |
-54% | konzum | 16.9. - 3.11. |
PARNA POSTAJA PSG 3001/30 Philips, kom 99,99€ -54% |
||||||||||||
| PARNA POSTAJA PSG 3001/30 | Philips | 99,99 |
-54% | konzum | 23.9. - 3.11. |
PARNA POSTAJA PSG 3001/30 Philips 99,99€ -54% |
|||||||||||||
| Parna postaja PSG3001/30 | Philips |
Nema za glačanje
|
kom | 99,99 |
-54% | konzum | 7.10. - 3.11. |
Parna postaja PSG3001/30 Philips, kom 99,99€ -54%Nema za glačanje |
|||||||||||
| Garnier maska za lice | Garnier |
odabrane vrste
|
1 komad | 1,37 |
-54% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Garnier maska za lice Garnier, 1 komad 1,37€ -54%odabrane vrste |
|||||||||||
| Toster | MAISON |
Nema za pripremu hrane
|
9,99 |
-54% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Toster MAISON 9,99€ -54%Nema za pripremu hrane |
||||||||||||
| Tava za palačinke | Delimano |
Nema
|
25 cm, kom | 10,00 |
-54% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Tava za palačinke Delimano, 25 cm, kom 10,00€ -54%Nema |
|||||||||||
| Tuna salata | Rio mare |
Nema razne vrste
|
160 g | 2,15 |
-54% | tommy | 22.10. - 28.10. |
Tuna salata Rio mare, 160 g 2,15€ -54%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Papirnati ručnik Design | Paloma |
Nema 3 sloja, 2 role
|
2 role, pak | 1,49 |
-55% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Papirnati ručnik Design Paloma, 2 role, pak 1,49€ -55%Nema 3 sloja, 2 role |
|||||||||||
| Dodatno punjenje Air Max | Bison |
sakupljač vlage, lavanda ili neutralan miris
|
2,39 |
-56% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Dodatno punjenje Air Max Bison 2,39€ -56%sakupljač vlage, lavanda ili neutralan miris |
||||||||||||
| Tava | Delimano |
Nema
|
28cm, kom | 10,00 |
-56% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Tava Delimano, 28cm, kom 10,00€ -56%Nema |
|||||||||||