provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čokoladni prutići | K-Classic |
jagoda ili mliječni
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladni prutići K-Classic, 200 g 2,39€ -20%jagoda ili mliječni |
|||||||||||
| Praline | K-Classic |
Nema Choco Flakies ili White
|
250 g | 2,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline K-Classic, 250 g 2,59€ -20%Nema Choco Flakies ili White |
|||||||||||
| Teachers Whisky | Teachers |
Nema whisky
|
0,7 l | 11,86 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Teachers Whisky Teachers, 0,7 l 11,86€ -21%Nema whisky |
|||||||||||
| Kefir acidofilno ili kiselo mlijeko 0,9% mm-3,5% mm | 'z bregov |
Nema kefir ili kiselo mlijeko
|
200 g | 0,59 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kefir acidofilno ili kiselo mlijeko 0,9% mm-3,5% mm 'z bregov, 200 g 0,59€ -21%Nema kefir ili kiselo mlijeko |
|||||||||||
| Grčki jogurt natural 0% ili 10% m.m. | Kolios |
Nema grčki jogurt
|
500 g | 1,95 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Grčki jogurt natural 0% ili 10% m.m. Kolios, 500 g 1,95€ -21%Nema grčki jogurt |
|||||||||||
| Safalada obarena kobasica | Gavrilović |
Nema kobasica
|
300 g | 2,19 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Safalada obarena kobasica Gavrilović, 300 g 2,19€ -21%Nema kobasica |
|||||||||||
| Juhe | Podravka |
Nema od povrća, krem juha od gljiva, odabrane vrste
|
54 - 80 g | 1,09 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Juhe Podravka, 54 - 80 g 1,09€ -21%Nema od povrća, krem juha od gljiva, odabrane vrste |
|||||||||||
| Keksi | Grisbì |
Nema punjeni kremom odabrane vrste
|
135 g | 1,79 |
-21% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi Grisbì, 135 g 1,79€ -21%Nema punjeni kremom odabrane vrste |
|||||||||||
| Juneće meso za gulaš | Purland |
Nema od buta
|
400 g | 5,39 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Juneće meso za gulaš Purland, 400 g 5,39€ -22%Nema od buta |
|||||||||||
| Krafnica mini | Lino |
Nema s linoladom
|
25 g | 0,35 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krafnica mini Lino, 25 g 0,35€ -22%Nema s linoladom |
|||||||||||
| Voćni prutići | N.A! |
razne vrste
|
35 g | 1,39 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Voćni prutići N.A!, 35 g 1,39€ -22%razne vrste |
|||||||||||
| Gumeni bomboni | K-Classic |
Nema party mix
|
425 g | 2,69 |
-22% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Gumeni bomboni K-Classic, 425 g 2,69€ -22%Nema party mix |
|||||||||||
| Čokolino | Podravka |
Nema
|
1 kg | 6,49 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolino Podravka, 1 kg 6,49€ -23%Nema |
|||||||||||
| Bombonijera | Ferrero |
Nema collection
|
172 g | 6,99 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bombonijera Ferrero, 172 g 6,99€ -23%Nema collection |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema crispy
|
100 g | 0,99 |
-23% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 100 g 0,99€ -23%Nema crispy |
|||||||||||
| Baranjska kobasica dimljena | Belje |
Nema
|
250 g | 3,75 |
-24% | kaufland | 1.10. - 31.10. |
Baranjska kobasica dimljena Belje, 250 g 3,75€ -24%Nema |
|||||||||||
| Burek sa sirom | Nije navedeno |
Nema u plitici
|
250 g | 1,09 |
-24% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Burek sa sirom Nije navedeno, 250 g 1,09€ -24%Nema u plitici |
|||||||||||
| Keksi | LAMBERTZ |
Nema mješavina keksa
|
500 g | 3,79 |
-24% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi LAMBERTZ, 500 g 3,79€ -24%Nema mješavina keksa |
|||||||||||
| Mozart kugle |
Nema
|
264 g | 3,86 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle 264 g 3,86€ -25%Nema |
||||||||||||
| Jack Daniels Liker Honey | Jack Daniels |
Nema liker
|
0,7 L | 19,32 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Jack Daniels Liker Honey Jack Daniels, 0,7 L 19,32€ -25%Nema liker |
|||||||||||