provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pureći batak | Vindon |
Nema
|
cca 850 g | 3,89 |
-18% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pureći batak Vindon, cca 850 g 3,89€ -18%Nema |
|||||||||||
| Ledeni čaj | Nestea |
Nema negazirano piće, breskva ili šumsko voće
|
1,5 L | 1,45 |
-18% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Ledeni čaj Nestea, 1,5 L 1,45€ -18%Nema negazirano piće, breskva ili šumsko voće |
|||||||||||
| Tirolska kobasica | Sljeme |
Nema
|
100 g | 0,49 |
-18% | kaufland | 23.10. - 24.10. |
Tirolska kobasica Sljeme, 100 g 0,49€ -18%Nema |
|||||||||||
| Trajno mlijeko | ROSA |
Nema 2,8% m.m.
|
1 L | 0,53 |
-18% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Trajno mlijeko ROSA, 1 L 0,53€ -18%Nema 2,8% m.m. |
|||||||||||
| Monte desert čokolada | Zott |
Nema desert čokolada
|
4x100 g | 2,09 |
-19% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Monte desert čokolada Zott, 4x100 g 2,09€ -19%Nema desert čokolada |
|||||||||||
| Debrecinka kobasica | Pik | 440 g | 3,55 |
-19% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Debrecinka kobasica Pik, 440 g 3,55€ -19% |
||||||||||||
| Dvopek Granetti Classici ili Integrale | MULINO BIANCO |
Nema
|
280 g | 2,23 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Dvopek Granetti Classici ili Integrale MULINO BIANCO, 280 g 2,23€ -20%Nema |
|||||||||||
| Salakis | PRESIDENT |
Nema
|
250 g | 3,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Salakis PRESIDENT, 250 g 3,99€ -20%Nema |
|||||||||||
| Jogurt | MÜLLER |
Nema kremasti voćni
|
1 kg | 3,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Jogurt MÜLLER, 1 kg 3,99€ -20%Nema kremasti voćni |
|||||||||||
| High Protein puding | K CLASSIC |
Nema razne vrste
|
200 g | 0,79 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
High Protein puding K CLASSIC, 200 g 0,79€ -20%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Oslić bez glave | Ledo |
Nema
|
800 g | 5,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Oslić bez glave Ledo, 800 g 5,99€ -20%Nema |
|||||||||||
| Vino | Iločki podrumi |
do -20% popusta razne vrste
|
0,00 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vino Iločki podrumi 0,00€ -20%do -20% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Ballantines Finest Whisky | Ballantines |
Nema 40% alkohola
|
0,7 l | 12,95 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Ballantines Finest Whisky Ballantines, 0,7 l 12,95€ -20%Nema 40% alkohola |
|||||||||||
| Namaz | Irish |
Nema sa irskim maslacem u kremi
|
140 g | 1,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz Irish, 140 g 1,59€ -20%Nema sa irskim maslacem u kremi |
|||||||||||
| Labne svježi krem sir | President |
Nema ekstramasni
|
200 g | 1,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Labne svježi krem sir President, 200 g 1,59€ -20%Nema ekstramasni |
|||||||||||
| Namaz od kikirikija | ANNAPURNA |
Nema
|
350 g | 3,75 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od kikirikija ANNAPURNA, 350 g 3,75€ -20%Nema |
|||||||||||
| Džem | K-Favourites |
Nema smokva
|
240 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Džem K-Favourites, 240 g 2,39€ -20%Nema smokva |
|||||||||||
| Praline | Roshen |
Nema Classic ili Elegant
|
145-154g | 4,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Roshen, 145-154g 4,39€ -20%Nema Classic ili Elegant |
|||||||||||
| Vafel rolice | Happy Swing |
razne vrste
|
150 g | 0,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel rolice Happy Swing, 150 g 0,99€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| Kakao praline | Gold Edition |
original
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kakao praline Gold Edition, 200 g 2,39€ -20%original |
|||||||||||